A taky chci poděkovat jednomu mnichovi za včerejší akci
Search found 11 matches
- 22:00 29. Dec 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408103
Re: Poděkování
Já chci poděkovat tvůrci dungeonu Asabi, je to vskutku nádherná práce a to jsem viděl jen malý kousek kolače. Jen tak dál. Je to zajímavé
Pořádná výzva.
A taky chci poděkovat jednomu mnichovi za včerejší akci
A taky chci poděkovat jednomu mnichovi za včerejší akci
- 13:36 28. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Trener Isilske pevnosti
- Replies: 3
- Views: 2277
Re: Trener Isilske pevnosti
Isil ma dve brany co vim. Jedna je stale funkcni
- 21:40 27. Dec 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 728629
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Ten byl dobrejAlvarion wrote: Ahoj,
jen technická poznámka. Mohlo se jednat o proste "soubeh iniciativy". Mně takhle včera utekl jeden mag po KD.
- 10:06 23. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Expres k Astarotovi
- Replies: 16
- Views: 5669
Re: Expres k Astarotovi
prvne si na ni asi slapnul sam a dostal jsi dmg a paralyzu, pak pres ni prebehl tvuj kamos ocivodne a jelikoz ta past dava zraneni do jiste oblasti, takl jsi dostal dmg znova a znova i paru a pokud jsi na to chcipl, tak podekuj kolegovi a projdi si pres dabla
Až potkáš acidovku plošnou tak dej ...
Až potkáš acidovku plošnou tak dej ...
- 00:42 20. Dec 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408103
Re: Poděkování
Takže za prvé děkuji Yitrovy, Mayse a Glarikovi za hru v posledních (tý)dnech.
Za druhé děkuji těm dvěma partám, s kterými jsem dneska byl na výpravách a jsem moc rád, že se najdou i tací, co ikdyž ví co je OOC má postava zač, tak si nezačnou vymýšlet kraviny typu, že mě poznali podle dechu atd ...
Za druhé děkuji těm dvěma partám, s kterými jsem dneska byl na výpravách a jsem moc rád, že se najdou i tací, co ikdyž ví co je OOC má postava zač, tak si nezačnou vymýšlet kraviny typu, že mě poznali podle dechu atd ...
- 19:33 13. Dec 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1365544
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Však mi jde o to, aby moji summoni mlátili stínovkama
To chápu že prstík nebo banshee posílá rovnou k rohatýmu. Ale ty summoni.. To by snad šlo ne? 
Edit to Tretas: Myslíš si, že jsem to nečetl? Přečti si můj první příspěvek ještě jednou a pak z toho zkus vydedukovat mou žádost
Edit to Tretas: Myslíš si, že jsem to nečetl? Přečti si můj první příspěvek ještě jednou a pak z toho zkus vydedukovat mou žádost
Re: Loot
Padaj i magické hole? Nebo sem zatím měl jen pekelnou smůlu? Ani sem o žádne totiž neslyšel.
- 18:02 13. Dec 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1365544
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nešli by summonům a familiarům nastavit primárně stínová zranění? Odhodit těla nebo fiknout hlavu můžete vždycky, ale já sem nějak nepřišel na to, jak mohu v případě CvC někoho dostat do podstvětí a pak ho vrátit skrz nůž. Máte s tím někdo z mágů zkušenosti?
- 16:56 10. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
- Replies: 135
- Views: 111931
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
A přesto dokáže řádně zatopit
Včera sem u Urgolda měl DC 51 a 52. Spíš mě napadá, jestli to nezamyká nějaký škodolibý pc zloděj, protže to by pak vyvětlovalo ty vysoké DC
Včera sem u Urgolda měl DC 51 a 52. Spíš mě napadá, jestli to nezamyká nějaký škodolibý pc zloděj, protže to by pak vyvětlovalo ty vysoké DC
- 18:41 07. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235762
Re: Pady serveru
Vypada to nejak hodne spadle :X
- 22:07 06. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
- Replies: 135
- Views: 111931
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Starý černý medvěd u Doubkova. Má 2x hp + KD než ostatní, ale není počítán jako "bossik" a nema ani trofej. Je to chyba?