Search found 218 matches
- 22:45 26. Sep 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408759
Re: Poděkování
Děkuji Zoe.Víc nemá smysl dodávat kdo tam nebyl nepochopí.
- 12:12 20. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Oblíbené staré hry
- Replies: 35
- Views: 17894
Re: Oblíbené staré hry
Baldurs gate 1,2.america army,fifa manager
Kdysi NHL-mistři ČR v počítačových hrách pro rok 2004 NHL 2004 - |i|Pivo
(http://bonusweb.idnes.cz/clanky/clanek. ... 018_bw.idn)
Nejlepší je skončit na vrcholu
Kdysi NHL-mistři ČR v počítačových hrách pro rok 2004 NHL 2004 - |i|Pivo
(http://bonusweb.idnes.cz/clanky/clanek. ... 018_bw.idn)
Nejlepší je skončit na vrcholu
- 23:10 11. Aug 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408759
Re: Poděkování
Chci poděkovat Yasmine Inas Rashid Alimah(sakra to je ale jméno
) za naprosto úžasný zážitek ze hry.Děkuji
- 20:10 05. Jul 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408759
Re: Poděkování
ikdyž jsem naprosto šokován craftem.
doufam, ze pozitivne :mrgreen: :mrgreen:
Bohužel přesně naopak.Přehnané itemy to jsem opravdu nečekal.To co jsem já koupil za pár milionů se dá sehnat za pár set zlatých.Jinak samožřejmě přeju týmu Thalie hodně úspěchů.
P.S.Doufám,že funguje finanční úřad ...
doufam, ze pozitivne :mrgreen: :mrgreen:
Bohužel přesně naopak.Přehnané itemy to jsem opravdu nečekal.To co jsem já koupil za pár milionů se dá sehnat za pár set zlatých.Jinak samožřejmě přeju týmu Thalie hodně úspěchů.
P.S.Doufám,že funguje finanční úřad ...
- 19:04 05. Jul 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408759
Re: Poděkování
Simon také děkuje za krásné chvilky.Nějaký čas se tu budu ukazovat ikdyž jsem naprosto šokován craftem.
- 15:47 27. Dec 2008
- Forum: Koš
- Topic: Kradeni a reakce na ne
- Replies: 61
- Views: 17548
Re: Kradeni a reakce na ne
Já se zlodějem okrádal jednou jedinkrát PC postavu, a to Liu (hráč numero) samozřejmě se to nepovedlo, Liu mě nendřiv málem zabil a když sem se mu vzdal tak on okradl mě.. od té doby sem to nezkoušel :)
Já se o invent nebojím.Mě je to už fuk jen mě vadí,že musím po městě chodit s plnou vybavou ...
Já se o invent nebojím.Mě je to už fuk jen mě vadí,že musím po městě chodit s plnou vybavou ...
- 12:27 27. Dec 2008
- Forum: Koš
- Topic: Kradeni a reakce na ne
- Replies: 61
- Views: 17548
Re: Kradeni a reakce na ne
ale mě zase baví když toho zloděje chytnu :
Mě nebaví, když mne někdo okrade, a upozorňuji, že zloděje bez milosti zabiju !
Jde to řešit i jinak.Můžes chodit invs celou dobu ikdyž ti to pak začne kazit hru.Já byl okraden asi 20x.Zlodej tě okrade kdekoliv.Někdo číhá mezi dveřma u dobrodruha ...
Mě nebaví, když mne někdo okrade, a upozorňuji, že zloděje bez milosti zabiju !
Jde to řešit i jinak.Můžes chodit invs celou dobu ikdyž ti to pak začne kazit hru.Já byl okraden asi 20x.Zlodej tě okrade kdekoliv.Někdo číhá mezi dveřma u dobrodruha ...
- 17:15 29. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32139
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Jo slušnej sraz.Škoda toho mého stavu.
Nobis tu bundu mám snažím se ji prodat za 250Kč zatím ji nikdo nechce
Nobis tu bundu mám snažím se ji prodat za 250Kč zatím ji nikdo nechce
- 22:06 24. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32139
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Já jdu určitě.
Re: Pronájem
Napadlo mě že by ve vesnicích a ve městech mohlo být "Pronajímání domů". Město by občanovi pronajalo dum dostal by klíč a ten dům by měl smluvenou dobu, poté by klíč vrátil (nebo by mu zmizel z inventáře)
Je možnost si dům koupit - Sandra již dlouhou dobu bydlí vedle severní brány v Ivory ...
Je možnost si dům koupit - Sandra již dlouhou dobu bydlí vedle severní brány v Ivory ...
- 13:07 20. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32139
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Kučík dostává 5 za navigaci a 1 za hospodu.Vypadá to tam dost dobře.Šipky,fotbálek,vlastní muzika co víc si přát.
P.S: Výborný quest Mericu s hospodou díky na tohle do konce života nezapomenu
P.S: Výborný quest Mericu s hospodou díky na tohle do konce života nezapomenu
- 08:37 14. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Boj v Alwarielu
- Replies: 32
- Views: 12557
Re: Boj v Alwarielu
Se mnou na 100% nepočítejte.Krata wrote:Takže neděle (zítra) nějak večer, co vy na to? kolem 19:00 ve hře
- 10:25 10. Sep 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408759
Re: Poděkování
Děkuji všem hráčům za krásné zážitky.Comp dosloužil.Původně to byla deska.Ted to vypadá ve finále na HDD.Dokud nevyřeším tenhle problém budu mimo.Pár dní možná pár měsíců.
- 17:33 04. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Oblíbený charakter
- Replies: 31
- Views: 11662
Re: Oblíbený charakter
Tobě jsou snad ukradený všichni,ne?Je každého věc jak si hraje.monstera wrote:Krata wrote:Já doufal v to že bude nějakej konflikt
Jo, jen moje assimarka potkala nějakýho tieflinga, už na ní křičel "Ocas není vidět, ocas není vidět ! " a tak mi mohu být všichni tiefllingové ukradení......
- 17:30 04. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32139
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Přesně tak!!!Tohle si vymyslel Shifter už ho nebaví chlastat sám.Jsem zvědavej kam se půjde.Žorž wrote:Ajaj. Když mluvím za sebe, posunout by se to klidně na další nebo předchozí týden dalo...no, nechť rozhoduje Shifter, když se příprav tak pěkně ujal.