Som uplne novy hrac v casti multiplayer a tak ak mozem mam par otazok
Je mozne hrat aj bez originalnej hry?
Treba mat aj dalsie datadisky?
Kolko tu hra hracov pretoze vsade som videl male mnozsvo ludi
Zaujimalo by ma ako mam hrat sam ci s niekym? da sa vobec hrat nejako ked som lvl 1?
Co sa tyka tych rp veci su nutne ? ako pribeh historia atd
Su v tejto hre aj nejaky ucitelia? kam ist ako expit atd atd?
dakujem pekne ak ma nieco napadne a budem moct opytam sa dakujem
ps prepacte nevedel som kam to hodit :O