Page 1 of 1

Nefunguje automatické přihlášení

Posted: 10:57 23. Jan 2008
by liuk
Nikdy nefunguje automatické přihlášení.

Tato chyba se mi objevila s novou verzí fóra. Mimo to se mi objevuje i s novou verzí fóra na adrese http://forum.sigil.cz/ . Pokaždé když kliknu na záložku s názvem Thalie, která mne vždy přenesla přihlášeného na forum, jsem odlogován.

Našel jsem postup jak to vyřešit. Po přihlášení zkopírujte přesně adresu na které se nacházíte a tuto dejte záložce. Pokud na ni kliknete, už vás přenese přihlášeného na úvodní stránku fora.

Tak jsem ještě zjistil, že to funguje jen dokud se neodhlásíte. (Nebo i nejspíš dokud se nepřihlásíte z jiného PC). Potom se adresa změní a musí se aktuální znovu přepsat v záložce ta stará.

Re: Nefunguje automatické přihlášení

Posted: 11:38 23. Jan 2008
by jaara
Automaticke prihlaseni funguje.

Pokud se odhlasite, tak ho samozrejmne vypnete.
Pokud se prihlasujete z jineho pocitace, nemuze principielne fungovat.

Aby fungovalo, je potreba pouzivat oficialni adresu thalie.pilsfree.cz!! (ne jine, aka .net, .czf, ...)

Re: Nefunguje automatické přihlášení

Posted: 11:41 23. Jan 2008
by liuk
Vyřešeno. Nevěděl jsem o tom, že existuje koncovka CZ. :)

Re: Nefunguje automatické přihlášení

Posted: 07:52 28. Jan 2008
by cmon
já taky ne :) díky super už to valí