Nápady na povolání
Posted: 18:56 14. Mar 2021
Zdarec, napadla mě myšlenka na úpravu Pána Smrti. Povolání, co se stylu týče, se mi strašné líbí, ale přijde mi, že není až zas tak moc použitelné, respektive použitelné právě v tom stylu smrti, nekromancie apod.
Myšlenka spočívá v tom z něj udělat vyloženě summonera. Dát mu třeba možnost mít v určitou chvíli malou armádu kostlivců, kde jeden kostlivec bude vesměs nic, ale 10 už jich něco zmůže. Nemám tucha jak funguje mechanika a jak těžké by to bylo vytvořit, ale dát mu třeba feat kdy za každých 10 zabitých nepřátel v blízkém okolí pána smrti mu vytvoří 1 cast pro jednoho kostlivce a třeba omezení na počet kostlivců rovno úrovně pána smrti. ( 10 lvlů pána smrti= max. 10 kostlivců ve stejný čas).
je to jen myšlenka a spíš podmět na diskuzi o povolání, jak říkám, nevím jak moc náročné by bylo takovou mechaniku vytvořit a za druhé jí ve světě vybalancovat.
Myšlenka spočívá v tom z něj udělat vyloženě summonera. Dát mu třeba možnost mít v určitou chvíli malou armádu kostlivců, kde jeden kostlivec bude vesměs nic, ale 10 už jich něco zmůže. Nemám tucha jak funguje mechanika a jak těžké by to bylo vytvořit, ale dát mu třeba feat kdy za každých 10 zabitých nepřátel v blízkém okolí pána smrti mu vytvoří 1 cast pro jednoho kostlivce a třeba omezení na počet kostlivců rovno úrovně pána smrti. ( 10 lvlů pána smrti= max. 10 kostlivců ve stejný čas).
je to jen myšlenka a spíš podmět na diskuzi o povolání, jak říkám, nevím jak moc náročné by bylo takovou mechaniku vytvořit a za druhé jí ve světě vybalancovat.