Ahoj, vzal jsem si klerika s doménou Temnota. Boj po slepu jsem dostal, nicméně na dalším levelu si nemůžu vzít Stínového tanečníka.
Doplnění: přesně jak píše kolega, doména vzata právě proto, abych nemusel požadavky splňovat. Mám 1 lvl krerika a 2 lvl si chci vzít SD.
Search found 138 matches
- 13:05 16. Jun 2023
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Klerik nefunkční doména Temnota
- Replies: 4
- Views: 10444
- 17:17 26. Sep 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: RDD
- Replies: 1
- Views: 12463
Re: RDD
Tak teď dračí dech nemám vůbec - ani po meditci nebo spánku.Awadar wrote:Dračí dech jen jeden na meditaci, opakovní nefunguje.
- 22:09 01. Apr 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: RDD
- Replies: 1
- Views: 12463
RDD
Dračí dech jen jeden na meditaci, opakovní nefunguje.
- 14:39 21. Mar 2021
- Forum: Chyby - hráčské postavy
- Topic: Prosím o smazání postav
- Replies: 2
- Views: 63741
Prosím o smazání postav
účet: Awadar II / postavy: Leopodl Bočina a Semspěd Bočina - již jsem sám zadal na stránce smazání obou postav, ale stále nic. Obě postavy jsou stále hratelné a na stránce je stále informace, že dojde ke smazání po restartu.
Zkoušel jsem i stornovat požadavek a znovu zadat smazání, ale nic. Děkuji ...
Zkoušel jsem i stornovat požadavek a znovu zadat smazání, ale nic. Děkuji ...
- 22:35 27. Feb 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Domeny
- Replies: 0
- Views: 20579
Domeny
doména OSUD se zobrazuje jako PUTOVÁNÍ - nicméně funguje, jak je napsáno
doména OCHRANA - speciální vlastnost (vylepšené útočiště), trvání by mělo být kolo na lvl klerika + charisma. V mém případě by to mělo být 7 kol (8lvl-1 za char.) Nicméně to trvalo jen jedno kolo.
Edit: ještě dotaz, nemohl by ...
doména OCHRANA - speciální vlastnost (vylepšené útočiště), trvání by mělo být kolo na lvl klerika + charisma. V mém případě by to mělo být 7 kol (8lvl-1 za char.) Nicméně to trvalo jen jedno kolo.
Edit: ještě dotaz, nemohl by ...
- 18:15 25. Feb 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: přítelíček víla neutočí na dálku
- Replies: 1
- Views: 6707
přítelíček víla neutočí na dálku
Čaroděj lvl 8, víla neutočí na dálku ani nemá magické zranění.
- 21:31 23. Jul 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
- Replies: 34
- Views: 24360
- 13:10 13. Dec 2018
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Nefunkční spawn
- Replies: 34
- Views: 35857
Re: Nefunkční spawn
psy a panter včera OK, k tomu ostatnímu si už nepamatuji cestukucik wrote:Byly přidány logy. Zkuste to, prosím, párkrát. Snad se dozvíme víc.
Juan
Ochrana Juany - stále nefunkční
Posledně jsi psal, že je s tím problém a že Juan předěláte - tomu rozumím. Nicméně zatim jsem nikde nenašel žádnou informaci jak? Něšloby do plánu k upravě Lilith dopsat i Juanu?
Děkuji
Posledně jsi psal, že je s tím problém a že Juan předěláte - tomu rozumím. Nicméně zatim jsem nikde nenašel žádnou informaci jak? Něšloby do plánu k upravě Lilith dopsat i Juanu?
Děkuji
- 18:35 08. Dec 2018
- Forum: Koš
- Topic: Azhael Morten
- Replies: 4
- Views: 4514
Azhael Morten
Chyba to asi nebude, ale mohl by se někdo kouknout jak je toto NPC nastaveno? Myslím si že nemá stát kousek od přechodem z Ivory k jezírku. Celkem nepříjemné setkání, utéct sem neměl šanci, takže jsem 15k v mínusu. Dosti deprimující setkání.
- 17:19 08. Dec 2018
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Nefunkční spawn
- Replies: 34
- Views: 35857
Re: Nefunkční spawn
jsou to spíš jen dané lokace - jinak ten panter je tady: Království-západní stezka-pláně-doupě.
- 15:35 07. Dec 2018
- Forum: Koš
- Topic: Starý panter 1 exp
- Replies: 2
- Views: 4403
Re: Starý panter 1 exp
Ahoj, myslím, že to bylo 3.12.2018. Název lokace, nevím, ale snad to dnes zjistím a připíšu to sem.kucik wrote:Můžeš pls napsat lokaci? A jestli víš datum.
Tak lokace se jmenuje Království-západní stezka-pláně-doupě.
Paradoxně když jsem tam teď byl s postavou na 12 lvl tak jsem dostal 1000 xp (nebyl dabl)
- 15:19 07. Dec 2018
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Nefunkční spawn
- Replies: 34
- Views: 35857
- 16:27 04. Dec 2018
- Forum: Koš
- Topic: Starý panter 1 exp
- Replies: 2
- Views: 4403
Starý panter 1 exp
Pokud pominu, že je v jeskyni chudák sám, stejně jako divoký pes. Tak co je horší pro hráče je, že za něj je jen 1 exp. Byl jsem na něm poprvé, postava měla 4 level a dostala dvojnásobek 1.
To že jsem tam na 4 levelu málem zařval, asi nemusím rozebírat
.
To že jsem tam na 4 levelu málem zařval, asi nemusím rozebírat
Re: Relevely
Ahoj, mě by to celkem sedělo v tu neděli na večer.Rejty wrote:Spíš neděle k večeru / večer.