Bardova píseň

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Bardova píseň

Post by Luelle »

Nejsem si jistá jestli je to chyba, ale všimla jsem si jistě věci.

Po zazpívaní bardské písně postava "zmrzne"
Občas je to mžik, občas pár vteřin.
Když je v tu chvíli obklopena nepřáteli, docela blbý.
Včera to přispělo ke dvěma výletům do podsvětí

Postava nezačne znova bojovat, dokonce jsem mohla klikat jak jsem chtěla , ale neutíkala z chumlu nepřátel a lektvarem jsem si mohla tak možná polejt boty. Když je nepřátel hodně bývá to horší. Nemám žádné výrazné problémy s lagy, když jen bojuji a kouzlím stejný efekt se neděje.

Píseň taky nefunguje jako ostatní činnosti
Běžně si můžete naklikat řetězec činnosti - odpastit, odemknout, odpastit, jedno kouzlo, další kouzlo, další kouzlo a postupně je postava vykoná.

Ale vložte do řetězce píseň a po ní už nepokračuje nic.
Je to správně ?
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Post Reply