Search found 11 matches

by Grunk-k
22:00 29. Dec 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408103

Re: Poděkování

Já chci poděkovat tvůrci dungeonu Asabi, je to vskutku nádherná práce a to jsem viděl jen malý kousek kolače. Jen tak dál. Je to zajímavé :) Pořádná výzva.

A taky chci poděkovat jednomu mnichovi za včerejší akci :twisted:
by Grunk-k
13:36 28. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Trener Isilske pevnosti
Replies: 3
Views: 2277

Re: Trener Isilske pevnosti

Isil ma dve brany co vim. Jedna je stale funkcni
by Grunk-k
21:40 27. Dec 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 728629

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Alvarion wrote: Ahoj,
jen technická poznámka. Mohlo se jednat o proste "soubeh iniciativy". Mně takhle včera utekl jeden mag po KD.
Ten byl dobrej :D :D Spis si to KD dal trosku pozde
by Grunk-k
10:06 23. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Expres k Astarotovi
Replies: 16
Views: 5669

Re: Expres k Astarotovi

prvne si na ni asi slapnul sam a dostal jsi dmg a paralyzu, pak pres ni prebehl tvuj kamos ocivodne a jelikoz ta past dava zraneni do jiste oblasti, takl jsi dostal dmg znova a znova i paru a pokud jsi na to chcipl, tak podekuj kolegovi a projdi si pres dabla

Až potkáš acidovku plošnou tak dej ...
by Grunk-k
00:42 20. Dec 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408103

Re: Poděkování

Takže za prvé děkuji Yitrovy, Mayse a Glarikovi za hru v posledních (tý)dnech.

Za druhé děkuji těm dvěma partám, s kterými jsem dneska byl na výpravách a jsem moc rád, že se najdou i tací, co ikdyž ví co je OOC má postava zač, tak si nezačnou vymýšlet kraviny typu, že mě poznali podle dechu atd ...
by Grunk-k
19:33 13. Dec 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365544

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Však mi jde o to, aby moji summoni mlátili stínovkama :) To chápu že prstík nebo banshee posílá rovnou k rohatýmu. Ale ty summoni.. To by snad šlo ne? :)

Edit to Tretas: Myslíš si, že jsem to nečetl? Přečti si můj první příspěvek ještě jednou a pak z toho zkus vydedukovat mou žádost ;)
by Grunk-k
18:11 13. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Loot
Replies: 75
Views: 79562

Re: Loot

Padaj i magické hole? Nebo sem zatím měl jen pekelnou smůlu? Ani sem o žádne totiž neslyšel.
by Grunk-k
18:02 13. Dec 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365544

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Nešli by summonům a familiarům nastavit primárně stínová zranění? Odhodit těla nebo fiknout hlavu můžete vždycky, ale já sem nějak nepřišel na to, jak mohu v případě CvC někoho dostat do podstvětí a pak ho vrátit skrz nůž. Máte s tím někdo z mágů zkušenosti?
by Grunk-k
16:56 10. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Replies: 135
Views: 111931

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

A přesto dokáže řádně zatopit ;)

Včera sem u Urgolda měl DC 51 a 52. Spíš mě napadá, jestli to nezamyká nějaký škodolibý pc zloděj, protže to by pak vyvětlovalo ty vysoké DC ;)
by Grunk-k
18:41 07. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235762

Re: Pady serveru

Vypada to nejak hodne spadle :X
by Grunk-k
22:07 06. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Replies: 135
Views: 111931

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Starý černý medvěd u Doubkova. Má 2x hp + KD než ostatní, ale není počítán jako "bossik" a nema ani trofej. Je to chyba?