Search found 77 matches

by Xaarth
10:45 10. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: ZAZNAMENÁNO: Ist´uit Dechberoucí
Replies: 1
Views: 2242

ZAZNAMENÁNO: Ist´uit Dechberoucí

Ist'uit Dechberoucí je trenérka v doupěti rozkoši, akorát když se chci podívat co vyučuje napíšeto BUG. Koukněte na to díky
by Xaarth
21:48 09. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Expy
Replies: 11
Views: 5185

Re: Expy

Hele s těma doména máš asi pravdu. Ted mě na to upozornoval kámoš tak to jdu zkusit. Dal jsem si na Duergara Klam a Rostliny
by Xaarth
15:47 09. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Expy
Replies: 11
Views: 5185

Re: Expy

A kruci :) vymýšlel jsem nějako jméno a napadlo mě zrovna todle...jdu si vytvořit raději novou postavu.
by Xaarth
15:23 09. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Expy
Replies: 11
Views: 5185

Re: Expy

Account: Yorton, postava: Gordul
by Xaarth
15:05 09. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Expy
Replies: 11
Views: 5185

VYŘEŠENO: Expy

Zdravím, mám problém s příjmem expů. Nevim jestli jde o chybu na jednotlivé postavě nebo je to celková chyba na mém accountu. Jde o to, že nedostávám žádné RP expy a ani bojové expy za nepřátelskou jednotku. Když jsem byl v družině ze stejnym lvl (1 nově založená postava) tak on expy dostával, ale ...
by Xaarth
15:14 13. May 2011
Forum: Koš
Topic: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Replies: 130
Views: 110592

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Thalie mě nejvíce bavila po wipe, když jsem přišel z Démony. To byla doba, kdy se chodilo v partách, prahvozd se šel jedině s Wallem a to ještě jednou za měsíc a nebyli tu žádní lvl 30 a podobný, kteří teď k sobě nikoho nepotřebujou. Po nějaké době vziknul craft (což je skvělá věc), ale po chvilce ...
by Xaarth
20:51 04. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Replies: 63
Views: 21340

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Ono jsou tam 2 Yortonové ten vyšší lvl je novej, ale ten nižší je ten prvotní, který tu běhá už nějakou dobu před craftem :)
by Xaarth
20:45 04. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Replies: 63
Views: 21340

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

kucik wrote:To je docela odvážný tvrzení vzhledem k tomu, že první postavu máš na thalii až půl roku po spuštění craftu.
Nene moje první postava je Yorton toho jsem hrál asi 2 měsíce po wipe, takže vim jaká byla doba bez craftu. Jen používám podtemnácký účet. Ale s tim craftem to je věc názoru no.
by Xaarth
11:34 04. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Replies: 63
Views: 21340

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Wipe už stejně nic nenapraví, vše pokazil craft.
by Xaarth
15:32 30. Dec 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725522

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Vidim, že rád KOUKÁŠ :lol: :biggrin:
by Xaarth
14:02 30. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Přehazování věcí
Replies: 39
Views: 17293

Re: Přehazování věcí

Dvě odlišné acc, dvě odlišné IP adresy, dvě odlišné postavy a nejspíše dva odlišné CD klíče. To bych tím pádem nemohl obchodovat s nikým.
by Xaarth
10:33 30. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: PLECHthálie
Replies: 93
Views: 20990

Re: PLECHthálie

Hra mě nejvíce bavila, když ještě nebyl "zatracenej" craft. Jakmile vzniknul craft a s tim věci +5 a ještě mnohem silnější najednou to nebylo ono. Pamatuju jak Pivas přišel se sekerou kamenného ohně a všichni jenom nevěřícně koukali. A v té době si myslím, že nebyly žádné rozepře mezi povoláním a ...
by Xaarth
12:13 23. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Runa pomalého pohybu pro elfy?Kapuca - jméno nad postavou
Replies: 23
Views: 10634

Re: Runa pomalého pohybu pro elfy?Kapuca - jméno nad postavou

Musim říct, že se všim souhlasím.
by Xaarth
14:49 26. May 2010
Forum: Koš
Topic: Přehnaně silná monstra
Replies: 323
Views: 74874

Re: Přehnaně silná monstra

s Arsenem nesouhlasim, podle mě je horší sehnat partu na povrchu než v podtemnu :D . Jinak pro mě byl nejlepší čas hraní 2 měsíce po wipe co jsem přišel na Thalii. Nejvyšší lvl tu měl Wall, vlčí kůže, Ragnar Rudovous, Berserk atd a když Pivas přišel se sekerou kamenného ohně, tak všichni čuměli co ...
by Xaarth
19:39 18. May 2010
Forum: Koš
Topic: Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče
Replies: 4
Views: 2811

Re: Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče

Děkuju za rady.Chyba byla v hosts souboru jsem ho změnil.