Search found 24 matches

by Danseur
16:47 07. Nov 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404667

Re: Poděkování

Já bych taky rád poděkoval, ale bohužel jsem se nemohl zůčastnit a provádět tak svoje zákeřnosti a zlomyslnosti. Nezbývá než doufat, že se podobná akce bude zas opakovat.
by Danseur
01:18 07. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Operační pamět
Replies: 6
Views: 3572

Re: Operační pamět

Ano mám je správně vložené, protože jinak tam dát ani nejdou.
Obě jsou typově stejné.

Měl sem počitač nový a měl 2giga, pak sem ho dal na reklamaci skrz grafiku a po delší době jsem si všiml že je jen 1g a druhá ramka nešla.
Spíš jestli nerozdrbali Bios....to mě napadlo. Ale nevím jak se to tam ...
by Danseur
21:01 01. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Boty
Replies: 18
Views: 7359

Re: Boty

A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?

No ono to bude asi jeste trochu slozitejsi. Treba ja pokud vyrobim luk z mahagonu se zlatym zdobenim, tak je casto lepsi nez luk ...
by Danseur
21:53 26. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Karatha - svaz obchodníků - Kupec co od vás vykoupí lektvary
Replies: 3
Views: 2496

Re: Karatha - svaz obchodníků - Kupec co od vás vykoupí lektvary

Mluvil jsem s kupcem, který tvrdil, že potřebuje vyrobit dodávku flašek a zaplatí mi za ně 3x více. Flašky jsem mu vyrobil, jenže místo prázdných flašek mě obral o všechny lektvary z craftu a zaplatil za ně sumu jako by to byly prázdné flašky.
Doporučuji: kdykoliv obchoduješ, použij nejdříve ...
by Danseur
02:04 26. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Karatha - svaz obchodníků - Kupec co od vás vykoupí lektvary
Replies: 3
Views: 2496

Karatha - svaz obchodníků - Kupec co od vás vykoupí lektvary

Mluvil jsem s kupcem, který tvrdil, že potřebuje vyrobit dodávku flašek a zaplatí mi za ně 3x více. Flašky jsem mu vyrobil, jenže místo prázdných flašek mě obral o všechny lektvary z craftu a zaplatil za ně sumu jako by to byly prázdné flašky.
by Danseur
23:32 24. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Ocarovani zbrane
Replies: 27
Views: 8275

Re: Ocarovani zbrane

Dobře nebudu se hádat, jistě víš o craftu víc než já. Já jsem psal o mé zkušenosti s cenou/kvalitou/množstvím šípů a průměrných luků (mahagon+zlato), tam věřím, že platí to co jsem psal. Ty i Fallion porovnáváte ty nejkvalitnější věci co ve hře jsou. Paradoxně Fall píše, že sám používá velmistrovské ...
by Danseur
21:52 24. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Ocarovani zbrane
Replies: 27
Views: 8275

Re: Ocarovani zbrane

Dobre, u luku se hadat nebudu, protoze jak uz jsem rikal, nevim jaky zbrane se daj vyrobit na kovadline. Hodne dobry luky vyrobit neumim (navic suroviny pro ne jsou pro mne temer nedostupne), ale jsi si jista ze pokud vemes v potaz cenu velmi dobreho luku a prumerne zbrane, prumerne ocarovane, ze ta ...
by Danseur
17:57 24. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Ocarovani zbrane
Replies: 27
Views: 8275

Re: Ocarovani zbrane

jachyra wrote:len nablízko.
Ano to vim, mozna si to precti jeste jednou..
by Danseur
14:39 24. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Ocarovani zbrane
Replies: 27
Views: 8275

Re: Ocarovani zbrane

Chci se zeptat proc jdou ocarovat jen zbrane na blizko ? Craftit mece neumim, nevim jak jsou silne z vyroby, delam jen luky. Pokud se luky nedaji ocarovat, protoze se vam zdaji uz z vyroby dobre, ze nepotrebuji ocarovat tak to pochopim, ale proc nejdou ocarovat aspon sipy ? Diky nastaveni cen ...
by Danseur
14:02 24. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Jezdci!
Replies: 22
Views: 7842

Re: Jezdci!

A co oslík? :oops:


Ami má oslíka ;) :D koupeného od Gromba , model je sice strakatý poník , ale tak ;) stačí si pohrát :)

hmm toho oslíka bych možná snesl, ale jezdecké prase by bylo stylovější. Škoda, že to zatím nejde. Btw. skřeti jezdí na Vrrrcích, to je asi udělané jako kompletní model ...
by Danseur
11:58 24. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Jezdci!
Replies: 22
Views: 7842

Re: Jezdci!

Ahoj, chci se zeptat na následující věc. Kůň i poník se mi zdají pro půlčíka přiliš velká zvířata. Bylo by možné třeba jezdecké prase ? Trpaslíci by na něm mohli jezdit taky.. :)
by Danseur
23:29 19. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Replies: 24
Views: 9186

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Aha takže, to že jsem odešel bez vlastních šatů (co jsem si nechával upravit) od barvíře je krádež a nemůžu teď měsíc používat obchody ?
by Danseur
22:50 19. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Replies: 24
Views: 9186

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Mno proste jsi musel nekolikrat odejit z obchodu s nezaplacenejma vecma.

Ja prostě říkám, že tam je chyba. Nikde jsem si nic nezkoušel, tohle se začlo dít po tom co jsem vyšel od Roida. Předtím to šlo. Ještě mně napadá, včera jsem byl u barvíře a jednou jsem odešel a zapomněl jsem u něj šaty. Pak ...
by Danseur
22:38 19. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Replies: 24
Views: 9186

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

kucik wrote:Tohle se spousti, pokud se pokusis nekde opakovane krast. Po mesici ti zase obchodnici neco prodaj ;)
No jo, jenze ja fakt nikde nekradl :(
Jedina kradez co ma postava zazila byla RP kradez kone za DM asistence a pak okradeni mrtve postavy.
by Danseur
21:05 19. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Replies: 24
Views: 9186

Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Tak jsem chtěl prodat nějaké kůže, ale kožešník na mně hned z vostra "Odejděte, takové jako jste vy tady nechceme !"
No co, asi měl šptnou náladu, nebo si mě s někým spletl. Šel jsem tedy ke zlatníkovi a ten už z dálky hlaholí "Odejděte prosím, zloděje tu nestrpíme !"
Možná se vám to bude zdát divné ...