Search found 1402 matches

by -darkvision-
10:44 03. Jun 2020
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Svázání plání
Replies: 13
Views: 12557

Re: Svázání plání

No on ten summon zatím jako silnější není, ne tedy o tolik, takže aktuálně mě to situace nezachraní. Ac ma stejny jak vyvolej bytost, ma utok navic a lehounce vyšší ab (myslim). Jenze kdyz ho vykouzlíš a on začne kouzlit - tak tim ti moc akce nezachraní, pokud te nahanej npc

Add2. Summony bufovat ...
by -darkvision-
20:40 02. Jun 2020
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Svázání plání
Replies: 13
Views: 12557

Re: Svázání plání

Ano sedí. Dle tohoto.

Já se ale ptám na použitelnost dle daného příkladu.
by -darkvision-
20:21 02. Jun 2020
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Svázání plání
Replies: 13
Views: 12557

Re: Svázání plání

Dotaz:
kouzelník 16lvl.

zakouzlí svázání plání, 7dalších kouzel (v hastu). Přejde lokaci, doběhne k dalšímu přechodu (v hastu běží, nebojuje), přejde. A summon se odvolá.

Ptám se tedy zda je to takto ok, co se týče času trvání kouzla, mě to přijde trošku nepoužitelné. (těch 7 kouzel byl boost na ...
by -darkvision-
10:09 26. May 2020
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Vozka Hans - Karatha městská brána / Pustá vrchovina Tarten
Replies: 0
Views: 38309

Vozka Hans - Karatha městská brána / Pustá vrchovina Tarten

Předpokládám že by přes ten dostavník mělo jít cestovat do Karathy ?

Při nakliknutí npc, se k vám jen otočí. Neotevře se dialog.

edit:

karatha - městská brána
Vozk Hans - ten samý problém
by -darkvision-
09:36 26. May 2020
Forum: Koš
Topic: Magické komponenty - není spotřeba
Replies: 9
Views: 6878

Magické komponenty - není spotřeba

Při zakouzlení kouzla 6. a 7. úrovně nemizí magická komponenta.
Před tím novým hakem a tlk to mizelo.

edit: nový hak a tlk jsem stahoval včera večer, dnes ráno jsem si všiml že mi to nemizí.
by -darkvision-
11:20 03. May 2019
Forum: Pokec
Topic: Kdo stále hraje ?
Replies: 24
Views: 30547

Re: Kdo stále hraje ?

Ne nepřijde... úplně se mi tu nad tím protáčí bulvy :biggrin: :biggrin:
by -darkvision-
01:33 02. May 2019
Forum: Pokec
Topic: Kdo stále hraje ?
Replies: 24
Views: 30547

Re: Kdo stále hraje ?

No já bych hrál , ale poslední dobou je tam dost nepříjemná komunita hráčů , (kterým se ani nelíbí když napíšu "ahoj") tak se loguju jen když tam nikdo není.

Jak to myslíš chlape? Popiš mi to ...

To je asi věc názoru. Osobně jako hráči mi přišlo tvé zdravení divné.

Hráči jsou a nejsou ...
by -darkvision-
01:08 24. Apr 2019
Forum: Pokec
Topic: Kdo stále hraje ?
Replies: 24
Views: 30547

Re: Kdo stále hraje ?

Zdar bando, tak jak to tu vypadá, je tu mrtvo, nebo tu je menší komunita co ještě hraje, popřípadě jaká? :mrgreen:
by -darkvision-
01:59 05. Apr 2019
Forum: Srazy a setkání
Topic: Prokopáčem za koláčem, episode II
Replies: 5
Views: 7410

Re: Prokopáčem za koláčem, episode II

Za mě bohužel, mám zrovna víkend pracovní..
by -darkvision-
03:23 13. Jan 2019
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80786

Re: Relevely

A v úterý 15.1. by někdo nebyl k zastihnutí?

Dopo, přes den, odpo, večer ...
by -darkvision-
04:09 09. Jan 2019
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80786

Re: Relevely

Nalkanar wrote:Nějaké další termíny na relevely?
Dnes ve středu nebo ve čtvrtek večer ? Možná spíše až čtvrtek..
by -darkvision-
04:05 29. Dec 2018
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80786

Re: Relevely

Shaman88 wrote:
-darkvision- wrote:Zdar,
bude tu ted někdo dnes (26.12.)? Ve středu, kolem večera? Nebo popřípadě do konce roku v hodinách 01:50 - 3:15
Během víkendu tu v těch časech budu.
Co takhle ještě zítra? Neděle 30.12. někdy kolem 2:00 - 3:30
by -darkvision-
03:52 26. Dec 2018
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80786

Re: Relevely

Zdar,
bude tu ted někdo dnes (26.12.)? Ve středu, kolem večera? Nebo popřípadě do konce roku v hodinách 01:50 - 3:15
by -darkvision-
12:56 13. Dec 2018
Forum: Koš
Topic: Azhael Morten
Replies: 4
Views: 4510

Re: Azhael Morten

Rejty wrote:Někdo ho tam zřejmě nalákal.
Nebo spíše před ním někdo utíkal :D :D
by -darkvision-
16:30 14. Jun 2016
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Lékárny
Replies: 3
Views: 4814

Re: Lékárny

s páskem se to stackuje