Zbraně navrch v omezené míře budou, nicméně mě zaráží že na akci která je avizovaná půl roku dopředu někdo něco nestíhá vyrobit.efu_redo wrote:chci se poptat, nemáte někdo prosím meč navrch? nevím zda to stihnu urobit, vyrábím ještě štít a další kravinky, dík.
3,5 litru havany se už chladí, na píšťalku jsem v krámu klasicky zapoměl tak kdyby někdo doma měl... (drowici nemáte nějakou?)[/quote]
No, já nevím jak to chodí u tebe, ale u mě je vždy zvykem vše odkládat, odkládat až se nakonec poseru a vše honím na poslední chvíli. V tomhle jsem holt neponaučitelnej a ponaučením mi bude, že si budu muset vzít boxerky a plátit rukama, což mi říká... Rejty? Budou mé pěsti dostatečně obalené ve 24 uncových boxerkách? Dá se to využít jako zbran?
Edit : Rejty, pokud mi je nepovolíš, pak si je nevezmu