Search found 138 matches

by Awadar
13:05 16. Jun 2023
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Klerik nefunkční doména Temnota
Replies: 4
Views: 10444

Klerik nefunkční doména Temnota

Ahoj, vzal jsem si klerika s doménou Temnota. Boj po slepu jsem dostal, nicméně na dalším levelu si nemůžu vzít Stínového tanečníka.

Doplnění: přesně jak píše kolega, doména vzata právě proto, abych nemusel požadavky splňovat. Mám 1 lvl krerika a 2 lvl si chci vzít SD.
by Awadar
17:17 26. Sep 2021
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: RDD
Replies: 1
Views: 12463

Re: RDD

Awadar wrote:Dračí dech jen jeden na meditaci, opakovní nefunguje.
Tak teď dračí dech nemám vůbec - ani po meditci nebo spánku.
by Awadar
22:09 01. Apr 2021
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: RDD
Replies: 1
Views: 12463

RDD

Dračí dech jen jeden na meditaci, opakovní nefunguje.
by Awadar
14:39 21. Mar 2021
Forum: Chyby - hráčské postavy
Topic: Prosím o smazání postav
Replies: 2
Views: 63741

Prosím o smazání postav

účet: Awadar II / postavy: Leopodl Bočina a Semspěd Bočina - již jsem sám zadal na stránce smazání obou postav, ale stále nic. Obě postavy jsou stále hratelné a na stránce je stále informace, že dojde ke smazání po restartu.

Zkoušel jsem i stornovat požadavek a znovu zadat smazání, ale nic. Děkuji ...
by Awadar
22:35 27. Feb 2021
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Domeny
Replies: 0
Views: 20579

Domeny

doména OSUD se zobrazuje jako PUTOVÁNÍ - nicméně funguje, jak je napsáno

doména OCHRANA - speciální vlastnost (vylepšené útočiště), trvání by mělo být kolo na lvl klerika + charisma. V mém případě by to mělo být 7 kol (8lvl-1 za char.) Nicméně to trvalo jen jedno kolo.

Edit: ještě dotaz, nemohl by ...
by Awadar
18:15 25. Feb 2021
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: přítelíček víla neutočí na dálku
Replies: 1
Views: 6707

přítelíček víla neutočí na dálku

Čaroděj lvl 8, víla neutočí na dálku ani nemá magické zranění.
by Awadar
13:10 13. Dec 2018
Forum: Hlášení chyb
Topic: Nefunkční spawn
Replies: 34
Views: 35857

Re: Nefunkční spawn

kucik wrote:Byly přidány logy. Zkuste to, prosím, párkrát. Snad se dozvíme víc.
psy a panter včera OK, k tomu ostatnímu si už nepamatuji cestu
by Awadar
21:05 12. Dec 2018
Forum: Koš
Topic: Juan
Replies: 1
Views: 3573

Juan

Ochrana Juany - stále nefunkční

Posledně jsi psal, že je s tím problém a že Juan předěláte - tomu rozumím. Nicméně zatim jsem nikde nenašel žádnou informaci jak? Něšloby do plánu k upravě Lilith dopsat i Juanu?

Děkuji
by Awadar
18:35 08. Dec 2018
Forum: Koš
Topic: Azhael Morten
Replies: 4
Views: 4514

Azhael Morten

Chyba to asi nebude, ale mohl by se někdo kouknout jak je toto NPC nastaveno? Myslím si že nemá stát kousek od přechodem z Ivory k jezírku. Celkem nepříjemné setkání, utéct sem neměl šanci, takže jsem 15k v mínusu. Dosti deprimující setkání.
by Awadar
17:19 08. Dec 2018
Forum: Hlášení chyb
Topic: Nefunkční spawn
Replies: 34
Views: 35857

Re: Nefunkční spawn

jsou to spíš jen dané lokace - jinak ten panter je tady: Království-západní stezka-pláně-doupě.
by Awadar
15:35 07. Dec 2018
Forum: Koš
Topic: Starý panter 1 exp
Replies: 2
Views: 4403

Re: Starý panter 1 exp

kucik wrote:Můžeš pls napsat lokaci? A jestli víš datum.
Ahoj, myslím, že to bylo 3.12.2018. Název lokace, nevím, ale snad to dnes zjistím a připíšu to sem.
Tak lokace se jmenuje Království-západní stezka-pláně-doupě.

Paradoxně když jsem tam teď byl s postavou na 12 lvl tak jsem dostal 1000 xp (nebyl dabl)
by Awadar
15:19 07. Dec 2018
Forum: Hlášení chyb
Topic: Nefunkční spawn
Replies: 34
Views: 35857

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

by Awadar
16:27 04. Dec 2018
Forum: Koš
Topic: Starý panter 1 exp
Replies: 2
Views: 4403

Starý panter 1 exp

Pokud pominu, že je v jeskyni chudák sám, stejně jako divoký pes. Tak co je horší pro hráče je, že za něj je jen 1 exp. Byl jsem na něm poprvé, postava měla 4 level a dostala dvojnásobek 1.
To že jsem tam na 4 levelu málem zařval, asi nemusím rozebírat :D.
by Awadar
08:11 26. Oct 2018
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80960

Re: Relevely

Rejty wrote:Spíš neděle k večeru / večer.
Ahoj, mě by to celkem sedělo v tu neděli na večer.