No on ten summon zatím jako silnější není, ne tedy o tolik, takže aktuálně mě to situace nezachraní. Ac ma stejny jak vyvolej bytost, ma utok navic a lehounce vyšší ab (myslim). Jenze kdyz ho vykouzlíš a on začne kouzlit - tak tim ti moc akce nezachraní, pokud te nahanej npc
Add2. Summony bufovat ...
Search found 1402 matches
- 10:44 03. Jun 2020
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Svázání plání
- Replies: 13
- Views: 12557
- 20:40 02. Jun 2020
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Svázání plání
- Replies: 13
- Views: 12557
Re: Svázání plání
Ano sedí. Dle tohoto.
Já se ale ptám na použitelnost dle daného příkladu.
Já se ale ptám na použitelnost dle daného příkladu.
- 20:21 02. Jun 2020
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Svázání plání
- Replies: 13
- Views: 12557
Re: Svázání plání
Dotaz:
kouzelník 16lvl.
zakouzlí svázání plání, 7dalších kouzel (v hastu). Přejde lokaci, doběhne k dalšímu přechodu (v hastu běží, nebojuje), přejde. A summon se odvolá.
Ptám se tedy zda je to takto ok, co se týče času trvání kouzla, mě to přijde trošku nepoužitelné. (těch 7 kouzel byl boost na ...
kouzelník 16lvl.
zakouzlí svázání plání, 7dalších kouzel (v hastu). Přejde lokaci, doběhne k dalšímu přechodu (v hastu běží, nebojuje), přejde. A summon se odvolá.
Ptám se tedy zda je to takto ok, co se týče času trvání kouzla, mě to přijde trošku nepoužitelné. (těch 7 kouzel byl boost na ...
- 10:09 26. May 2020
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: Vozka Hans - Karatha městská brána / Pustá vrchovina Tarten
- Replies: 0
- Views: 38309
Vozka Hans - Karatha městská brána / Pustá vrchovina Tarten
Předpokládám že by přes ten dostavník mělo jít cestovat do Karathy ?
Při nakliknutí npc, se k vám jen otočí. Neotevře se dialog.
edit:
karatha - městská brána
Vozk Hans - ten samý problém
Při nakliknutí npc, se k vám jen otočí. Neotevře se dialog.
edit:
karatha - městská brána
Vozk Hans - ten samý problém
- 09:36 26. May 2020
- Forum: Koš
- Topic: Magické komponenty - není spotřeba
- Replies: 9
- Views: 6878
Magické komponenty - není spotřeba
Při zakouzlení kouzla 6. a 7. úrovně nemizí magická komponenta.
Před tím novým hakem a tlk to mizelo.
edit: nový hak a tlk jsem stahoval včera večer, dnes ráno jsem si všiml že mi to nemizí.
Před tím novým hakem a tlk to mizelo.
edit: nový hak a tlk jsem stahoval včera večer, dnes ráno jsem si všiml že mi to nemizí.
- 11:20 03. May 2019
- Forum: Pokec
- Topic: Kdo stále hraje ?
- Replies: 24
- Views: 30547
Re: Kdo stále hraje ?
Ne nepřijde... úplně se mi tu nad tím protáčí bulvy

- 01:33 02. May 2019
- Forum: Pokec
- Topic: Kdo stále hraje ?
- Replies: 24
- Views: 30547
Re: Kdo stále hraje ?
No já bych hrál , ale poslední dobou je tam dost nepříjemná komunita hráčů , (kterým se ani nelíbí když napíšu "ahoj") tak se loguju jen když tam nikdo není.
Jak to myslíš chlape? Popiš mi to ...
To je asi věc názoru. Osobně jako hráči mi přišlo tvé zdravení divné.
Hráči jsou a nejsou ...
Jak to myslíš chlape? Popiš mi to ...
To je asi věc názoru. Osobně jako hráči mi přišlo tvé zdravení divné.
Hráči jsou a nejsou ...
- 01:08 24. Apr 2019
- Forum: Pokec
- Topic: Kdo stále hraje ?
- Replies: 24
- Views: 30547
Re: Kdo stále hraje ?
Zdar bando, tak jak to tu vypadá, je tu mrtvo, nebo tu je menší komunita co ještě hraje, popřípadě jaká? 
- 01:59 05. Apr 2019
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Prokopáčem za koláčem, episode II
- Replies: 5
- Views: 7410
Re: Prokopáčem za koláčem, episode II
Za mě bohužel, mám zrovna víkend pracovní..
Re: Relevely
A v úterý 15.1. by někdo nebyl k zastihnutí?
Dopo, přes den, odpo, večer ...
Dopo, přes den, odpo, večer ...
Re: Relevely
Dnes ve středu nebo ve čtvrtek večer ? Možná spíše až čtvrtek..Nalkanar wrote:Nějaké další termíny na relevely?
Re: Relevely
Co takhle ještě zítra? Neděle 30.12. někdy kolem 2:00 - 3:30Shaman88 wrote:Během víkendu tu v těch časech budu.-darkvision- wrote:Zdar,
bude tu ted někdo dnes (26.12.)? Ve středu, kolem večera? Nebo popřípadě do konce roku v hodinách 01:50 - 3:15
Re: Relevely
Zdar,
bude tu ted někdo dnes (26.12.)? Ve středu, kolem večera? Nebo popřípadě do konce roku v hodinách 01:50 - 3:15
bude tu ted někdo dnes (26.12.)? Ve středu, kolem večera? Nebo popřípadě do konce roku v hodinách 01:50 - 3:15
- 12:56 13. Dec 2018
- Forum: Koš
- Topic: Azhael Morten
- Replies: 4
- Views: 4510
Re: Azhael Morten
Nebo spíše před ním někdo utíkalRejty wrote:Někdo ho tam zřejmě nalákal.
- 16:30 14. Jun 2016
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Lékárny
- Replies: 3
- Views: 4814
Re: Lékárny
s páskem se to stackuje