Já už to používám.KaTo wrote:..mě dostala (ze zvědavosti) volba:Teď marně přemýšlím KDO takhle asi "dobrovolně" medituje?Code: Select all
/pc meditace 3![]()
Btw: Jsem rád že se vám líbí moje postava.
Já už to používám.KaTo wrote:..mě dostala (ze zvědavosti) volba:Teď marně přemýšlím KDO takhle asi "dobrovolně" medituje?Code: Select all
/pc meditace 3![]()