Nevyváženost

Kde to vře a pálí...

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Nevyváženost

Post by Barbar321 »

Kdysi zde byla záložka o podhodnocení či nadhodnocení nějaké potvory. Nenašel jsem ji, tak to píšu sem. Kdyžtak poprosím o přemístění do určené lokality:

Jde mi o trofej. Potvora se jmenuje tuším strážce paláce (je to takový drak v bažinách), trofej je z něj "kůže wyrma" s cenou 32.000.

Opravdu kvalita krafterské kůže musí být ubohá "lepší"? Opravdu má drak tak krásně kvalitní kůži, jako nějaká havěť? Pouze o trošičku lepší, než krysí kůže?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Post Reply