Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti
Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti
Není to sice přímo chyba, ale tento povolaný dává kouzlo, které je hromadné a zabíjí i spolubojovníky. Možná by ho to chtělo upravit.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti
V podsvětí už nejsem, ale pokud to je chyba, mohl bych dostat nějakou náhradu za ztracené peníze a odebrané expy? Mám screen ztráty.Shaman88 wrote:BlueOne wrote:Asi je pravda že je to chyba, kdyžtak do toho tématu napiš a urguj opravu.BlueOne wrote:Vyvolal jsem s postavou smrtícího slaada, který mou postavu zabil kouzlem circle of death, když jsem byl poblíž. Není to chyba?
Takové kouzlo by nemělo působit na neutrální postavy kor pána vyvolaného, nebo se pletu?
Tady jsem ještě našel topic v Chybách, kde to Desmond taky zmiňuje:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 06#p289406
Diky
Jinak pokud bys byl v podstvětí tak tě vytáhnu, pokud jsi prošel tak už nástroj na narovnání dluhu nemáme.
Shaman
I částečná kompenzace bude fajn
Nimoen Nera
Re: Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti
Není to chyba, žádné xp se vracet nebudou. Kouzlo platí na všechny v okruhu působení, viz popis mechaniky.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti
Ale summona upravíme aby neměl kouzlo co může zabít sesílatele.