Search found 14 matches

by v_sude
10:34 09. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Neinteraktivni portrety postav a pritelicku
Replies: 2
Views: 2484

Re: Neinteraktivni portrety postav a pritelicku

no co vim tak aby si mohl otevrit kruhove menu kliknutim na portret v druzine tak musi byt ta postava/bytost v tvem dohledu.
by v_sude
02:23 05. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: itemy které nejsou po změně přetvořeny na náboje:
Replies: 9
Views: 5864

Re: itemy které nejsou po změně přetvořeny na náboje:

"Drowi plast piwafi" nema seslani temnoty na naboje, mam jeden u sebe.
by v_sude
23:35 18. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Bezva hra...
Replies: 91
Views: 31296

Re: Bezva hra...

Napisu to sem

Ano odlogl jsem se potom co me chytli na povrchu, protoze na takovou prasarnu jsem vazne nemel naladu, omlouvam se zato a potrestej te si me jak chcete.
K veci, obevi me na povrchu, zacnou me honit, ja prednimi utikam, abych nezneuzil hned prechodu tak jako blbec jsem si dal tri ...
by v_sude
15:48 18. Jun 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1409256

Re: Poděkování

Diky za Onheeka!! supr hry a mam velkou chut hrat dal :)
by v_sude
22:54 11. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
Replies: 7
Views: 5697

Re: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub

a proc teda lovci odmen na toho mykanoida nabizeji odmenu?

Jinak taky nabizi odmenu na cerneho stira ktery tam uz neni
by v_sude
14:07 28. May 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335759

Re: Vtípky

by v_sude
23:31 25. May 2010
Forum: Koš
Topic: Klerik a jeho kouzla magic vestment, shield of faith, atd
Replies: 14
Views: 5098

Re: Klerik a jeho kouzla magic vestment, shield of faith, atd

taky mi to prijde nejake divne :)

na prvnim levlu to kouzlo dava +1 a ne +0,a kdyz se to ma kazdych 5 levlu zvysovat o jedna tak preci na 5 levlu to ma davat +2a ne +1 atd. =P
by v_sude
20:36 21. May 2010
Forum: Koš
Topic: Kryt
Replies: 20
Views: 7180

Re: Kryt

tak jsem si ten kryt zkousel a testoval a vypada to ze je to bugle jeste vic nez se to zda. Mam postavu ktera ma 3 utoky a kryt 40. kdyz jdu proti postave se dvemi utoky kryju mu vse, kdyz jdu proti postave se tremi utoky kryju mu jen dva utoky, prvni a posledni a druhy utok jde pokazde dome. Kdyz ...
by v_sude
08:30 19. May 2010
Forum: Koš
Topic: Kryt
Replies: 20
Views: 7180

Re: Kryt

Jo to prave pisi, proto jsem ten kryt taky jel :) akorad ze uplne dole pak pisi v note:
Parry can only deflect the first attack in each of the three flurries in a round (for example, parrying an opponent with 5 attacks per round will only attempt to block the first, third, and fifth attacks).
by v_sude
00:48 19. May 2010
Forum: Koš
Topic: Kryt
Replies: 20
Views: 7180

Re: Kryt

no to je omil protoze krýt muzes jen jednoho protivnika, jak jsou dva tak ti je kryt naprd :) kryt je dobra vec kdyz bojujes proti nekomu kdo ma tri utoky to jsi pak zasazitelny jen na dvacku, ale jak ma nekdo ctyri utoky coz ma kazdy drive ci pozdeji minimalne tak kryt je prakticky protebe jen ...
by v_sude
23:20 18. May 2010
Forum: Koš
Topic: Kryt
Replies: 20
Views: 7180

Re: Kryt

no proste kryt je naprosto nepouzitelna vec :)
by v_sude
16:07 10. May 2010
Forum: Koš
Topic: drowske rody
Replies: 55
Views: 20495

Re: drowske rody

ja uz jsem si vsechno precetl a hral jsem drowy uz dlouho predtim na jinych servrech.
Takze zalozit rod jde, ale musi byt vazal jineho rodu. Takze se bud dohodnu s Dm ze bude vazal nejakeho npc a nebo tedy se dohodnu s pc rodem ze bude treba mensi rod pod nimi ok? casem by nas mohlo byt 6-7 hracu.
by v_sude
15:40 10. May 2010
Forum: Koš
Topic: drowske rody
Replies: 55
Views: 20495

Re: drowske rody

A kdyz si zalozim treba drowku slechticnu a mela by mit vlastni rod? to je taky o hubu? a taky jde o to ze by nas bylo vic akorad ze ti ostatni zatim nemaji cas. Takze by se ted zalozil novy ale byla tam jen jedna, dve postavy, pricemz by knezka byla slechtic.
jaky by pak vubec ten rod mel postaveni ...
by v_sude
15:05 10. May 2010
Forum: Koš
Topic: drowske rody
Replies: 55
Views: 20495

drowske rody

Chtel bych se zeptat jak je to s rody u drowu, kdyz si nekdo zaklada novou postavu a je tu novy, jestli si muze zalozit vlastni rod a jestli je proto potreba nejaky urcity pocet hracu a nebo jestli se muze pridat uz k existujicim treba npc rodum nebo pc.