Search found 1120 matches

by Caehan
13:43 11. Apr 2021
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410617

Re: Poděkování

+1, taky jsem měl rád Desovy hry, když jsem se k nim nachomýtnul.
by Caehan
19:26 23. Mar 2021
Forum: Chyby - craft
Topic: craft očarování
Replies: 23
Views: 70436

Re: craft očarování

Thurms wrote:Přiznám se, že z očarování jsem už opravdu rozčarovaný.
:D

Pamatuju si, že jsem s ním měl podobné obtíže Občas nebylo úplně intuitivní, kolik se vezme jako hlavní a kolik jako vedlejší, co si ještě pamatuju.
by Caehan
02:28 03. Mar 2021
Forum: Pokec
Topic: Bohové a víra v ně
Replies: 16
Views: 13305

Re: Dotazy k úpravám

Galileo Galilei je docela dobrý příklad toho, jak je obecné povědomí o těchhle věcech z větší části jen vyprávění pohádek. Galileo byl křesťan a křesťanská církev neměla s jeho heliocentrismem víceméně žádný problém. S čím ale měli problém byl ten, že ten heretik měl výhrady vůči tomu, že se víno a ...
by Caehan
14:20 25. Feb 2021
Forum: Co se jinam nevešlo...
Topic: Dary
Replies: 5
Views: 10840

Re: Dary

Jé, to je pěkný!
by Caehan
00:42 18. Nov 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410617

Re: Poděkování

Dík za dnešní hru, zároveň se omlouvám za pomalé dostávání se do role a chybky s ovládáním. To je tak, když člověk zapomene, že se u kouzla nevolí cíl a sešle se samo.
by Caehan
10:34 16. Aug 2020
Forum: Ankety
Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
Replies: 34
Views: 24360

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

Standartně nwn EE nepodporuje nwn server, takže musíš mít starou hru.

Možná tady, ale nezkoušel jsem. Takže na vlastní nebezpečí :D. Mám hru na GOGu, ale tam již nelze koupit, Je tedy dostupná pouze pokud se koupila dříve, ale obča mají akce třeba balíček nwn + nwn ee.

https://uloz.to/hledej?q ...
by Caehan
22:15 11. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88475

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Gilgameš a mohutná Uruku hradba

Pohlédni, příteli, na velké město Uruk na březích svatého Eufratu! Projdi se po jeho širokých třídách a náměstích, prohlédni si jeho výstavné chrámy! Zastav se před Eannou, svatyní bohyně Ištary, a dotkni se jejího prahu! To všechno z dávných pochází dob a nic ...
by Caehan
00:20 28. Jul 2020
Forum: Pokec
Topic: Discord
Replies: 3
Views: 5574

Re: Discord

https://discord.gg/fVcun3n možná pořád funguje tenhle?
by Caehan
00:17 28. Jul 2020
Forum: Chyby - fórum a web
Topic: Funguje Thalie?
Replies: 65
Views: 74064

Re: Funguje Thalie?

Já měl podobnou (i když ne stejnou) chybu: Attempting to find server.
Server found. Attempting to log in.
Connection to the server has failed.
Connection error: Server is not responding (timed out).
a bylo to tím, že jsem měl při přihlášení na stránkách pevně nastavenou starou IP adresu, ze které ...
by Caehan
11:51 05. Jun 2020
Forum: Chyby - craft
Topic: craft očarování
Replies: 23
Views: 70436

Re: craft očarování

Nevím tedy, jestli jde o chybu, ale s očarováním "poprav nemrtvé" se mi podařilo zabít Ulgolda. Předpokládal jsem, že bossové jsou proti těmto efektům odolní (byť se to tedy týkalo kouzel)
Problém s Undeath to Death je ten, že nemrtví mají imunitu na smrtící kouzla, takže kouzla zabíjející nemrtvé ...
by Caehan
13:14 29. May 2020
Forum: Chyby - lokace
Topic: Karatha - přístav
Replies: 4
Views: 7665

Re: Karatha - přístav

Přechod na rybářskou osadu je (alespoň pro mě) strašně těžko "nakliknutelný".
Zdá se, že pravý zadní roh přechodu je pod úrovní terénu a pak je funkční přechod jen v předním levém rohu, který jde blbě nakliknout, případně projít.
Tak jestli by to nešlo nějak zkusit opravit :)
Tyhle přechody jdou ...
by Caehan
14:03 20. Apr 2020
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO - hůl
Replies: 3
Views: 4194

Re: hůl

Magické hole jsou jednoruční. Myslím, že mají i jiný damage. Je to jako ty hole z obchodů, také s nimi jde nosit stahovací nůž.
by Caehan
00:09 30. Oct 2019
Forum: Pokec
Topic: NWN Thalie na Macu + NWN EE
Replies: 8
Views: 16333

Re: NWN Thalie na Macu + NWN EE

Já s tím přestal když mi při jednom z upgradů Mac OS přestal fungovat wrapper z Wine.

EE myslím Thálii nerozeběhá, ale na Macu by EE jako taková fungovat měla, protože se pro něj prodává.

playonmac jsem nikdy nezkoušel a udělat novej wrapper u wine mi myslím nějak nešlo - už nevím, co přesně byl ...
by Caehan
07:51 13. Apr 2019
Forum: Ankety
Topic: Váš oblíbený event
Replies: 9
Views: 11081

Re: Váš oblíbený event

Většinou se mi líbily questy, které měly alespoň trochu detektivní zápletku.

Z DM jsem byl vždycky rád, když si chvíli našli třeba Amber, Aulus, Bruciacullo, Desmond, Ikstremist, J.F.Payne nebo Sielencer (není to vyčerpávající výčet a je řazený abecedně, než se někdo zeptá). Vždycky se mi líbily se ...