Page 1 of 1

Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti

Posted: 00:29 25. Jan 2020
by LDamian
Není to sice přímo chyba, ale tento povolaný dává kouzlo, které je hromadné a zabíjí i spolubojovníky. Možná by ho to chtělo upravit.

Re: Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti

Posted: 08:47 18. May 2020
by BlueOne
Shaman88 wrote:
BlueOne wrote:
BlueOne wrote:Vyvolal jsem s postavou smrtícího slaada, který mou postavu zabil kouzlem circle of death, když jsem byl poblíž. Není to chyba?
Takové kouzlo by nemělo působit na neutrální postavy kor pána vyvolaného, nebo se pletu?
Tady jsem ještě našel topic v Chybách, kde to Desmond taky zmiňuje:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 06#p289406

Diky
Asi je pravda že je to chyba, kdyžtak do toho tématu napiš a urguj opravu.
Jinak pokud bys byl v podstvětí tak tě vytáhnu, pokud jsi prošel tak už nástroj na narovnání dluhu nemáme.
Shaman
V podsvětí už nejsem, ale pokud to je chyba, mohl bych dostat nějakou náhradu za ztracené peníze a odebrané expy? Mám screen ztráty.
I částečná kompenzace bude fajn :)

Re: Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti

Posted: 09:37 18. May 2020
by Rejty
Není to chyba, žádné xp se vracet nebudou. Kouzlo platí na všechny v okruhu působení, viz popis mechaniky.

Re: Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti

Posted: 09:48 18. May 2020
by BlueOne
Dobře, ok

Re: Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti

Posted: 11:55 18. May 2020
by Shaman88
Ale summona upravíme aby neměl kouzlo co může zabít sesílatele.

Re: Svázání plání - Smrtící slaad - kruh smrti

Posted: 12:15 18. May 2020
by BlueOne
Jo, to by bylo fajn! :)
Díky