Kdo stále hraje ?

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

romus123
Nováček
Posts: 4
Joined: 12:18 25. Jun 2010
Location: Plzeň
Contact:

Kdo stále hraje ?

Post by romus123 »

Ahoj hráči a hráčky, nejsem zde příliš známý hráč. Hrál jsem za postavu Delia Frelin. Ta se znala se spoustou postav a tedy tím se dostávám k mé otázce. Kolik hráčů zde hraje po předělání mapy ? Hraju po opravdu dlouhé době a vidím na serveru buď prázdno nebo jednoho hráče, což je velmi mrzuté, když jsem hrával bylo na serveru 8 až 20 hráčů , když byla nějaká akce tak i více.

Pokud si mě zde někdo pamatuje a stále hraje, rád si s ním zahraju, jsem ted nováček s novou postavou. Laura Aers ( na serveru má bratra Rodora Alerse - aby se někdo nespletl.)
Doufám, že se vrátí starší hráči a zkusí se opět vžít do této skvělé hry a posedí semnou v ivory. :D
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Jachym »

Ahoj já stále hraji , ale pracuji a z toho horka jsem kolikrát zralí akorát na pivo. U nás je hodně dovolených a zbytek maká i za ty co se dovolenkují . Takže tu nejsem tak moc často . Zítra v uterý 17.7. budu i večer ale pak zase nevím. Ahoj
Menhiri Dierta
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Kdo stále hraje ?

Post by -darkvision- »

Zdar bando, tak jak to tu vypadá, je tu mrtvo, nebo tu je menší komunita co ještě hraje, popřípadě jaká? :mrgreen:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Barbar321 »

Občas lognu :)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Jachym »

No já bych hrál , ale poslední dobou je tam dost nepříjemná komunita hráčů , (kterým se ani nelíbí když napíšu "ahoj") tak se loguju jen když tam nikdo není.
Menhiri Dierta
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Nalkanar »

To je asi věc názoru. Osobně jako hráči mi přišlo tvé zdravení divné.

Hráči jsou a nejsou, převládají stavy slabší, připadá mi, že aktuální špičky bývají o 5-10 postavách.
.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Kdo stále hraje ?

Post by -darkvision- »

Jachym wrote:No já bych hrál , ale poslední dobou je tam dost nepříjemná komunita hráčů , (kterým se ani nelíbí když napíšu "ahoj") tak se loguju jen když tam nikdo není.
Jak to myslíš chlape? Popiš mi to ...
Nalkanar wrote:To je asi věc názoru. Osobně jako hráči mi přišlo tvé zdravení divné.

Hráči jsou a nejsou, převládají stavy slabší, připadá mi, že aktuální špičky bývají o 5-10 postavách.
Tak ono pokud je málo hráču, tak bych se nedivil tellům tipu "ahoj".. a neviděl bych v tom nic špatného ..
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Barbar321 »

-darkvision- wrote:
Jachym wrote:No já bych hrál , ale poslední dobou je tam dost nepříjemná komunita hráčů , (kterým se ani nelíbí když napíšu "ahoj") tak se loguju jen když tam nikdo není.
Tak ono pokud je málo hráču, tak bych se nedivil tellům tipu "ahoj".. a neviděl bych v tom nic špatného ..
Osobně bych neměl problém ani s tellem začínajícím "ahoj", stejně jako IC pozdravu. Ale jinak asi dokážu pochopit, že "ahoj" či dokonce "ahojky" se některým HCRP hráčům pozdávat nemusí (zvláště pak od některých postav, ke kterým se tento pozdrav naprosto nehodí :) ).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Kdo stále hraje ?

Post by NesQe »

Nebo taky když to "Ahoj" spamuje každej den celýmu serveru a i když je mu na to i odpovězeno slušným pozdravem, dále nereaguje tudíž tedy nic nechce a jen každej den prostě otravuje, tak se nemůže divit že mu někdo i slušně napíše aby mu už nebylo psáno že je to obtěžující :D
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Kdo stále hraje ?

Post by sandoftime »

To se vážně může stát jen na thalii, že tu jste cca 4 a stejně si najdete důvod proč se kvůli nějaké fíkovině porafat :D
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Puxina »

Uh uh? To vám ale vadí blbosti a nebo to přijde jen mě?
Attachments
18806228485a0f85ff502bfdab72eec8.jpeg
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Kdo stále hraje ?

Post by -darkvision- »

Ne nepřijde... úplně se mi tu nad tím protáčí bulvy :biggrin: :biggrin:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Taurus
Nováček
Posts: 8
Joined: 12:50 11. Sep 2018

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Taurus »

:lol: To je vážně až pozoruhodné, co tu může být horkým tématem, ale fakt, že server je mrtvola a zbytečně stojí provozovatele poplatky za energii, tak o tom se tu nikdo nepohádá :wall:
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Kdo stále hraje ?

Post by NesQe »

Já sem to tu hodila spíš že mě to pobavilo, jakou blbost kdo sem vytáhne :D proto tam je na konci ten smailík, samo potkat se dá kdokoliv, všichni jsme jinak divný. Nikdy nevíte kdo jakou má zrovna náladu a jaká kravinka koho naštve, takže ti nad vodou kdo nechápou, klid udržte si nadhled a neřešte blbosti, buďte tolerantní, když mi někdo napíše že nechce být tellován omluvím se a nepíšu mu.. jednoduchý :D je to neškodný přání, nikomu neublíží, nechte lidem prostor když ho chtějí.

Vraťme se k původnímu tématu, já třeba sem tam pořád hraji, ale zakopnout o nějakého hráče on-line už je v dnešní době těžký. Ani Desmondův Questík nám sem nikoho nepřitáh spíš mi přijde že jsou všichni nějak víc přešlí. Povedlo se ale a na TH je nováček! Tedy kdokoli hrající buďte na Leona hodný a přivřete všechny oči, bude potřebovat čas se naučit jak RP stránku hry tak nwn systém.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Kdo stále hraje ?

Post by Aillen »

Tak občas hraji i já. Ovšem ne dlouhé hodiny a ne dlouhé náročné dungy.

A nesouhlasím s NesQue, že Desmondův quest nepřitáhl hráče.

Zřejmě jsou hráči na Thalii dost různí a tak všechny nebaví stejný styl hry, to je celkem normální.

A také samozřejmě chybí čas ....
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Post Reply