Search found 24 matches

by Parlachin
17:09 24. Mar 2010
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 351966

Re: Portrety postav

Tady je Garr Zbožný
by Parlachin
22:52 01. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: bárd a meditace
Replies: 3
Views: 3353

bárd a meditace

mám bárda + učedník červeného draka

spát jsem nemohl - únava jen 10%
a když jsem kliknul na duši tak tam nemám možnost meditova

nevím jestli je to jen problém mé postavy nebo všech bárdů, tak se na to prosím někdo koukněte

joo ještě mě nefungovali lektvary kůry. ale to je to poslední
by Parlachin
10:30 31. Dec 2007
Forum: Koš
Topic: Zadost o zarazeni postavy jako NPC
Replies: 17
Views: 32239

účet - Parlachin Bočina
postava – Parlachin Bočina
povolání – bárd/učedník červeného draka

Vzhledem k tomu, že z tou Potůčkovic hospodou to asi nějak neklaplo tak se obracím přímo na nejvyšší. Mám dvě prosby, budu velmi rád za zrealizování kterékoliv z nich.

1) vzhledem k tomu, že jméno bylo ...
by Parlachin
09:36 24. Dec 2007
Forum: Koš
Topic: Vánoční přání
Replies: 18
Views: 11426

Všichni si pěkně odpočiňte a těm co jsou marodní jako my, tak se uzdravte.
Tak tedy Šťastný a veselý Vánoce i Silvestr přeje Parlachin i Theogil.
by Parlachin
14:28 20. Dec 2007
Forum: Koš
Topic: Drak
Replies: 9
Views: 5093

“pronese smutně Parlachin“A nechcete si sním nejdřív promluvit a ne ho hned zabíjet :cry: . Já draka zabíjet nebudu.

//Ale šel bych se juknout z druhou postavou, ale ta Vám moc nepomůže.
by Parlachin
20:33 05. Dec 2007
Forum: Koš
Topic: Meditace mága - síla charakteru a doba mezi učením kouzel
Replies: 31
Views: 15490

k tym statom postavy: akoze, bodlo by, kebyze sa namiesto presneho cisla udavavala nejaka priblizna hodnota... cize, napr: hodnota 8- ->slaba, hodnota 9-12 -> priemerna, hodnota 13-18 -> vyborna, hodnota 19+ -> heroicka :wink:

cize by mala postava napriklad
sila - priemerna
obratnost - vyborna ...
by Parlachin
11:32 29. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Slepice - krmení
Replies: 13
Views: 8100

Nevím jestli se to teda nezměnilo ale osobně jsem na zem před slepici hodil cca. 30-50 obilí a to jste měli vidět, ze slepice se stane menší závod(myslím 10 vajec najednou). Jinak myslím, že zblajznou vše(jakýkoliv obilí).
by Parlachin
15:08 26. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Meditace mága - síla charakteru a doba mezi učením kouzel
Replies: 31
Views: 15490

Mágy i zaklínače mám rád, když budu mýt náladu se sžít z některým z těchto povolání tak to rozhodně udělám – je pravda, že obě povolání to mají cca do 8 lvl dost těžký. Pak se to začíná zlepšovat no a jakmile dosáhnou schopnosti používat všechny kruhy kouzel se stávají vraždícím, nebo takřka ...
by Parlachin
14:52 23. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: NPC po wipu
Replies: 23
Views: 12898

Parlachin

No jak jsem již psal tak, semnou taky počítejte zatím 20.000zl, ale v nouzi by se dalo snad sehnat i víc(nutno sdělit v předstihu abych trochu zapracoval). Jako bárd nechci nic smutného takže žádný hrob či vlastní věci, viděl bych to asi na ten obraz –"Na obrazu je vidět usmívající se ...
by Parlachin
14:40 20. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Vypravy
Replies: 25
Views: 13587

Máš o tom nějakej doklad*kření se*, ale ne ty jsem nepočítal, bylo bráno jen co jsem relativně v poho schopen sehnat. V nouzi by se dalo šáhnout do svitkových zásob kde teď je matroš cca. za 30.000zl + bych mohl Frantovy nabídnout svou zásobičku drahých šutráků, aby je zpracoval a zpeněžil. A taky ...
by Parlachin
13:56 20. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Vypravy
Replies: 25
Views: 13587

P.S.3 Heloe nepujcil by nam nekdo na dobu neurcitou tak 200.000?? Garantuju, ze to vratime :wink:

Mám sice jen asi 20.000zl, ale za vlastní portrét na stěně by se dalo mluvit i o nenávratné půjčce. A třeba by i bručouna Theogil přispěl zlatkou nebo dvěma, kdyby tam bylo vystaveno i jeho brnění ...
by Parlachin
13:18 20. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Diskuze ohledně oznámení týmu Thalie
Replies: 53
Views: 49056

Chápu pohnutky starších hráčů, taky se budu z prckem loučit těžce(byť nehraji ani náhodou tak dlouho). A doufám, že je ani nikoho jiného to neodradí o založení nové postavy.

Z výše uvedených možností jsem zvolil tu logičtější – úplný wipe. Přijít o vše krom pomyslné části xp mě přijde takřka ...
by Parlachin
11:19 19. Nov 2007
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406372

Taky děkuji pořadatelů, byla to sranda.

A jsem rád, že můj jediný souboj dopadl nad očekávání výborně. Jen škoda, že mě drobánek zradili oči a nemohl jsem otestovat své schopnosti i z jinými. Ale jak mě bylo následně řečeno aréna je zde furt. Tak snad dokáži před bohem obhájit své nízké pohnutky ...
by Parlachin
13:57 14. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Klady a zápory Thalie
Replies: 56
Views: 26592


Ale kdyz treba zacne clovek v Doubkove, nebo v Ivory, je to malicke a nema s tim problemy, proto bych treba navrhl dat nejake doporuceni pro zacatecniky, at radsi zacnou v Ivory.. i kdyz by logicky radsi meli zacit v Karathe..

Toto upozornění tam je - myslím, že zrovna u Ivory.

Co se týče toho ...
by Parlachin
09:53 21. Oct 2007
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406372

Taky se připojuji k podělování Theogila.

Dále bych chtěl poděkovat Lili za příjemně strávený nejeden večer.

Všem moc děkuji.