Search found 3 matches

by Alon
18:27 11. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: správce stájí v Karathě
Replies: 5
Views: 3856

Re: správce stájí v Karathě

tak stajnik vypada jak ufon , prodejce jak orel ale co teprve ta holka u barvire? jestli je vážně tak zarostlá jako má v portrétu tak nevím nevím :)
by Alon
10:20 11. Feb 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1364080

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Tak mě osobně třeba schází nějaký výběr ženských hlav u pulorka ... z těch šesti co je na výběr nevypadá skoro žádná žensky...
by Alon
10:43 10. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Manga and anime
Replies: 21
Views: 10743

Re: Manga and anime

Hellsing - nejlepši anime :)

bleach - taky super

FMA - moc hezke(jeste musim zkouknou FMA2)

+ další anime co mě zaujalo:
Elfen lied,Soul eather, Devil may cry(mrzelo mě že to má tak malo dílu), death note , Naruto: Shippuden, Vampire Knight(sice zadnej boj ani akce,ale bylo to zajimave)

jo a ...