Search found 77 matches
- 10:45 10. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: ZAZNAMENÁNO: Ist´uit Dechberoucí
- Replies: 1
- Views: 2242
ZAZNAMENÁNO: Ist´uit Dechberoucí
Ist'uit Dechberoucí je trenérka v doupěti rozkoši, akorát když se chci podívat co vyučuje napíšeto BUG. Koukněte na to díky
- 21:48 09. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Expy
- Replies: 11
- Views: 5185
Re: Expy
Hele s těma doména máš asi pravdu. Ted mě na to upozornoval kámoš tak to jdu zkusit. Dal jsem si na Duergara Klam a Rostliny
- 15:47 09. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Expy
- Replies: 11
- Views: 5185
Re: Expy
A kruci
vymýšlel jsem nějako jméno a napadlo mě zrovna todle...jdu si vytvořit raději novou postavu.
- 15:23 09. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Expy
- Replies: 11
- Views: 5185
Re: Expy
Account: Yorton, postava: Gordul
- 15:05 09. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Expy
- Replies: 11
- Views: 5185
VYŘEŠENO: Expy
Zdravím, mám problém s příjmem expů. Nevim jestli jde o chybu na jednotlivé postavě nebo je to celková chyba na mém accountu. Jde o to, že nedostávám žádné RP expy a ani bojové expy za nepřátelskou jednotku. Když jsem byl v družině ze stejnym lvl (1 nově založená postava) tak on expy dostával, ale ...
- 15:14 13. May 2011
- Forum: Koš
- Topic: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
- Replies: 130
- Views: 110592
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Thalie mě nejvíce bavila po wipe, když jsem přišel z Démony. To byla doba, kdy se chodilo v partách, prahvozd se šel jedině s Wallem a to ještě jednou za měsíc a nebyli tu žádní lvl 30 a podobný, kteří teď k sobě nikoho nepotřebujou. Po nějaké době vziknul craft (což je skvělá věc), ale po chvilce ...
- 20:51 04. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
- Replies: 63
- Views: 21340
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Ono jsou tam 2 Yortonové ten vyšší lvl je novej, ale ten nižší je ten prvotní, který tu běhá už nějakou dobu před craftem 
- 20:45 04. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
- Replies: 63
- Views: 21340
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Nene moje první postava je Yorton toho jsem hrál asi 2 měsíce po wipe, takže vim jaká byla doba bez craftu. Jen používám podtemnácký účet. Ale s tim craftem to je věc názoru no.kucik wrote:To je docela odvážný tvrzení vzhledem k tomu, že první postavu máš na thalii až půl roku po spuštění craftu.
- 11:34 04. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
- Replies: 63
- Views: 21340
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Wipe už stejně nic nenapraví, vše pokazil craft.
- 15:32 30. Dec 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725522
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Vidim, že rád KOUKÁŠ

- 14:02 30. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Přehazování věcí
- Replies: 39
- Views: 17293
Re: Přehazování věcí
Dvě odlišné acc, dvě odlišné IP adresy, dvě odlišné postavy a nejspíše dva odlišné CD klíče. To bych tím pádem nemohl obchodovat s nikým.
- 10:33 30. Oct 2010
- Forum: Koš
- Topic: PLECHthálie
- Replies: 93
- Views: 20990
Re: PLECHthálie
Hra mě nejvíce bavila, když ještě nebyl "zatracenej" craft. Jakmile vzniknul craft a s tim věci +5 a ještě mnohem silnější najednou to nebylo ono. Pamatuju jak Pivas přišel se sekerou kamenného ohně a všichni jenom nevěřícně koukali. A v té době si myslím, že nebyly žádné rozepře mezi povoláním a ...
- 12:13 23. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Runa pomalého pohybu pro elfy?Kapuca - jméno nad postavou
- Replies: 23
- Views: 10634
Re: Runa pomalého pohybu pro elfy?Kapuca - jméno nad postavou
Musim říct, že se všim souhlasím.
- 14:49 26. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Přehnaně silná monstra
- Replies: 323
- Views: 74874
Re: Přehnaně silná monstra
s Arsenem nesouhlasim, podle mě je horší sehnat partu na povrchu než v podtemnu :D . Jinak pro mě byl nejlepší čas hraní 2 měsíce po wipe co jsem přišel na Thalii. Nejvyšší lvl tu měl Wall, vlčí kůže, Ragnar Rudovous, Berserk atd a když Pivas přišel se sekerou kamenného ohně, tak všichni čuměli co ...
- 19:39 18. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče
- Replies: 4
- Views: 2811
Re: Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče
Děkuju za rady.Chyba byla v hosts souboru jsem ho změnil.