Trik - ledový paprsek

Moderators: DM, WB

Post Reply
Reece123
Nováček
Posts: 4
Joined: 22:43 13. Jan 2020

Trik - ledový paprsek

Post by Reece123 »

Zdravím, mám čaroděje a trik z nultého okruhu ledový paprsek by podle popisu měl jít sesílat neomezeně, mě ale po několika sesláních zašedne a už použít nejde - je to cílené?
Díky za info.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Trik - ledový paprsek

Post by Nalkanar »

Zkusil jsem se svým čarodějem a neměl jsem problém.
Nicméně ta mechanika dobíjení není okamžitá, takže použiješ kouzlo a poté defakto kolo trvá, než se nabije. Proto jsem vždy chystal 2 ledové paprsky, aby se to stíhalo dobíjet a obnovovat.
Nemůže jít jen o to, že dobíjení chvíli trvá?
.
Reece123
Nováček
Posts: 4
Joined: 22:43 13. Jan 2020

Re: Trik - ledový paprsek

Post by Reece123 »

Nalkanar wrote:Zkusil jsem se svým čarodějem a neměl jsem problém.
Nicméně ta mechanika dobíjení není okamžitá, takže použiješ kouzlo a poté defakto kolo trvá, než se nabije. Proto jsem vždy chystal 2 ledové paprsky, aby se to stíhalo dobíjet a obnovovat.
Nemůže jít jen o to, že dobíjení chvíli trvá?
Vím že to není nabité hned...sešlu jich klidně dvacet a pak se z ničeho nic kouzlo vybije.
Reece123
Nováček
Posts: 4
Joined: 22:43 13. Jan 2020

Re: Trik - ledový paprsek

Post by Reece123 »

Tak sem na to ještě koukal a když sou ty kouzla naspaný alespoň dvě tak je to v pohodě...Zůstávají pořád k dispozici.
Post Reply