Search found 266 matches

by venomeq
22:09 26. Jul 2020
Forum: Ankety
Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
Replies: 34
Views: 24350

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

Určitě ano.

Jako argumenty typu že staré nwn za těch x let ma obří nwn vault vylepšení typu vzhledu zbrani, postav a oblečeni a podobně je mimo z důvodu že už nic nového přibývat nebude.Kdežto novinky a EE budou a ty staré věci pravděpodobně budou přepracovány aby vyhovovali EE.

Další věcí je že ...
by venomeq
22:04 07. Jul 2020
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 354862

Re: Portréty postav

Askul Tar Taros
Oberon Lyonsbane
by venomeq
21:52 07. Jul 2020
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: meč Bastard
Replies: 3
Views: 10480

Re: meč Bastard

Ve featech by měl být, mám na něj feat weapon focus od prvního lvlu.Ve hře jsou +2 +3 u obchodníků jen není k sehnání obyč železnej a ocelovej.
by venomeq
17:11 07. Jul 2020
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: meč Bastard
Replies: 3
Views: 10480

meč Bastard

Nevím zda je to chyba ale pro jistotu to napíšu.
NPC v uvodní lokaci před tím než se vstoupí do světa,NPC v Karatě a NPC v Kel A Hazru nemají k prodeji obyčejný a ocelový meč Bastard.V Kel a Hazru má pouze +2 a +3. V Alwarienu jsem nekoukal.
by venomeq
15:26 05. Oct 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1656125

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Sword Coast Legends vypadá hodně zajímavě.
Takové Baldurs Gate s Dm toolem.
Jinak momentálně ujíždím na přeskáčku Shadowrun a Baldurs Gate enhanced edition.
by venomeq
14:44 13. Aug 2015
Forum: Koš
Topic: Helma Temnoty
Replies: 16
Views: 13272

Re: Helma Temnoty

Konečně odpověď
Nebylo by lehčí zezačátku prostě napsat " Ano helma by měla mít ultravisku aby negovala učinek temnoty ale takovej item s perma imkou je zakázaný a proto to nefunguje,jen někdo zapoměl umazat vlastnost v popisku a změnit cenu"

No co už, dík za odpověď jak Kucíkovi tak Katovi.
by venomeq
14:30 13. Aug 2015
Forum: Koš
Topic: Helma Temnoty
Replies: 16
Views: 13272

Re: Helma Temnoty

Nechápu.
Na itemu je přímo napsaná imunita na kouzlo Temnota.
Imunitu si představuju minimálně tak,že v té zatracené temnotě aspoň uvidím nepřítele dál než krok od něho.
Jinak je ta helma totálně bezpředmětná a nefunguje tedy podle popisku protože v tý temnotě vidím houbeles.A za 50k mi to přide ...
by venomeq
14:14 13. Aug 2015
Forum: Koš
Topic: Helma Temnoty
Replies: 16
Views: 13272

Re: Helma Temnoty

Nechápu.
Na itemu je přímo napsaná imunita na kouzlo Temnota.
Imunitu si představuju minimálně tak,že v té zatracené temnotě aspoň uvidím nepřítele dál než krok od něho.
Jinak je ta helma totálně bezpředmětná a nefunguje tedy podle popisku protože v tý temnotě vidím houbeles.A za 50k mi to přide ...
by venomeq
13:36 13. Aug 2015
Forum: Koš
Topic: Helma Temnoty
Replies: 16
Views: 13272

Helma Temnoty

Ahoj chcu se ptat na Helmu temnoty ta helma má imunitu na kouzlo Temnota ale i při použití v temnotě nepřítele nevidím pokud nestojím vedle něho a ten nepřítel má 50% skrytí. Neměla by to ta imunita negovat?
Zkoušeno na černokněžnické temnotě.
by venomeq
23:23 26. Jul 2015
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365958

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

více plošných featů/abilit povolání pro válečníky a podobné mlátičky na blízko.
Něco na způsob zasáhnutí více monster najednou okolo sebe (před sebou) s obouruční zbraní.
by venomeq
23:27 11. May 2013
Forum: Pokec
Topic: Neverwinter online
Replies: 19
Views: 21312

Neverwinter online

http://nw.perfectworld.com/

Tak co kdo z vás to už zkusil??? Musím říct že je to velice dobře provedené a hlavně ten toolset tvoení dungů uplně imba...
by venomeq
14:28 08. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Paladin
Replies: 50
Views: 17684

Re: Paladin

J.F.Payne wrote:
venomeq wrote:Pala je nejlepší...sám sem jednoho mýval...
V lázních, nebo v řece?
+1
by venomeq
13:59 08. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Paladin
Replies: 50
Views: 17684

Re: Paladin

Pala je nejlepší...sám sem jednoho míval...repektive ještě mám pokud mi GM nesmazaly za mou dloooouhou neaktivitu acc....nebyl to žádnej mlátič ale savy má opravdu dobrý.
Tak mě napadá že bych vytáhnul zas svojeho Artíka?!...xD
by venomeq
18:36 16. Mar 2011
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 254819

Re: Zajímavá videa

zachy wrote:Jasný důkaz toho, že buildy na sílu jsou a vždy budou lepší než dexaři. :D

http://www.facebook.com/video/video.php ... 0&comments

Au...to asi muselo zabolet xD...Ale dobre mu tak. Mel tam porubat i ty jeho kamaradicky...
by venomeq
21:21 22. Feb 2011
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 704046

Re: Jakou hudbu posloucháte?