Search found 18 matches

by jogobelo
14:13 16. Sep 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572005

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

pavad wrote:
KaTo wrote:
pavad wrote:Inu, vidim to ze tu flasku s KaTem zkatujeme sami. ;)
Už teď jsi ve skluzu. Odpar Absintu totiž začal! :P :twisted: :lol: :lol:
Jaj - jsem nepocital ze se az TAK zvysi teplota! :D
Myslím že zachvilku už žádný nezbyde:D
by jogobelo
13:56 31. Dec 2011
Forum: Pokec
Topic: Vánoce....
Replies: 155
Views: 105972

Re: Vánoce....

Bahňáčku já chci ještě šotkovanou! Mě to hrozně bavilo, našla jsem jen jednoho :( Dozvěděla jsem se o tom pozdě. Že mi dáš do hry ještě dva šotky, abych je mohla zabít :mrgreen: Miluju šotky.

Ten nápad byl skvělý, těším se na další šotkovanou. Pěkný nový rok všem.
by jogobelo
01:12 27. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: Zmizelý kůň
Replies: 44
Views: 13522

Re: Zmizelý kůň

Ahoj, postava mi umřela bez koně, ale kůň zmizel. Měla jsem ho o asi 8 lokací mimo, než jsem umřela. Když mě oživili, kůň nebyl.
by jogobelo
03:12 08. Nov 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405069

Re: Poděkování

Díky Maye za tajemné dopisy, ráda bych pokračování, velice hezké.)
by jogobelo
12:12 02. Aug 2011
Forum: Srazy a setkání
Topic: Nalezené itemy ze srazů a setkání
Replies: 10
Views: 11123

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Ty bílé bermudy s oranžovým jsi mi osobně na mé přihlášení už v kempu předával... :D
by jogobelo
12:09 01. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202586

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Díky za parádní sraz a super organizaci i ve stavu mokrém. Jako každý jsem začala oběvovat řádné modřiny z turnaje, takže jen tak na víkendové dění nezapomenu.

pro Bahnaka: Náš tým byl Nebejel a mé krásné koště končilo jako první na hranici, pomstím se příště...:D
by jogobelo
22:13 24. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202586

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

myslim že to bude fajn, a že když se nebude jen tak sedět a čumět a hrát tak to bude eště lepší....
by jogobelo
19:39 24. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202586

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

tak to jsem smutná i já...nejvíc jsem se na to těšila...
by jogobelo
12:15 24. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202586

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Sideric wrote:Zdravim.
Vim, že se nehlásim zrovna brzy, ale občas se mi těžko plánuje něco dopředu.
Je stále možné se tedy přihlásit a přijet na sraz?
já nechci mluvit za velkého šéfa ale myslím že to jde
by jogobelo
11:54 24. Jul 2011
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572005

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

chapu, taky bych potřebovala nějakou kačku navíc
by jogobelo
10:58 24. Jul 2011
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572005

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Pražáci jsou hrzný baby...nejdeu ven když není 24 lehce pd mrakem:D a tuhle středu něc bude před srazem v divčině :shock:
by jogobelo
22:08 04. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202586

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

efu_redo wrote:
jogobelo wrote:Jak říkal redo tak se rádi se ukážem, pokud zase neskončíme do 23.00 buhvikde u krav :D
se se se .... si zas pila co? :wall: :mrgreen:


právě že jsem moooc dlouho střízlivá... :cry:
by jogobelo
13:42 04. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202586

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Jak říkal redo tak se rádi se ukážem, pokud zase neskončíme do 23.00 buhvikde u krav :D
by jogobelo
22:13 18. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90369

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Kazím? no já myslím že na dvě se taky někdo možná upne...ale tak jinak promin:(
by jogobelo
21:47 18. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90369

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

No moment,Lul už má záplatu :P...tedy doufám že už mě nevyhranila...