Luxusní, jediné co se mi strašně nelíbí je modrej golem a červenej aká malej maokai v jungliPuxina wrote:Vypadá hezky ten nový vzhled hryhttp://eune.leagueoflegends.com/cs/news ... ila-na-pbe
Ale na toho draka a Nashora se těším
Luxusní, jediné co se mi strašně nelíbí je modrej golem a červenej aká malej maokai v jungliPuxina wrote:Vypadá hezky ten nový vzhled hryhttp://eune.leagueoflegends.com/cs/news ... ila-na-pbe
Hej neberte mi rp Vruugade Aers wrote:Dokonalej archetypální RP charakter.
edit : A ještě by mohl používat kosu !
Jop, padá i když hráč útočí.Shaman88 wrote:A dělá to i když útočí hráč?