Shaman88 wrote:Čeština existuje.Aillen wrote:Pro mě příliš mnoho neznámých, aby se k tomu mohla vyjádřit, netuším, co by přechod Thalie na novou edici reálně znamenal.
Tuto edici nemám, pořídit si ji, pokud je k dostání na trhu v ČR, by nebyl problém, ale:
- existuje k ní i čeština nebo je jenom v angličtině?
- znamenal by přechod vyšší nároky na výkon počítače? Na grafickou kartu ?
- znamenal by přechod konec světa Thalie, jak jej známe, od základu? Nejen mechanika, ale i lokace, konec stávajících postav ?
Trošku vyšší nároky tam jsou, ale řekl bych že naprostá většina počítačů v dnešní době nebude mít problém.
Rozhodně ne, znamenalo by to konverzi skriptů, hráči by z pohledu hry neměli nic poznat. Poslední rok a půl jsem odstranil vše co by pro budoucí takový přechod dělalo problémy (bylo to hlavně v mechanice) a veškerý nový vývoj se řeší s ohledem na to aby se dalo přejít co nejsnadněji pokud se k tomu rozhodnem.
Řekl bych že skriptově bych to za týden přepsal.
Server jako takový by byl trošku problém, ale máme finance na nový... takže určitě by se šlo do nového.
Obecně to může a nemusí bejt krok vedle - dokud to nezkusíš .. nic se nedozvíš.