Persistentní světy NWN2

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Sorrow »

No moje poznatky s NWN2 jsou takové:Hru mám v originále(kupovanou v Anglii jako pack s NWN1)
Dvojka nešla nainstalovat celá a to co se uložilo, teď ani nemohu smazat, tak nevím jestli to nebyl nějaký joke
od kupce :mrgreen:
Jinak několik screenu jsem viděl, prostředí a atmosféra jde udělat parádní, to uznávám.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Shaman88 »

akin wrote: @Shaman88, Prasokrali, atd: je videt, ze se mnozi lide kolem Thalie vubec nezmenili. Cekal jsem, ze alespon trosku vyspeji, ale spletl jsem se. Cizi - na Thalii nestandardni - nazor ci vkus je automaticky zavrhovan a dotycny zesmesnovan. Jen tak dal... :wall:

EDIT: Dalsi diskusi uz zde nevedu, pokud me chcete kontaktovat - viz nase forum.
Me se to nelíbí hlavně z toho důvodu že je to reklama na cizí svět.
Nikde jsem tě nezesměšnoval, jen jsem poukazoval na to jaké jsou komunity kolem obou her, přiznej si že nwn2 už je taky na scéně pár let....
Právě se mi nelíbí tvůj nynější názor že podle pár lidí soudíš celou thalii, trošku si protiřečíš
Last edited by Shaman88 on 13:32 03. Aug 2011, edited 1 time in total.
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Persistentní světy NWN2

Post by marii »

Shaman88 wrote:
akin wrote:
marii wrote: @Shaman88, Prasokrali, atd: je videt, ze se mnozi lide kolem Thalie vubec nezmenili. Cekal jsem, ze alespon trosku vyspeji, ale spletl jsem se. Cizi - na Thalii nestandardni - nazor ci vkus je automaticky zavrhovan a dotycny zesmesnovan. Jen tak dal... :wall:

EDIT: Dalsi diskusi uz zde nevedu, pokud me chcete kontaktovat - viz nase forum.
Me se to nelíbí hlavně z toho důvodu že je to reklama na cizí svět.
Nikde jsem tě nezesměšnoval, jen jsem poukazoval na to jaké jsou komunity kolem obou her, přiznej si že nwn2 už je taky na scéně pár let....
Právě se mi nelíbí tvůj nynější názor že podle pár lidí soudíš celou thalii, trošku si protiřečíš
A proc jsi tedy nenapsal uz drive? ..tento topic je uz zalozeny dost dlouho a to se o tomto svete jeste ani vubec nemluvilo,...navic zvesti o Mecovem pobrezi sem zatahl jeden z NASICH hracu..neniliz pravda? Akin ani Enceladus o nem psat nezacali.A k te tve casti o Akinove souzeni cele Thalie,pokud umim dobre cist..napsal ze MNOZI..ne ze VSICHNI... :D


PS trosku si uprav ten ramecek ,protoze ja jsem ta slova co jsou pod mym jmenem nerekla....
Lossë Hyaro
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Sorrow »

Má tohle cenu Marii? :|
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Krata »

Pokud vim tak Bahnak jen jednoduše poukázal na chybu, za což se potom i omluvil když to vyznělo zle.. ale útočnej ton od NWN2 zastánců nepřestal, Marii vůbec nechápu proč se jich zastáváš, už jen kvůli jejich arogatnímu přístupu a tonu příspěvků nemám vůbec chut se na jejich hru ani podivat..

ta reklama se mi taky nelíbí, když někdo bude chtít hrát NWN2 tak si to najde a hrát to bude, pokud vim tak tohle je forum Thalie, světa NWN1, nacpat sem odkaz na jinej svět skoro vyzní jako "podte hrát naši hru, ta je lepší"

Taky někdo nejde na EQ a nedá jim tam do diskuze odkaz na naši stránku..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Persistentní světy NWN2

Post by sendys »

Taky někdo nejde na EQ a nedá jim tam do diskuze odkaz na naši stránku..[/quote]
ja byhc klidne sel :-D
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Prasokralik »

akin wrote:@Shaman88, Prasokralik, atd: je videt, ze se mnozi lide kolem Thalie vubec nezmenili. Cekal jsem, ze alespon trosku vyspeji, ale spletl jsem se. Cizi - na Thalii nestandardni - nazor ci vkus je automaticky zavrhovan a dotycny zesmesnovan. Jen tak dal... :wall:
Co to tady plácáš ty rádoby mecenáši? Přivalíš se sem s názorem "Vaše hra stojí za houby, pojďte hrát tu naši, protože je 1000x lepší" a pak máš ještě tu drzost brát si do huby hráče, kteří si spokojeně hrají tady a krafat o tom jak jsou nevyspělí? To ty se vnucuješ nám, nikoliv naopak, laskavě si to uvědom. Jdi se zahrabat do toho svýho superbarevnýho světa a vůbec si mě neber do huby ty troupe.

Zajímavé že kritizuješ chování, které sám předvádíš ty a ten druhý pošahanec co se sem přivalili jen proto, aby nám sdělili jak vlastně hrajeme špatnou hru a máme špatné a zastaralé názory. Příště si čum do huby, než něco vyplodíš.

Co se NWN2 týče, moc rád se podívám na demonu 2 až bude hotová. Na svět který tvoří pošahanci tvého typu fakt nejsem zvědavej. Maucta.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Desmond »

To by stačilo, nebudu tu nadále tolerovat jakékoliv slovní napadání a je mi zcela jedno z jaké strany přijde.

Běžte raději na vzduch a prožeňte nějaké sukně či kraťasy ;).

Edit: kraťasi na kraťasy, vidíte jak to dopadá? :P
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by DenGrasse »

Kraťasy. Podle vzoru fantasy. :twisted:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Elverin
Měšťan
Posts: 229
Joined: 13:50 30. Apr 2010

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Elverin »

S tou reklamou na cizi svet, nejsou nahodou na strankach Thalie odkazy na asi 7 jinych NwN svetu? :D
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Persistentní světy NWN2

Post by sendys »

Elverin wrote:S tou reklamou na cizi svet, nejsou nahodou na strankach Thalie odkazy na asi 7 jinych NwN svetu? :D
Elv to rozsekla :-D
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Krata »

na stránkách, nikdo je nikomu necpe do fora, at se Akin dohodne s Rejtym a třeba přidaj odkaz i na jejich svět
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Persistentní světy NWN2

Post by sendys »

roztrhejte si občanky jestli nějaky mate a neřešte pi......
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Persistentní světy NWN2

Post by RES »

Myslim si ze toto je klasicky priklad proc NWN komunita stoji za to co stoji.
Je to neustale schazovani prace jeden druheho boj o nej svet a pretahovani hracu sem a tam se samejma intrikama za sobeckym honeni si vlasniho ega.
Nekdo asi nechape ze je tu moznost vyberu a kazdy ma svuj nazor a ma rad neco jineho a je skoda ze se konkurence snazi znicit jeden druheho pritom pri spolupraci muzou dosahnout neuveritelnych vysledku. :roll:
Taky se zapomina na to ze svet hlavne tvori hraci tim co ve svete delaji a jak pisi sve pribehy a ne jen system a kabatek do ktereho se vse navleka.
Nebot jsem jis dlouhe roky u zrodu neuprosneho boje par ryvalu co si vzdy udelaji nejhorsiho co muzou nebot sou naprosto stejni a maji stejne cile stim rozdilem ze kazdy chce bit nejlepsi a pokorit toho druheho.
A moc dobre chapu duvod tohoto topicu a snahu opet jen narusovat klid a pracovat tak na dalsich intrikach jistejch deti :wink: a jeste vic me mrzi ze je zene neskutecna nenavis a chut po pomste ktera nemuze prinest uspokojeni.
Nema cenu se zastavat ani jedne ze stran o kterou tu jde a dotycni moc dobre vedi ocem knim tady skrze ty pismenka mluvim.
Staci si vzpomenout na cas pratelstvi ktereho jsem se i ja radeji vzdal :wink:
User avatar
Moren
Nováček
Posts: 1
Joined: 15:12 04. Aug 2011

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Moren »

RES wrote:Myslim si ze toto je klasicky priklad proc NWN komunita stoji za to co stoji.
Je to neustale schazovani prace jeden druheho boj o nej svet a pretahovani hracu sem a tam se samejma intrikama za sobeckym honeni si vlasniho ega.
Nekdo asi nechape ze je tu moznost vyberu a kazdy ma svuj nazor a ma rad neco jineho a je skoda ze se konkurence snazi znicit jeden druheho pritom pri spolupraci muzou dosahnout neuveritelnych vysledku. :roll:
Taky se zapomina na to ze svet hlavne tvori hraci tim co ve svete delaji a jak pisi sve pribehy a ne jen system a kabatek do ktereho se vse navleka.
Nebot jsem jis dlouhe roky u zrodu neuprosneho boje par ryvalu co si vzdy udelaji nejhorsiho co muzou nebot sou naprosto stejni a maji stejne cile stim rozdilem ze kazdy chce bit nejlepsi a pokorit toho druheho.
A moc dobre chapu duvod tohoto topicu a snahu opet jen narusovat klid a pracovat tak na dalsich intrikach jistejch deti :wink: a jeste vic me mrzi ze je zene neskutecna nenavis a chut po pomste ktera nemuze prinest uspokojeni.
Nema cenu se zastavat ani jedne ze stran o kterou tu jde a dotycni moc dobre vedi ocem knim tady skrze ty pismenka mluvim.
Staci si vzpomenout na cas pratelstvi ktereho jsem se i ja radeji vzdal :wink:
Nevšiml jsem si, ze by motor pro stavbu herních světů, časově náročných projektů, poháněla několikaletá nenávist - ale chuť postavit něco co tu ještě nebylo... něco na hraní... ale bohužel někdo bere hru jako ventil své agrese a tomu je, jak se zdá podřízeno vše ostatní.

Mimochodem, motor tvé touhy asi nepohání limonáda co? :)
Locked