Search found 223 matches

by RES
10:53 13. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Jakou formu umeni mate nejradeji?
Replies: 19
Views: 7956

Re: Jakou formu umeni mate nejradeji?

Diky a nevadi me to mas pravdu ze to bere asi dost na hodnote ale podstaou je spravne pochopeni myslenek.
Zijeme ve svete kde se lide deli podle ras,vzhledu,kultury,nabozenskeho presvedceni,spolecenskeho postaveni,vzdelani a dovednosti.
Vecinou kazde odchyleni se od nastavene latky,nuti ostatni ...
by RES
17:09 12. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Jakou formu umeni mate nejradeji?
Replies: 19
Views: 7956

Re: Jakou formu umeni mate nejradeji?

Diky vsem za dalsi dilecka i za upresneni me nedokonalosti :wink:
Mam tu neco zvlastniho k zamysleni nebo jen dalsi s..... :var_49:
Jde o hrube neopracovane dilecko jako nersot co ukazuje kym je a ne kym muze byt po vybrouseni.

Lide hledi ke slunci,pritom zapominaji ze chodi po zemi,
kterou ...
by RES
16:23 04. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Persistentní světy NWN2
Replies: 48
Views: 20173

Re: Persistentní světy NWN2

Cus mrzi me ze si stoho nepochopil ze se zastavam jak tve prace ktere si moc vazim ale i prace lidi zde a ten vas neustalej boj co znicil pratelstvi narusil komunitu je smutnej vis dobre ocem mluvim.
Dlouho sem se snazil dat vse dohromady a stal neutralne mezi vama a nechapu kde ti prijde vmem ...
by RES
14:03 04. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Persistentní světy NWN2
Replies: 48
Views: 20173

Re: Persistentní světy NWN2

Myslim si ze toto je klasicky priklad proc NWN komunita stoji za to co stoji.
Je to neustale schazovani prace jeden druheho boj o nej svet a pretahovani hracu sem a tam se samejma intrikama za sobeckym honeni si vlasniho ega.
Nekdo asi nechape ze je tu moznost vyberu a kazdy ma svuj nazor a ma rad ...
by RES
21:26 01. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Jakou formu umeni mate nejradeji?
Replies: 19
Views: 7956

Re: Jakou formu umeni mate nejradeji?

Pro Braenna mas moc peknou tvorbu ocislovane jsou proto ze na sebe nenavazuji i kdyz nektere mluvi o podobnych vecech a sam se je teprve ucim. :wink:
Presto diky za prispevek.
by RES
14:19 01. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Jakou formu umeni mate nejradeji?
Replies: 19
Views: 7956

Re: Jakou formu umeni mate nejradeji?

Jo a omlouvam se za gramatiku ale nak ji nemam moc rad od mala*stydi se* :oops:
by RES
14:14 01. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Jakou formu umeni mate nejradeji?
Replies: 19
Views: 7956

Re: Jakou formu umeni mate nejradeji?

13. Na miste vecnych spacu,slzy zalili lidskou dusi,ted tam slunce jasne sviti a vceli opiluji jejich kvety.

14. Uvadajici kvetinu nekdo zalil vlahou at opet tesi nase oci svou krasou.

15. Jak strom s odnatymi koreny,miza steka jako slzy po tvari maleho ditete,chradne a pomalu umira.

16. Prichazi ...
by RES
14:00 01. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Jakou formu umeni mate nejradeji?
Replies: 19
Views: 7956

Re: Jakou formu umeni mate nejradeji?

1. Slepec co vse vymenil za barevne obrazky,stratil to co ho cinilo vyjmecnym.

2. Jak oraci bez koni,pluji sirou oblohou,pres veskere usili,sklizet hlizi nebudou.

3. Padaji ze svich postu,bez jedineho narku sveho,i presto ze nam jejich stin,dlouhe roky ukryt poskytoval.

4. Ten kdo prozil let na ...
by RES
13:24 01. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Jakou formu umeni mate nejradeji?
Replies: 19
Views: 7956

Jakou formu umeni mate nejradeji?

Vim ze tu hraje spousta dobrych RP hracu co tu svou hrou pisi zajimave pribehny a tvori tim tak legendy Thalie co se da take povazovat za formu umeni.
Presto me zajima zda se nekdo zvas venuje i jinym formam umeni a jake druhy mate nejradeji at jde o malovani,socharinu,hudbu,heretstvi,basne ...
by RES
14:47 29. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Rychla a bezbolestna smrt
Replies: 11
Views: 10104

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Noo .. a nejen divny popis v liste diky chybe co je tedy bezna ale i chovani NPC jak sem jis psal v prvnim prispevku bezeli na me tri ja si udrzoval odstup s rychosti seslal pracku pak sem padnul na podlahu a dva sakali jen prosli kolem na vedlejsi lavku a jeden me poslal rovnou do horoucich pekel a ...
by RES
14:05 29. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Rychla a bezbolestna smrt
Replies: 11
Views: 10104

Re: Rychla a bezbolestna smrt

A neprijde vam divne co je psano za cisla a v jakem poradi v liste?
Sakam dal kritiku pak dalsi kritiku pritom me to nesebralo ani HP pak je psano Wall mrtev zranen stity pohlceno 50 zustava 1500 stity zachrana na reflexy neuspech pohlceno 50 zustava 1550 zachrana na reflexy uspechna sakali strazce ...
by RES
23:49 28. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Rychla a bezbolestna smrt
Replies: 11
Views: 10104

Rychla a bezbolestna smrt

Chci se jen zeptat na takovou zvlastnost nevim zda to mozna jen spatne chapu ale prijde me to aspon ponekud hodne zvlastni.
Kdyz sem bojoval v chramu Skilgamona proti sakalim strazcum podarilo se me jednoho chytit prackou s rychlosti sem si udrzoval dostatecny odstup a pokousel sem se chytat dalsi ...
by RES
20:58 26. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Mistri
Replies: 5
Views: 3782

Re: Mistri

Diky za radu :wink:
by RES
20:12 26. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Mistri
Replies: 5
Views: 3782

Re: Mistri

Problem je asi vtom dvoj povolani i u mistra co ma vyucovat bojovniky na vysokem levelu ho nic nenauci. :roll:
by RES
18:02 26. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Mistri
Replies: 5
Views: 3782

Mistri

Chci se zeptat zda je na Thalii nekde epicky mistr magu ci bojovniku nebot jsem probehl snad kazdy kout a nikde nic. :wall:
Nasel sem mistry do 10 lvl a mistry od 11 lvl ale nad 21 lvl zadneho. :cry:
Mozna je problem tim ze je bojovnik dvojpovolani a nejak se tluce level jednoho povolani s druhym ...