Určitě ano.
Jako argumenty typu že staré nwn za těch x let ma obří nwn vault vylepšení typu vzhledu zbrani, postav a oblečeni a podobně je mimo z důvodu že už nic nového přibývat nebude.Kdežto novinky a EE budou a ty staré věci pravděpodobně budou přepracovány aby vyhovovali EE.
Další věcí je že ...
Search found 266 matches
- 22:09 26. Jul 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
- Replies: 34
- Views: 24350
- 22:04 07. Jul 2020
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 354862
Re: Portréty postav
Askul Tar Taros
Oberon Lyonsbane
Oberon Lyonsbane
- 21:52 07. Jul 2020
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: meč Bastard
- Replies: 3
- Views: 10480
Re: meč Bastard
Ve featech by měl být, mám na něj feat weapon focus od prvního lvlu.Ve hře jsou +2 +3 u obchodníků jen není k sehnání obyč železnej a ocelovej.
- 17:11 07. Jul 2020
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: meč Bastard
- Replies: 3
- Views: 10480
meč Bastard
Nevím zda je to chyba ale pro jistotu to napíšu.
NPC v uvodní lokaci před tím než se vstoupí do světa,NPC v Karatě a NPC v Kel A Hazru nemají k prodeji obyčejný a ocelový meč Bastard.V Kel a Hazru má pouze +2 a +3. V Alwarienu jsem nekoukal.
NPC v uvodní lokaci před tím než se vstoupí do světa,NPC v Karatě a NPC v Kel A Hazru nemají k prodeji obyčejný a ocelový meč Bastard.V Kel a Hazru má pouze +2 a +3. V Alwarienu jsem nekoukal.
- 15:26 05. Oct 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1656125
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Sword Coast Legends vypadá hodně zajímavě.
Takové Baldurs Gate s Dm toolem.
Jinak momentálně ujíždím na přeskáčku Shadowrun a Baldurs Gate enhanced edition.
Takové Baldurs Gate s Dm toolem.
Jinak momentálně ujíždím na přeskáčku Shadowrun a Baldurs Gate enhanced edition.
- 14:44 13. Aug 2015
- Forum: Koš
- Topic: Helma Temnoty
- Replies: 16
- Views: 13272
Re: Helma Temnoty
Konečně odpověď
Nebylo by lehčí zezačátku prostě napsat " Ano helma by měla mít ultravisku aby negovala učinek temnoty ale takovej item s perma imkou je zakázaný a proto to nefunguje,jen někdo zapoměl umazat vlastnost v popisku a změnit cenu"
No co už, dík za odpověď jak Kucíkovi tak Katovi.
Nebylo by lehčí zezačátku prostě napsat " Ano helma by měla mít ultravisku aby negovala učinek temnoty ale takovej item s perma imkou je zakázaný a proto to nefunguje,jen někdo zapoměl umazat vlastnost v popisku a změnit cenu"
No co už, dík za odpověď jak Kucíkovi tak Katovi.
- 14:30 13. Aug 2015
- Forum: Koš
- Topic: Helma Temnoty
- Replies: 16
- Views: 13272
Re: Helma Temnoty
Nechápu.
Na itemu je přímo napsaná imunita na kouzlo Temnota.
Imunitu si představuju minimálně tak,že v té zatracené temnotě aspoň uvidím nepřítele dál než krok od něho.
Jinak je ta helma totálně bezpředmětná a nefunguje tedy podle popisku protože v tý temnotě vidím houbeles.A za 50k mi to přide ...
Na itemu je přímo napsaná imunita na kouzlo Temnota.
Imunitu si představuju minimálně tak,že v té zatracené temnotě aspoň uvidím nepřítele dál než krok od něho.
Jinak je ta helma totálně bezpředmětná a nefunguje tedy podle popisku protože v tý temnotě vidím houbeles.A za 50k mi to přide ...
- 14:14 13. Aug 2015
- Forum: Koš
- Topic: Helma Temnoty
- Replies: 16
- Views: 13272
Re: Helma Temnoty
Nechápu.
Na itemu je přímo napsaná imunita na kouzlo Temnota.
Imunitu si představuju minimálně tak,že v té zatracené temnotě aspoň uvidím nepřítele dál než krok od něho.
Jinak je ta helma totálně bezpředmětná a nefunguje tedy podle popisku protože v tý temnotě vidím houbeles.A za 50k mi to přide ...
Na itemu je přímo napsaná imunita na kouzlo Temnota.
Imunitu si představuju minimálně tak,že v té zatracené temnotě aspoň uvidím nepřítele dál než krok od něho.
Jinak je ta helma totálně bezpředmětná a nefunguje tedy podle popisku protože v tý temnotě vidím houbeles.A za 50k mi to přide ...
- 13:36 13. Aug 2015
- Forum: Koš
- Topic: Helma Temnoty
- Replies: 16
- Views: 13272
Helma Temnoty
Ahoj chcu se ptat na Helmu temnoty ta helma má imunitu na kouzlo Temnota ale i při použití v temnotě nepřítele nevidím pokud nestojím vedle něho a ten nepřítel má 50% skrytí. Neměla by to ta imunita negovat?
Zkoušeno na černokněžnické temnotě.
Zkoušeno na černokněžnické temnotě.
- 23:23 26. Jul 2015
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1365958
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
více plošných featů/abilit povolání pro válečníky a podobné mlátičky na blízko.
Něco na způsob zasáhnutí více monster najednou okolo sebe (před sebou) s obouruční zbraní.
Něco na způsob zasáhnutí více monster najednou okolo sebe (před sebou) s obouruční zbraní.
- 23:27 11. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Neverwinter online
- Replies: 19
- Views: 21312
Neverwinter online
http://nw.perfectworld.com/
Tak co kdo z vás to už zkusil??? Musím říct že je to velice dobře provedené a hlavně ten toolset tvoení dungů uplně imba...
Tak co kdo z vás to už zkusil??? Musím říct že je to velice dobře provedené a hlavně ten toolset tvoení dungů uplně imba...
Re: Paladin
+1J.F.Payne wrote:V lázních, nebo v řece?venomeq wrote:Pala je nejlepší...sám sem jednoho mýval...
Re: Paladin
Pala je nejlepší...sám sem jednoho míval...repektive ještě mám pokud mi GM nesmazaly za mou dloooouhou neaktivitu acc....nebyl to žádnej mlátič ale savy má opravdu dobrý.
Tak mě napadá že bych vytáhnul zas svojeho Artíka?!...xD
Tak mě napadá že bych vytáhnul zas svojeho Artíka?!...xD
- 18:36 16. Mar 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254819
Re: Zajímavá videa
zachy wrote:Jasný důkaz toho, že buildy na sílu jsou a vždy budou lepší než dexaři.
http://www.facebook.com/video/video.php ... 0&comments
Au...to asi muselo zabolet xD...Ale dobre mu tak. Mel tam porubat i ty jeho kamaradicky...
- 21:21 22. Feb 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 704046