Nikdy nefunguje automatické přihlášení.
Tato chyba se mi objevila s novou verzí fóra. Mimo to se mi objevuje i s novou verzí fóra na adrese http://forum.sigil.cz/ . Pokaždé když kliknu na záložku s názvem Thalie, která mne vždy přenesla přihlášeného na forum, jsem odlogován.
Našel jsem postup jak to vyřešit. Po přihlášení zkopírujte přesně adresu na které se nacházíte a tuto dejte záložce. Pokud na ni kliknete, už vás přenese přihlášeného na úvodní stránku fora.
Tak jsem ještě zjistil, že to funguje jen dokud se neodhlásíte. (Nebo i nejspíš dokud se nepřihlásíte z jiného PC). Potom se adresa změní a musí se aktuální znovu přepsat v záložce ta stará.
Nefunguje automatické přihlášení
Re: Nefunguje automatické přihlášení
Automaticke prihlaseni funguje.
Pokud se odhlasite, tak ho samozrejmne vypnete.
Pokud se prihlasujete z jineho pocitace, nemuze principielne fungovat.
Aby fungovalo, je potreba pouzivat oficialni adresu thalie.pilsfree.cz!! (ne jine, aka .net, .czf, ...)
Pokud se odhlasite, tak ho samozrejmne vypnete.
Pokud se prihlasujete z jineho pocitace, nemuze principielne fungovat.
Aby fungovalo, je potreba pouzivat oficialni adresu thalie.pilsfree.cz!! (ne jine, aka .net, .czf, ...)
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Nefunguje automatické přihlášení
Vyřešeno. Nevěděl jsem o tom, že existuje koncovka CZ. 
Re: Nefunguje automatické přihlášení
já taky ne
díky super už to valí
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků