Search found 3 matches
- 18:27 11. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: správce stájí v Karathě
- Replies: 5
- Views: 3856
Re: správce stájí v Karathě
tak stajnik vypada jak ufon , prodejce jak orel ale co teprve ta holka u barvire? jestli je vážně tak zarostlá jako má v portrétu tak nevím nevím 
- 10:20 11. Feb 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1364080
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak mě osobně třeba schází nějaký výběr ženských hlav u pulorka ... z těch šesti co je na výběr nevypadá skoro žádná žensky...
- 10:43 10. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: Manga and anime
- Replies: 21
- Views: 10743
Re: Manga and anime
Hellsing - nejlepši anime :)
bleach - taky super
FMA - moc hezke(jeste musim zkouknou FMA2)
+ další anime co mě zaujalo:
Elfen lied,Soul eather, Devil may cry(mrzelo mě že to má tak malo dílu), death note , Naruto: Shippuden, Vampire Knight(sice zadnej boj ani akce,ale bylo to zajimave)
jo a ...
bleach - taky super
FMA - moc hezke(jeste musim zkouknou FMA2)
+ další anime co mě zaujalo:
Elfen lied,Soul eather, Devil may cry(mrzelo mě že to má tak malo dílu), death note , Naruto: Shippuden, Vampire Knight(sice zadnej boj ani akce,ale bylo to zajimave)
jo a ...