Search found 9 matches

by sircervic
23:05 04. May 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)
Replies: 16
Views: 10646

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Pamatuju, že se to řešilo, nějak tu byla odezva, že by neměl být exotická zbraň protože je to vlastně zemědělský nástroj, ne?

EDIT: Ono když chyby hlásíte do podfora dotazů a podobně, tak se to řeší celkem špatně.

http://postimg.org/image/hue4c53e7/

no má to i přímo v popisku, vtom případě ...
by sircervic
22:47 04. May 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)
Replies: 16
Views: 10646

Re: zaměření na z. (těžký cep)

No v exotickejch neni protože je ve hře ve smrticích. feat na exotiku nemám a normálně ho používám.
A jestli by teda měl bejt v exotickejch tak nechápu absolutně proč.

takže hlásim chybu protože se dá používat ve smrtících ale feat na něj neni.(za mýho předpokladu, že patří do smrtících)
by sircervic
22:36 04. May 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)
Replies: 16
Views: 10646

VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)

chybí feat na zaměření na zbran těžký cep.
obouruční zbran, je ze smrtících.
ale tady jí máte jako extickou

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view

prosím o opravení. děkuji
by sircervic
12:58 03. May 2014
Forum: Koš
Topic: Byl jsi zaveden
Replies: 12
Views: 7007

Re: Byl jsi zaveden

Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?

zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.

Co je ti nejasný na tom, že každá nová založená postava MUSÍ být založená s prvním levelem zloděje/rogue?

Tady máš návod: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p ...
by sircervic
12:17 03. May 2014
Forum: Koš
Topic: Byl jsi zaveden
Replies: 12
Views: 7007

Re: Byl jsi zaveden

Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.
by sircervic
11:52 03. May 2014
Forum: Koš
Topic: Byl jsi zaveden
Replies: 12
Views: 7007

Re: Byl jsi zaveden

Molly23 wrote:Zkontroluj si registraci na stránkách Thalie jestli máš správný thalia klíč atd. To už tu taky bylo.
kontroloval sem a zkoušel sem i jiný klíče ani s jedněma nic.
by sircervic
11:33 03. May 2014
Forum: Koš
Topic: Byl jsi zaveden
Replies: 12
Views: 7007

Re: Byl jsi zaveden

nebo blbe udelanou postavu :D

ja si rikala ze to nekde je, priste hledej šmudlo a odkaz

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=6313&p=210705&hilit=byl+jsi+zaveden#p210705

no tak sem vyzkoušel novou postavu a nic i stou sem zaveden :D řek bych že chyba opravdu nebude na mé straně ...
by sircervic
11:16 03. May 2014
Forum: Koš
Topic: Byl jsi zaveden
Replies: 12
Views: 7007

Byl jsi zaveden

při připojení na server mi vyskočí hláška "Byl jsi zaveden"
-stáhnul sem všechno co je potřeba, a to by snad psalo jakej hak mi chybí atd.
-další možnost je že je zakázanej přístup z mý IP, nebo mám ban, nebo nevim :D
by sircervic
12:17 30. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: a zase sme v ....
Replies: 14
Views: 5133

Re: a zase sme v ....

On se dneska zubař mění špatně :) nikde žádný nejsou a ty co jsou a jsou dobrý maj většinou tak plno že nikoho dalšího vzít nemůžou a když se chceš objednat tak čekáš třeba i pul roku.