Search found 218 matches

by Pivo
22:45 26. Sep 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408759

Re: Poděkování

Děkuji Zoe.Víc nemá smysl dodávat kdo tam nebyl nepochopí.
by Pivo
12:12 20. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: Oblíbené staré hry
Replies: 35
Views: 17894

Re: Oblíbené staré hry

Baldurs gate 1,2.america army,fifa manager
Kdysi NHL-mistři ČR v počítačových hrách pro rok 2004 NHL 2004 - |i|Pivo
(http://bonusweb.idnes.cz/clanky/clanek. ... 018_bw.idn)
Nejlepší je skončit na vrcholu :wink:
by Pivo
23:10 11. Aug 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408759

Re: Poděkování

Chci poděkovat Yasmine Inas Rashid Alimah(sakra to je ale jméno :D ) za naprosto úžasný zážitek ze hry.Děkuji
by Pivo
20:10 05. Jul 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408759

Re: Poděkování

ikdyž jsem naprosto šokován craftem.
doufam, ze pozitivne :mrgreen: :mrgreen:
Bohužel přesně naopak.Přehnané itemy to jsem opravdu nečekal.To co jsem já koupil za pár milionů se dá sehnat za pár set zlatých.Jinak samožřejmě přeju týmu Thalie hodně úspěchů.
P.S.Doufám,že funguje finanční úřad ...
by Pivo
19:04 05. Jul 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408759

Re: Poděkování

Simon také děkuje za krásné chvilky.Nějaký čas se tu budu ukazovat ikdyž jsem naprosto šokován craftem.
by Pivo
15:47 27. Dec 2008
Forum: Koš
Topic: Kradeni a reakce na ne
Replies: 61
Views: 17548

Re: Kradeni a reakce na ne

Já se zlodějem okrádal jednou jedinkrát PC postavu, a to Liu (hráč numero) samozřejmě se to nepovedlo, Liu mě nendřiv málem zabil a když sem se mu vzdal tak on okradl mě.. od té doby sem to nezkoušel :)

Já se o invent nebojím.Mě je to už fuk jen mě vadí,že musím po městě chodit s plnou vybavou ...
by Pivo
12:27 27. Dec 2008
Forum: Koš
Topic: Kradeni a reakce na ne
Replies: 61
Views: 17548

Re: Kradeni a reakce na ne

ale mě zase baví když toho zloděje chytnu :

Mě nebaví, když mne někdo okrade, a upozorňuji, že zloděje bez milosti zabiju !

Jde to řešit i jinak.Můžes chodit invs celou dobu ikdyž ti to pak začne kazit hru.Já byl okraden asi 20x.Zlodej tě okrade kdekoliv.Někdo číhá mezi dveřma u dobrodruha ...
by Pivo
17:15 29. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32139

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Jo slušnej sraz.Škoda toho mého stavu.
Nobis tu bundu mám snažím se ji prodat za 250Kč zatím ji nikdo nechce 8)
by Pivo
22:06 24. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32139

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Já jdu určitě.
by Pivo
09:55 21. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Pronájem
Replies: 9
Views: 6029

Re: Pronájem

Napadlo mě že by ve vesnicích a ve městech mohlo být "Pronajímání domů". Město by občanovi pronajalo dum dostal by klíč a ten dům by měl smluvenou dobu, poté by klíč vrátil (nebo by mu zmizel z inventáře)
Je možnost si dům koupit - Sandra již dlouhou dobu bydlí vedle severní brány v Ivory ...
by Pivo
13:07 20. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32139

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Kučík dostává 5 za navigaci a 1 za hospodu.Vypadá to tam dost dobře.Šipky,fotbálek,vlastní muzika co víc si přát.

P.S: Výborný quest Mericu s hospodou díky na tohle do konce života nezapomenu :P
by Pivo
08:37 14. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Boj v Alwarielu
Replies: 32
Views: 12557

Re: Boj v Alwarielu

Krata wrote:Takže neděle (zítra) nějak večer, co vy na to? kolem 19:00 ve hře
Se mnou na 100% nepočítejte.
by Pivo
10:25 10. Sep 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408759

Re: Poděkování

Děkuji všem hráčům za krásné zážitky.Comp dosloužil.Původně to byla deska.Ted to vypadá ve finále na HDD.Dokud nevyřeším tenhle problém budu mimo.Pár dní možná pár měsíců.
by Pivo
17:33 04. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Oblíbený charakter
Replies: 31
Views: 11662

Re: Oblíbený charakter

monstera wrote:
Krata wrote:Já doufal v to že bude nějakej konflikt

Jo, jen moje assimarka potkala nějakýho tieflinga, už na ní křičel "Ocas není vidět, ocas není vidět ! " a tak mi mohu být všichni tiefllingové ukradení......
Tobě jsou snad ukradený všichni,ne?Je každého věc jak si hraje.
by Pivo
17:30 04. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32139

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Žorž wrote:Ajaj. Když mluvím za sebe, posunout by se to klidně na další nebo předchozí týden dalo...no, nechť rozhoduje Shifter, když se příprav tak pěkně ujal. ;)
Přesně tak!!!Tohle si vymyslel Shifter už ho nebaví chlastat sám.Jsem zvědavej kam se půjde.