Search found 14 matches
- 10:34 09. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Neinteraktivni portrety postav a pritelicku
- Replies: 2
- Views: 2484
Re: Neinteraktivni portrety postav a pritelicku
no co vim tak aby si mohl otevrit kruhove menu kliknutim na portret v druzine tak musi byt ta postava/bytost v tvem dohledu.
- 02:23 05. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: itemy které nejsou po změně přetvořeny na náboje:
- Replies: 9
- Views: 5864
Re: itemy které nejsou po změně přetvořeny na náboje:
"Drowi plast piwafi" nema seslani temnoty na naboje, mam jeden u sebe.
- 23:35 18. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Bezva hra...
- Replies: 91
- Views: 31296
Re: Bezva hra...
Napisu to sem
Ano odlogl jsem se potom co me chytli na povrchu, protoze na takovou prasarnu jsem vazne nemel naladu, omlouvam se zato a potrestej te si me jak chcete.
K veci, obevi me na povrchu, zacnou me honit, ja prednimi utikam, abych nezneuzil hned prechodu tak jako blbec jsem si dal tri ...
Ano odlogl jsem se potom co me chytli na povrchu, protoze na takovou prasarnu jsem vazne nemel naladu, omlouvam se zato a potrestej te si me jak chcete.
K veci, obevi me na povrchu, zacnou me honit, ja prednimi utikam, abych nezneuzil hned prechodu tak jako blbec jsem si dal tri ...
- 15:48 18. Jun 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1409256
Re: Poděkování
Diky za Onheeka!! supr hry a mam velkou chut hrat dal 
- 22:54 11. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
- Replies: 7
- Views: 5697
Re: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
a proc teda lovci odmen na toho mykanoida nabizeji odmenu?
Jinak taky nabizi odmenu na cerneho stira ktery tam uz neni
Jinak taky nabizi odmenu na cerneho stira ktery tam uz neni
Re: Vtípky
http://www.youtube.com/watch?v=_BMT6Bfx ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=6pYtxD92 ... r_embedded#!
ten dudlik je hlavne luxusni x)
http://www.youtube.com/watch?v=6pYtxD92 ... r_embedded#!
ten dudlik je hlavne luxusni x)
- 23:31 25. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Klerik a jeho kouzla magic vestment, shield of faith, atd
- Replies: 14
- Views: 5098
Re: Klerik a jeho kouzla magic vestment, shield of faith, atd
taky mi to prijde nejake divne 
na prvnim levlu to kouzlo dava +1 a ne +0,a kdyz se to ma kazdych 5 levlu zvysovat o jedna tak preci na 5 levlu to ma davat +2a ne +1 atd. =P
na prvnim levlu to kouzlo dava +1 a ne +0,a kdyz se to ma kazdych 5 levlu zvysovat o jedna tak preci na 5 levlu to ma davat +2a ne +1 atd. =P
Re: Kryt
tak jsem si ten kryt zkousel a testoval a vypada to ze je to bugle jeste vic nez se to zda. Mam postavu ktera ma 3 utoky a kryt 40. kdyz jdu proti postave se dvemi utoky kryju mu vse, kdyz jdu proti postave se tremi utoky kryju mu jen dva utoky, prvni a posledni a druhy utok jde pokazde dome. Kdyz ...
Re: Kryt
Jo to prave pisi, proto jsem ten kryt taky jel
akorad ze uplne dole pak pisi v note:
Parry can only deflect the first attack in each of the three flurries in a round (for example, parrying an opponent with 5 attacks per round will only attempt to block the first, third, and fifth attacks).
Parry can only deflect the first attack in each of the three flurries in a round (for example, parrying an opponent with 5 attacks per round will only attempt to block the first, third, and fifth attacks).
Re: Kryt
no to je omil protoze krýt muzes jen jednoho protivnika, jak jsou dva tak ti je kryt naprd :) kryt je dobra vec kdyz bojujes proti nekomu kdo ma tri utoky to jsi pak zasazitelny jen na dvacku, ale jak ma nekdo ctyri utoky coz ma kazdy drive ci pozdeji minimalne tak kryt je prakticky protebe jen ...
Re: Kryt
no proste kryt je naprosto nepouzitelna vec 
- 16:07 10. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: drowske rody
- Replies: 55
- Views: 20495
Re: drowske rody
ja uz jsem si vsechno precetl a hral jsem drowy uz dlouho predtim na jinych servrech.
Takze zalozit rod jde, ale musi byt vazal jineho rodu. Takze se bud dohodnu s Dm ze bude vazal nejakeho npc a nebo tedy se dohodnu s pc rodem ze bude treba mensi rod pod nimi ok? casem by nas mohlo byt 6-7 hracu.
Takze zalozit rod jde, ale musi byt vazal jineho rodu. Takze se bud dohodnu s Dm ze bude vazal nejakeho npc a nebo tedy se dohodnu s pc rodem ze bude treba mensi rod pod nimi ok? casem by nas mohlo byt 6-7 hracu.
- 15:40 10. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: drowske rody
- Replies: 55
- Views: 20495
Re: drowske rody
A kdyz si zalozim treba drowku slechticnu a mela by mit vlastni rod? to je taky o hubu? a taky jde o to ze by nas bylo vic akorad ze ti ostatni zatim nemaji cas. Takze by se ted zalozil novy ale byla tam jen jedna, dve postavy, pricemz by knezka byla slechtic.
jaky by pak vubec ten rod mel postaveni ...
jaky by pak vubec ten rod mel postaveni ...
- 15:05 10. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: drowske rody
- Replies: 55
- Views: 20495
drowske rody
Chtel bych se zeptat jak je to s rody u drowu, kdyz si nekdo zaklada novou postavu a je tu novy, jestli si muze zalozit vlastni rod a jestli je proto potreba nejaky urcity pocet hracu a nebo jestli se muze pridat uz k existujicim treba npc rodum nebo pc.