Pamatuju, že se to řešilo, nějak tu byla odezva, že by neměl být exotická zbraň protože je to vlastně zemědělský nástroj, ne?
EDIT: Ono když chyby hlásíte do podfora dotazů a podobně, tak se to řeší celkem špatně.
http://postimg.org/image/hue4c53e7/
no má to i přímo v popisku, vtom případě ...
Search found 9 matches
- 23:05 04. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)
- Replies: 16
- Views: 10646
- 22:47 04. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)
- Replies: 16
- Views: 10646
Re: zaměření na z. (těžký cep)
No v exotickejch neni protože je ve hře ve smrticích. feat na exotiku nemám a normálně ho používám.
A jestli by teda měl bejt v exotickejch tak nechápu absolutně proč.
takže hlásim chybu protože se dá používat ve smrtících ale feat na něj neni.(za mýho předpokladu, že patří do smrtících)
A jestli by teda měl bejt v exotickejch tak nechápu absolutně proč.
takže hlásim chybu protože se dá používat ve smrtících ale feat na něj neni.(za mýho předpokladu, že patří do smrtících)
- 22:36 04. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)
- Replies: 16
- Views: 10646
VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)
chybí feat na zaměření na zbran těžký cep.
obouruční zbran, je ze smrtících.
ale tady jí máte jako extickou
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
prosím o opravení. děkuji
obouruční zbran, je ze smrtících.
ale tady jí máte jako extickou
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
prosím o opravení. děkuji
- 12:58 03. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: Byl jsi zaveden
- Replies: 12
- Views: 7007
Re: Byl jsi zaveden
Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.
Co je ti nejasný na tom, že každá nová založená postava MUSÍ být založená s prvním levelem zloděje/rogue?
Tady máš návod: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p ...
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.
Co je ti nejasný na tom, že každá nová založená postava MUSÍ být založená s prvním levelem zloděje/rogue?
Tady máš návod: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p ...
- 12:17 03. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: Byl jsi zaveden
- Replies: 12
- Views: 7007
Re: Byl jsi zaveden
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
- 11:52 03. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: Byl jsi zaveden
- Replies: 12
- Views: 7007
Re: Byl jsi zaveden
kontroloval sem a zkoušel sem i jiný klíče ani s jedněma nic.Molly23 wrote:Zkontroluj si registraci na stránkách Thalie jestli máš správný thalia klíč atd. To už tu taky bylo.
- 11:33 03. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: Byl jsi zaveden
- Replies: 12
- Views: 7007
Re: Byl jsi zaveden
nebo blbe udelanou postavu :D
ja si rikala ze to nekde je, priste hledej šmudlo a odkaz
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=6313&p=210705&hilit=byl+jsi+zaveden#p210705
no tak sem vyzkoušel novou postavu a nic i stou sem zaveden :D řek bych že chyba opravdu nebude na mé straně ...
ja si rikala ze to nekde je, priste hledej šmudlo a odkaz
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=6313&p=210705&hilit=byl+jsi+zaveden#p210705
no tak sem vyzkoušel novou postavu a nic i stou sem zaveden :D řek bych že chyba opravdu nebude na mé straně ...
- 11:16 03. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: Byl jsi zaveden
- Replies: 12
- Views: 7007
Byl jsi zaveden
při připojení na server mi vyskočí hláška "Byl jsi zaveden"
-stáhnul sem všechno co je potřeba, a to by snad psalo jakej hak mi chybí atd.
-další možnost je že je zakázanej přístup z mý IP, nebo mám ban, nebo nevim
-stáhnul sem všechno co je potřeba, a to by snad psalo jakej hak mi chybí atd.
-další možnost je že je zakázanej přístup z mý IP, nebo mám ban, nebo nevim
- 12:17 30. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: a zase sme v ....
- Replies: 14
- Views: 5133
Re: a zase sme v ....
On se dneska zubař mění špatně
nikde žádný nejsou a ty co jsou a jsou dobrý maj většinou tak plno že nikoho dalšího vzít nemůžou a když se chceš objednat tak čekáš třeba i pul roku.