Mnich - sekaček

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Fredy161
Nováček
Posts: 30
Joined: 00:13 03. Aug 2011

Mnich - sekaček

Post by Fredy161 »

mnich nemá od prvního lvl sekáček , neni ani ve vypisu když bojuje a na foru je napsanej
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Mnich - sekaček

Post by Shaman88 »

Chybu jsem našel. Máme stále funkční mazání featů, které nesplňují požadavky. Zkusím v nejbližší době provést opravdu.
Bude nutný u všech mnichů kompletní relevel.
Promiň Rejty.
Locked