Myslím že zachvilku už žádný nezbyde:Dpavad wrote:Jaj - jsem nepocital ze se az TAK zvysi teplota!KaTo wrote:Už teď jsi ve skluzu. Odpar Absintu totiž začal!pavad wrote:Inu, vidim to ze tu flasku s KaTem zkatujeme sami.![]()
![]()
![]()
Search found 18 matches
- 14:13 16. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572005
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- 13:56 31. Dec 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Vánoce....
- Replies: 155
- Views: 105972
Re: Vánoce....
Bahňáčku já chci ještě šotkovanou! Mě to hrozně bavilo, našla jsem jen jednoho
Dozvěděla jsem se o tom pozdě. Že mi dáš do hry ještě dva šotky, abych je mohla zabít
Miluju šotky.
Ten nápad byl skvělý, těším se na další šotkovanou. Pěkný nový rok všem.
Ten nápad byl skvělý, těším se na další šotkovanou. Pěkný nový rok všem.
- 01:12 27. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: Zmizelý kůň
- Replies: 44
- Views: 13522
Re: Zmizelý kůň
Ahoj, postava mi umřela bez koně, ale kůň zmizel. Měla jsem ho o asi 8 lokací mimo, než jsem umřela. Když mě oživili, kůň nebyl.
- 03:12 08. Nov 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405069
Re: Poděkování
Díky Maye za tajemné dopisy, ráda bych pokračování, velice hezké.)
- 12:12 02. Aug 2011
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Nalezené itemy ze srazů a setkání
- Replies: 10
- Views: 11123
Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání
Ty bílé bermudy s oranžovým jsi mi osobně na mé přihlášení už v kempu předával... 
- 12:09 01. Aug 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202586
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Díky za parádní sraz a super organizaci i ve stavu mokrém. Jako každý jsem začala oběvovat řádné modřiny z turnaje, takže jen tak na víkendové dění nezapomenu.
pro Bahnaka: Náš tým byl Nebejel a mé krásné koště končilo jako první na hranici, pomstím se příště...
pro Bahnaka: Náš tým byl Nebejel a mé krásné koště končilo jako první na hranici, pomstím se příště...
- 22:13 24. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202586
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
myslim že to bude fajn, a že když se nebude jen tak sedět a čumět a hrát tak to bude eště lepší....
- 19:39 24. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202586
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
tak to jsem smutná i já...nejvíc jsem se na to těšila...
- 12:15 24. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202586
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
já nechci mluvit za velkého šéfa ale myslím že to jdeSideric wrote:Zdravim.
Vim, že se nehlásim zrovna brzy, ale občas se mi těžko plánuje něco dopředu.
Je stále možné se tedy přihlásit a přijet na sraz?
- 11:54 24. Jul 2011
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572005
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
chapu, taky bych potřebovala nějakou kačku navíc
- 10:58 24. Jul 2011
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572005
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Pražáci jsou hrzný baby...nejdeu ven když není 24 lehce pd mrakem:D a tuhle středu něc bude před srazem v divčině 
- 22:08 04. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202586
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
efu_redo wrote:se se se .... si zas pila co?jogobelo wrote:Jak říkal redo tak se rádi se ukážem, pokud zase neskončíme do 23.00 buhvikde u krav![]()
právě že jsem moooc dlouho střízlivá...
- 13:42 04. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202586
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Jak říkal redo tak se rádi se ukážem, pokud zase neskončíme do 23.00 buhvikde u krav 
- 22:13 18. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
- Replies: 301
- Views: 90369
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Kazím? no já myslím že na dvě se taky někdo možná upne...ale tak jinak promin:(
- 21:47 18. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
- Replies: 301
- Views: 90369
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
No moment,Lul už má záplatu
...tedy doufám že už mě nevyhranila...