Presto me zajima zda se nekdo zvas venuje i jinym formam umeni a jake druhy mate nejradeji at jde o malovani,socharinu,hudbu,heretstvi,basne,fotografovani no proste vsechny mozne druhy umeni co rozvijeji cloveka v jeho tvorivosti a obohacuji nam tim nas svet a cini nam znej radost.
Nebot si myslim ze se v dnesni dobe hodne lidi upira tou horsi strankou a to je destruktivni cinost ktera nam moc radosti neprinasi a nebo se neustale clovek za necim zene a neumi se jis pozastavit a vsimat si drobnosti ktere jsou ve svem ceku nesmirne dulezite.
Tak budu moc rad zda me tu nekdo napisete neco ze sveho vlastniho tvoriveho umeni at jde o jakoukoli formu at si ji tu muzeme precist ci se pokochat.
Jeden muj kamarad co se venuje hodne druhum umeni me nedavno prived k Japonskym Hajku to je forma vyjadrovani se skrze skracene basne ktere vam muzou rikat cele souveti zda se vnich naucite spravne cist.
Tak vam tu napisu par pokusu a snahu o tento druh umeni
nekomu to snad neco rekne ci udela radost a privede ho to k zamysleni nebo se proste jen zasmejete to je nakazdem co mu to da.