Byl jsi zaveden

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
sircervic
Nováček
Posts: 9
Joined: 13:43 26. Mar 2010

Byl jsi zaveden

Post by sircervic »

při připojení na server mi vyskočí hláška "Byl jsi zaveden"
-stáhnul sem všechno co je potřeba, a to by snad psalo jakej hak mi chybí atd.
-další možnost je že je zakázanej přístup z mý IP, nebo mám ban, nebo nevim :D
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Byl jsi zaveden

Post by rosnicka »

nebo blbe udelanou postavu :D

ja si rikala ze to nekde je, priste hledej šmudlo a odkaz

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... en#p210705
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
sircervic
Nováček
Posts: 9
Joined: 13:43 26. Mar 2010

Re: Byl jsi zaveden

Post by sircervic »

rosnicka wrote:nebo blbe udelanou postavu :D

ja si rikala ze to nekde je, priste hledej šmudlo a odkaz

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... en#p210705
no tak sem vyzkoušel novou postavu a nic i stou sem zaveden :D řek bych že chyba opravdu nebude na mé straně :D
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Byl jsi zaveden

Post by Molly23 »

Zkontroluj si registraci na stránkách Thalie jestli máš správný thalia klíč atd. To už tu taky bylo.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
sircervic
Nováček
Posts: 9
Joined: 13:43 26. Mar 2010

Re: Byl jsi zaveden

Post by sircervic »

Molly23 wrote:Zkontroluj si registraci na stránkách Thalie jestli máš správný thalia klíč atd. To už tu taky bylo.
kontroloval sem a zkoušel sem i jiný klíče ani s jedněma nic.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Byl jsi zaveden

Post by Shaman88 »

Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
sircervic
Nováček
Posts: 9
Joined: 13:43 26. Mar 2010

Re: Byl jsi zaveden

Post by sircervic »

Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Byl jsi zaveden

Post by J.F.Payne »

sircervic wrote:
Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.
Co je ti nejasný na tom, že každá nová založená postava MUSÍ být založená s prvním levelem zloděje/rogue?

Tady máš návod: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 87#p195287

Pak to půjde.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
sircervic
Nováček
Posts: 9
Joined: 13:43 26. Mar 2010

Re: Byl jsi zaveden

Post by sircervic »

J.F.Payne wrote:
sircervic wrote:
Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.
Co je ti nejasný na tom, že každá nová založená postava MUSÍ být založená s prvním levelem zloděje/rogue?

Tady máš návod: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 87#p195287

Pak to půjde.
aha to jsem nějak přehlíd, v tom případě se omlouvám :wall:
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Byl jsi zaveden

Post by Aillen »

Prosím o radu , nemohu se připojit do hry - hlásí mi to "byl jsi zaveden"

Nešel mi internet a musela jsem vypnout a zapnout router - může to být tím?

A co s tím mám udělat?

Nevím si rady :( :( :(
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: Byl jsi zaveden

Post by Kathermara »

Mně to dělá taky a s netem jsem od včerejška nic neprováděla. Hádám, že to dělá více lidem.
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Byl jsi zaveden

Post by rosnicka »

neni to tim , ja jsem byla ve hre kdyz to spadlo nebo vyplo a napsalo mi to ze se mi postava uklada na server , tak jsem to vypnula , a kdyz jsem zjistila ze je po restartu tak se mi taky objevilo ze jsem zaveden , hele a jsem porad ve hre i kdyz to mam vypnuty
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Byl jsi zaveden

Post by kokosak »

Viz jinde. Po updatovacím restartu v 17:11 se nedá připojit... a nedá a nedá.
PUF!
Locked