Nápady na povolání

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Nápady na povolání

Post by XŠevyX »

Zdarec, napadla mě myšlenka na úpravu Pána Smrti. Povolání, co se stylu týče, se mi strašné líbí, ale přijde mi, že není až zas tak moc použitelné, respektive použitelné právě v tom stylu smrti, nekromancie apod.

Myšlenka spočívá v tom z něj udělat vyloženě summonera. Dát mu třeba možnost mít v určitou chvíli malou armádu kostlivců, kde jeden kostlivec bude vesměs nic, ale 10 už jich něco zmůže. Nemám tucha jak funguje mechanika a jak těžké by to bylo vytvořit, ale dát mu třeba feat kdy za každých 10 zabitých nepřátel v blízkém okolí pána smrti mu vytvoří 1 cast pro jednoho kostlivce a třeba omezení na počet kostlivců rovno úrovně pána smrti. ( 10 lvlů pána smrti= max. 10 kostlivců ve stejný čas).

je to jen myšlenka a spíš podmět na diskuzi o povolání, jak říkám, nevím jak moc náročné by bylo takovou mechaniku vytvořit a za druhé jí ve světě vybalancovat. :)
=============
Seart
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Nápady na povolání

Post by Barbar321 »

Tak ono vše závisí na tom, jak nakonec budou vybalancováni summony. Osobně se mi vcelku PM líbí, dá se z něho udělat dobrý (i když bez epického brnění už o něco horší) tank. Rozhodně je to nastavení lepší, než jak bylo před cca měsícem, kdy přišel o všechna ostatní než nekro kouzla.

Musím uznat, že je fajn představa větší množství malých koster pobíhajích kolem vyvolavače :D . V praxi bych pro to ale ruku nejspíš nezvedl
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Nápady na povolání

Post by Nalkanar »

Vzhledem k tomu, že úpravy summonů budou zohledňovat sílu monster po úpravách dungeonů, tak by PM měl být i se summony velmi použitelný.
.
Post Reply