Page 1 of 1
Trik - ledový paprsek
Posted: 23:24 19. Jan 2020
by Reece123
Zdravím, mám čaroděje a trik z nultého okruhu ledový paprsek by podle popisu měl jít sesílat neomezeně, mě ale po několika sesláních zašedne a už použít nejde - je to cílené?
Díky za info.
Re: Trik - ledový paprsek
Posted: 00:07 20. Jan 2020
by Nalkanar
Zkusil jsem se svým čarodějem a neměl jsem problém.
Nicméně ta mechanika dobíjení není okamžitá, takže použiješ kouzlo a poté defakto kolo trvá, než se nabije. Proto jsem vždy chystal 2 ledové paprsky, aby se to stíhalo dobíjet a obnovovat.
Nemůže jít jen o to, že dobíjení chvíli trvá?
Re: Trik - ledový paprsek
Posted: 00:31 20. Jan 2020
by Reece123
Nalkanar wrote:Zkusil jsem se svým čarodějem a neměl jsem problém.
Nicméně ta mechanika dobíjení není okamžitá, takže použiješ kouzlo a poté defakto kolo trvá, než se nabije. Proto jsem vždy chystal 2 ledové paprsky, aby se to stíhalo dobíjet a obnovovat.
Nemůže jít jen o to, že dobíjení chvíli trvá?
Vím že to není nabité hned...sešlu jich klidně dvacet a pak se z ničeho nic kouzlo vybije.
Re: Trik - ledový paprsek
Posted: 00:59 20. Jan 2020
by Reece123
Tak sem na to ještě koukal a když sou ty kouzla naspaný alespoň dvě tak je to v pohodě...Zůstávají pořád k dispozici.