Search found 5 matches

by Y0G1
19:06 10. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: Start
Replies: 11
Views: 6018

Re: Start

aha to je az tak narocny potom server? to sem ja nevedel mne spise slo aby bylo s kym hrat kecat bavit se prezivat hru :)

no wow mam odrobene 2 roky na ofiku jinak dekuju za ponuku ale wow uz ne :)
by Y0G1
17:31 10. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: Start
Replies: 11
Views: 6018

Re: Start

jasne priteli ja to nesrovnavam s mmo spise semt o pocital populaci k diablu vis :)
by Y0G1
14:28 10. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: Start
Replies: 11
Views: 6018

Re: Start

jj ja to chapu jen mi to prijde jako docela nezaludnena oblast a toho se prave bojim no
by Y0G1
19:38 09. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: Start
Replies: 11
Views: 6018

Re: Start

Dobry vecer po dlhsej odmlke a domacich /skolskych starostiach som tu opat zavital nwn mam stiahnuty ale neda mi pocit spytat bohuzial original nemam ako ste sa mohli dozvedet z predoslych topicov pretoze neviem ako ma to bude bavit ale zaujima ma

ked sa pozeram na status online 15-22 ludi online ...
by Y0G1
21:52 12. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Start
Replies: 11
Views: 6018

Start

dobry den vsetkym hracom NWN.

Som uplne novy hrac v casti multiplayer a tak ak mozem mam par otazok

Je mozne hrat aj bez originalnej hry?

Treba mat aj dalsie datadisky?

Kolko tu hra hracov pretoze vsade som videl male mnozsvo ludi :P

Zaujimalo by ma ako mam hrat sam ci s niekym? da sa vobec ...