Oznámení změn

Jakékoliv ankety týkající se Thalie i čehokoliv jiného...

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Oznámení změn

Post by Nalkanar »

Po debatě v týmu by nás zajímal Váš názor na otázku oznamování chystaných změn. Jde především o to, jak moc dopředu změny oznamovat.

V zásadě se nabízí dvě varianty - zda oznámit předem plán změn i s tím, že mohou být dosti obecné a především v případě rušení čehokoliv nebude známa přesná forma kompenzace, či nová alternativa.
Nebo zda oznamovat změny spíše postupně a to v souvislosti s tím, kdy budeme vědět, jaká bude kompenzace, či nová alternativa pro něco, co rušíme, nebo omezujeme.

Děkujeme za zpětnou vazbu, ať už v anketě, nebo zde v topicu.



ANKETA ZDE: https://forms.gle/yAxSy65n5s1p6buM7
.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Oznámení změn

Post by kokosak »

Obecně čím víc jsou vývojáři komunikativní, tím lepší to mívá efekt na komunitu ;) Takže za mě bych určitě zveřejnil i informace ve stádiu roadmapy, za kterou nikdo neručí :)
PUF!
Post Reply