Search found 411 matches

by XŠevyX
22:37 29. Dec 2022
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365957

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Shifter v základu je více než silný, nesmrtelná hovadina kterou ti zabije jen klika při instakillu z maxované nekromancie. Nevím jestli jsi viděl jaké statisticky má proměna v Draka, kterého lze do 30 levelu dosáhnout. Lízneš to monkem a najednou u tebe stojí něco vysokého jako panelák.
https://nwn ...
by XŠevyX
17:45 27. Dec 2022
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365957

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Reálně byly 3 důvody proč se shifter nepřidal do hry:
1) Měl být až v pozdějších fázích vývoje, protože proměny se velmi pracně vyvažují.
2) Nechtěli jsme výchozí variantu - chtěli jsme aby jeho proměny reflektovaly bytosti na thalii.
3) Je tam pak reálný problém s identifikací postavy, zpravidla ...
by XŠevyX
11:36 24. Dec 2022
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365957

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Tak to téměř po pěti letech zkusím znova a zeptám se, zda-li se do hry nemůže přidat povolání Měňavec (shifter). Klidně ve vanilla nastavení, jen aby byl. :lol: :lol:

PS: Šťastné a Veselé! :viking:
by XŠevyX
10:48 01. Oct 2021
Forum: Ankety
Topic: Budoucnost Thalie
Replies: 34
Views: 48461

Re: Budoucnost Thalie

Upřímně škoda že zde není ještě jedna možnost a to sice vrácení zpět Staré Thalie . Ta představa že by to snad natáhlo zpět i staré hráče, kteří tam hrávali je opravdu krásná :oops:
Sám do dneška vesměs nevím, proč se do ST vůbec rýpalo, nebo se s ní něco dělalo, za mě ten svět fungoval úplně ...
by XŠevyX
15:49 24. Mar 2021
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408489

Re: Poděkování

Díkec za výpravu včera. Dost se protáhla
začátek https://youtu.be/vOGhAV-84iI?t=185
bestie běží k nám https://youtu.be/vOGhAV-84iI?t=310
boss nás má dost a zakouzlil https://youtu.be/vOGhAV-84iI?t=136
npc uklízeji zbytky hrdinů https://youtu.be/vOGhAV-84iI?t=323

:lol: :lol: taky díky, i když ...
by XŠevyX
18:56 14. Mar 2021
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Nápady na povolání
Replies: 2
Views: 8519

Nápady na povolání

Zdarec, napadla mě myšlenka na úpravu Pána Smrti. Povolání, co se stylu týče, se mi strašné líbí, ale přijde mi, že není až zas tak moc použitelné, respektive použitelné právě v tom stylu smrti, nekromancie apod.

Myšlenka spočívá v tom z něj udělat vyloženě summonera. Dát mu třeba možnost mít v ...
by XŠevyX
12:33 25. Feb 2021
Forum: Flames
Topic: Excuse me, what the duck?
Replies: 20
Views: 34352

Re: Excuse me, what the duck?

Sám bych navrhl se zamyslet třeba nad možností, dát hráčům jednou za čas přirozenou možnost relevelu. Například jednou za rok k Vánocům(jako dárek za rok hraní na thalce), nebo teď při změne nechat postavám jeden relevelovací bod k dobru. Takový bod zároveň dá prostor k menším korekcím, nebo opravě ...
by XŠevyX
01:27 25. Feb 2021
Forum: Flames
Topic: Excuse me, what the duck?
Replies: 20
Views: 34352

Re: Excuse me, what the duck?

Pomalu ale jistě se to tady začíná dostávat do fáze, Team Thalie VS Hráči Thalie. Za celou svou existenci na Thalii ( a že už to pár roků bude /cca 10) jsem se takovou atmosférou tady nesetkal, aspoň teda co mi paměť slouží (neberu v potaz podtemno vs povrch :lol:)
Příjde mi to vcelku škoda. Vůbec ...
by XŠevyX
23:29 24. Feb 2021
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 729240

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Původní alchymie byla super, jak se běhalo na bylinky, objevovaly se recepty a podobně. Výsledek byl přestřelený účinností, ale samotný craft zpracovaný moc pěkně. Zábava pro trpělivé se spoustou cestování. :)

Se Seartovýma rychlýma nožkama bylo cestování a sbírání jedna radost! :D ....ta ...
by XŠevyX
00:49 23. Feb 2021
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 729240

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Nakouknu Seartovi do deníčku a co to nevidím :shock: .... Jeho zápisky z dob, kdy byl alchymistou na Staré Thalii :mrgreen:
by XŠevyX
01:04 15. Feb 2021
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335457

Re: Vtípky

Je třeba si všimnout označení 42 neboli forty two :lol:
by XŠevyX
22:26 14. Feb 2021
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335457

Re: Vtípky

Kdyby někdo potřeboval báseň na valentýn. :confused:
by XŠevyX
09:18 08. Feb 2021
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408489

Re: Poděkování

Šlo to dobře, také děkuji všem zúčastněným.. akorát navrhuji vyrobit speciální kostky pro trpaslici, pro příště! :biggrin: :biggrin:
by XŠevyX
23:39 02. Feb 2021
Forum: Chyby - craft
Topic: craft očarování
Replies: 23
Views: 70427

Re: craft očarování

Při očarování bojových rukavic vampem (upířím obnovením) zmizí, respektive se použíjí, veškeré ingredience k tomu potřebné ale ve výsledku to na rukavice neudělá žádný efekt = rukavice zůstávají bez jakéhokoliv očarování.
Podle všeho by na rukávky vamp měl fungovat... jedná se tedy o bug.??
by XŠevyX
23:26 26. Apr 2020
Forum: Koš
Topic: OBJASNĚNO, VYŘEŠENO - Rukavice +5
Replies: 3
Views: 3734

Re: Rukavice +5

Ano, moje chyba.
Rukávky z lootu dávají bonus k útoku +5 a jsou bez tupého zranění, kdežto u rukavic s bonusem vylepšení to dává navíc i +x tupé zranění dle toho kolik je bonus vylepšení. Nenapadlo mě že se to může takhle lišit.
Díky za vysvětlení.