Start

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Y0G1
Nováček
Posts: 5
Joined: 21:38 12. Sep 2010

Start

Post by Y0G1 »

dobry den vsetkym hracom NWN.

Som uplne novy hrac v casti multiplayer a tak ak mozem mam par otazok

Je mozne hrat aj bez originalnej hry?

Treba mat aj dalsie datadisky?

Kolko tu hra hracov pretoze vsade som videl male mnozsvo ludi :P

Zaujimalo by ma ako mam hrat sam ci s niekym? da sa vobec hrat nejako ked som lvl 1?

Co sa tyka tych rp veci su nutne ? ako pribeh historia atd

Su v tejto hre aj nejaky ucitelia? kam ist ako expit atd atd?

dakujem pekne ak ma nieco napadne a budem moct opytam sa dakujem :)

ps prepacte nevedel som kam to hodit :O
Muthor6
Obyvatel
Posts: 107
Joined: 10:54 28. Dec 2008
Location: Valašské království
Contact:

Re: Start

Post by Muthor6 »

Ke hře je potřeba mít nainstalované NWN + datadisky. Můžeš si je buď koupit nebo najít na známých místech ;) Potom potřebuješ dobrý cd-key, tady zase je na tobě, jestli si koupíš hru a tam budeš mít 100% funkční, nebo si najdeš keygenerator....
Dál potřebuješ soubory ze sekce Na stažení na stránkách.
Statistiky hráčů jsou taky na webu, imho je na Thalii nejvíc hráčů vůbec z českých serverů :wink:
Hrát na 1.lvl samozřejmě jde skvěle, hned si tu najdeš družinku nebo můžeš expit sám.
Thalie je server zaměřený na RP hru... přeber si to jak chceš :)
Reálie světa bys přečtené mít měl...
Expit je kde, jakmile dostaneš lvl tak musíš za učitelem - NPC ve hře
8)
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars

Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Start

Post by Glumišek »

Y0G1 wrote:dobry den vsetkym hracom NWN.

Rovněž Vám přeji hezký den,

Som uplne novy hrac v casti multiplayer a tak ak mozem mam par otazok

výborně, pak se pokusím odpovědět na ně z pohledu hráče, který na Thalii už nějakou dobu hraje.

Je mozne hrat aj bez originalnej hry?

Předpokládám, že ano, není to tak dlouho co NWN včetně datadisků vyšlo jako příloha časopisu SCORE a redakce zasílala klíče pro multiplayerovou hru. Existuje i několik CDkey generatorů pro ty, kteří si seženou hru tak říkajíc bokem. Při hraní s neorigínální hrou se však nezřídka dostaví obtíže. Rozhodnutí je na Vás.

Treba mat aj dalsie datadisky?

Pro hru na Thalii je třeba mít nejen nainstalovanou hru, ale i oba datadisky a veškeré potřebné soubory pro přístup na svět Thalie, které lze dohledat na fóru či na stránkách světa.

Kolko tu hra hracov pretoze vsade som videl male mnozsvo ludi :P

Zasílám Vám odkaz na stránky SOZ (Sdružení ONLINE zábavy) kde je vidět návštěvnost světů, je možno si je dohledat a podívat se na jejich stránky a fóra. Ve špičce má teď Thalie zhruba 40 hráčů.

http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... ers_Online


Zaujimalo by ma ako mam hrat sam ci s niekym? da sa vobec hrat nejako ked som lvl 1?

Vstup do světa je možný zhruba dvěma způsoby:
1) Jako nepopsaná deska, tj. na 1 lvl
2) Vytvořením historie své postavy na základě platných reálií světa Thalie, historii pak odeslat k posouzení, připomínkování a korekci hlavnímu DM DenGrassovi a po schválení Vám bude přidělen startovní bonus v podobě zkušeností na první 3 lvl.

Na Thalii se dá hrát jak ve skupině, tak sám. Samotáři to však mají na Thalii těžší, je to nebezpečný svět, kde smrt čeká na každém rohu a za každým křákem a smrt na Thalii velmi bolí. Thalie je tzv. "pomalu expící svět" a ztráta zkušeností při smrti je velmi bolestivá a velká. Má osobní zkušenost je taková, že právě hra na nízkých lvl je nejzábavnější, ale to je u každého jiné.


Co sa tyka tych rp veci su nutne ? ako pribeh historia atd

Předchozí příběh či historie nutné nejsou (ale pomohou s vývojem postavy, autoQ atd. - postava se pak lépe začlení do světa a jeho dění), hraní role a reakce na dění ve světě nutná je. Thalie je RP svět zaměřený na příbeh jak světa tak postav v něm. Nabízí celou škálu možností co dělat, pokud Vám více vyhovuje volnější "relax" způsob hry, kde není RP vyžadováno, ale pouze doporučeno, pak bych Vám doporučil podívat se i na stánky a fórum světa DEMONA.

Su v tejto hre aj nejaky ucitelia? kam ist ako expit atd atd?

Každá postava ve světě může dostávat životní zkušenosti různými způsoby, bojem, RP konverzací s jinými postavami, jako mimořádnou odměnu za RP od DM, jako odměnu za DM úkoly atd. Systém přidělování zkušeností je velmi komplexní a propracovaný včetně takových drobností jako je snižování přidělených zkušeností za opakované zabíjení stejných nepřátelských NPC, stejných bossů atd. Doporučil bych, seznámit se se systémy světa na fóru a sránkách, změn oproti hře pro jednoho hráče je opravdu mnoho. Při přestupu na vyšší úroveň musí postava vyhledat učitele povolání, které si vybrala (povolen dualclass a některá povolání nelze vůbec kombinovat) a za poplatek se u něj "vyučit".

dakujem pekne ak ma nieco napadne a budem moct opytam sa dakujem :)

Rádo se stalo, pokud budou další dotazy klidně mi napište soukromou zprávu, pokusím se na ni odpovědět co nejlépe.

ps prepacte nevedel som kam to hodit :O

P.S. Před vstupem na svět Thalie je velmi vhodné přečíst si na fóru alespoň témata OOC/Informace a vše v nich a senámit se s pravidly světa. Rovněž doporučuji se prolouskat reáliemi světa na veřejné stránce světa Thalie. Jsou krásné, čtivě napsané, a pro pochopení chodu světa důležité.

Přeji Vám příjemný zbytek dne.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Start

Post by kucik »

Co se týče požadavků na připojení, vše by mělo být dostatečně popsané pod odkazem ,,Jak se připojit". http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm

Na okouknutí a oťukání světa je dobré vytvořit si první zkoušecí postavu. Do té doby není bezpodmínečně nutné znát všechny reálie světa. Je dobré si přečíst pravidla a je třeba mít snahu pochytit, jak se na Thalii hraje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Y0G1
Nováček
Posts: 5
Joined: 21:38 12. Sep 2010

Re: Start

Post by Y0G1 »

Dobry vecer po dlhsej odmlke a domacich /skolskych starostiach som tu opat zavital nwn mam stiahnuty ale neda mi pocit spytat bohuzial original nemam ako ste sa mohli dozvedet z predoslych topicov pretoze neviem ako ma to bude bavit ale zaujima ma

ked sa pozeram na status online 15-22 ludi online uprimne sa pytam(dufam ze ma nikto nezabanuje : :confused: ) oplati sa to hrat v takom malom/mensom pocte? vobec si neviem predstavit ako to funguje osobne nerad sam expim sam beham po svete s nikym sa nerozpravam takze naozaj by ste mi mohli povedat viac? :wall:
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Start

Post by zachy »

Y0G1 wrote:Dobry vecer po dlhsej odmlke a domacich /skolskych starostiach som tu opat zavital nwn mam stiahnuty ale neda mi pocit spytat bohuzial original nemam ako ste sa mohli dozvedet z predoslych topicov pretoze neviem ako ma to bude bavit ale zaujima ma

ked sa pozeram na status online 15-22 ludi online uprimne sa pytam(dufam ze ma nikto nezabanuje : :confused: ) oplati sa to hrat v takom malom/mensom pocte? vobec si neviem predstavit ako to funguje osobne nerad sam expim sam beham po svete s nikym sa nerozpravam takze naozaj by ste mi mohli povedat viac? :wall:
Thalie je asi nejfrekventovanější český NWN server. Svět není zas tak velký a určitě někoho potkáš. Jestli chceš někoho do party, je nejlepší asi zkusit místa, kde se lidi často scházejí (hospody, dílny,...). Doporučuju se motat kolem městečka Ivory, kde začínáš.

Říkal jsi, že už to máš nainstalovaný, jestli máš už všechny další podklady pro hru(vytvoření učtu, stažení Haků atd). Zabere ti vyzkoušení hry nanejvýš pár minut a sám uvidíš jestli ti to vyhovuje nebo ne :wink: .
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Y0G1
Nováček
Posts: 5
Joined: 21:38 12. Sep 2010

Re: Start

Post by Y0G1 »

jj ja to chapu jen mi to prijde jako docela nezaludnena oblast a toho se prave bojim no
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Start

Post by Daanri »

Pokial cakas stovky az tisice hracov ako v inych MMORPG hrach, tak na Thalii ani inych NWN serveroch sa toho nedockas - NWN nato nie je stavane a funguje inac - mimoto NWN sa neda ani povazovat za MMORPG hru.

Stav hracov o pocte 15-22 ludi je pre NWN dostacujuci a maximum co mozes cakat je cca 30-40 hracov a to uz server dostava zabrat.

Druziny na Thalii su casto tvorene par hracmi a poskytuje to dostatocnu zabavu.

Jedine co ti asi najlepsie zodpovie tvoje obavy je skusit si zahrat po nejaku dobu a tak zistit ci je to pre teba alebo nie - nic ine sa ti odporucit neda.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Y0G1
Nováček
Posts: 5
Joined: 21:38 12. Sep 2010

Re: Start

Post by Y0G1 »

jasne priteli ja to nesrovnavam s mmo spise semt o pocital populaci k diablu vis :)
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Start

Post by Bahnak »

ze zkušenosti jak tak koukam co jsi napsal tak doporučuji zkusit, nicmeně to co asi hledáš Thalie nebude, Thalie je NWN server zaměřen na RP, družina s 10 lidmi se nesejde nikdy (nebo sejde ale je to pak kvuli lagum nehratelne), takže spíš doporučuji WOW na nějakem free servru (jsou i české), a nebo zkus a uvidíš sám.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Y0G1
Nováček
Posts: 5
Joined: 21:38 12. Sep 2010

Re: Start

Post by Y0G1 »

aha to je az tak narocny potom server? to sem ja nevedel mne spise slo aby bylo s kym hrat kecat bavit se prezivat hru :)

no wow mam odrobene 2 roky na ofiku jinak dekuju za ponuku ale wow uz ne :)
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Start

Post by -darkvision- »

Tak na prozivani hry tu ses dobre to pak jo. Proste pojd to zkusit a hlavne kdyz prvni hodinu nikoho nepotkas, tak nezoufej. Urcite zacni v Ivory a zpravidla kolem te seste, sedme, osme vecerni realu ve hre je lidi dost a Ivory se nekdo vzdy mihne, nebo tam pokecava apod.
Hezky zbytek zabavy.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked