Nefunguje automatické přihlášení
Posted: 10:57 23. Jan 2008
Nikdy nefunguje automatické přihlášení.
Tato chyba se mi objevila s novou verzí fóra. Mimo to se mi objevuje i s novou verzí fóra na adrese http://forum.sigil.cz/ . Pokaždé když kliknu na záložku s názvem Thalie, která mne vždy přenesla přihlášeného na forum, jsem odlogován.
Našel jsem postup jak to vyřešit. Po přihlášení zkopírujte přesně adresu na které se nacházíte a tuto dejte záložce. Pokud na ni kliknete, už vás přenese přihlášeného na úvodní stránku fora.
Tak jsem ještě zjistil, že to funguje jen dokud se neodhlásíte. (Nebo i nejspíš dokud se nepřihlásíte z jiného PC). Potom se adresa změní a musí se aktuální znovu přepsat v záložce ta stará.
Tato chyba se mi objevila s novou verzí fóra. Mimo to se mi objevuje i s novou verzí fóra na adrese http://forum.sigil.cz/ . Pokaždé když kliknu na záložku s názvem Thalie, která mne vždy přenesla přihlášeného na forum, jsem odlogován.
Našel jsem postup jak to vyřešit. Po přihlášení zkopírujte přesně adresu na které se nacházíte a tuto dejte záložce. Pokud na ni kliknete, už vás přenese přihlášeného na úvodní stránku fora.
Tak jsem ještě zjistil, že to funguje jen dokud se neodhlásíte. (Nebo i nejspíš dokud se nepřihlásíte z jiného PC). Potom se adresa změní a musí se aktuální znovu přepsat v záložce ta stará.