Page 1 of 1

Oznámení změn

Posted: 12:12 03. Dec 2020
by Nalkanar
Po debatě v týmu by nás zajímal Váš názor na otázku oznamování chystaných změn. Jde především o to, jak moc dopředu změny oznamovat.

V zásadě se nabízí dvě varianty - zda oznámit předem plán změn i s tím, že mohou být dosti obecné a především v případě rušení čehokoliv nebude známa přesná forma kompenzace, či nová alternativa.
Nebo zda oznamovat změny spíše postupně a to v souvislosti s tím, kdy budeme vědět, jaká bude kompenzace, či nová alternativa pro něco, co rušíme, nebo omezujeme.

Děkujeme za zpětnou vazbu, ať už v anketě, nebo zde v topicu.



ANKETA ZDE: https://forms.gle/yAxSy65n5s1p6buM7

Re: Oznámení změn

Posted: 14:41 03. Dec 2020
by kokosak
Obecně čím víc jsou vývojáři komunikativní, tím lepší to mívá efekt na komunitu ;) Takže za mě bych určitě zveřejnil i informace ve stádiu roadmapy, za kterou nikdo neručí :)