Search found 50 matches
- 10:29 11. Jun 2017
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404668
Re: Poděkování
Dík za town portal a dopisní papíry, /pecet je skvělá věc 
- 13:49 04. Jun 2017
- Forum: Koš
- Topic: Jazyky Povrch - Podtemno
- Replies: 9
- Views: 8776
Re: Jazyky Povrch - Podtemno
DnD říká, že umíš svůj rasovej a pak se naučíš tolik jazyků, kolik máš bonus za int, tedy při int 14 umíš tři jazyky. Další se učíš za skill pointy na levelu. Každá rasa má samozřejmě svůj, plus nějaká ta obecná řeč. Wizard se může jako jedničkový kouzlo naučit "comprehend languages", kouzlo díky ...
- 13:04 08. Apr 2016
- Forum: Koš
- Topic: Al Saher - Temná poušť
- Replies: 18
- Views: 15131
Re: Al Saher - Temná poušť
v tom pristavu v Al Saher jde najmout dřevorubač (jako summon), pres presvedcovani dokonce za 125 gp, je to 4. lvl barbar pulork
- 00:25 18. Jan 2016
- Forum: Ankety
- Topic: Hráčky a jejich postavy
- Replies: 36
- Views: 34283
Re: Hráčky a jejich postavy
tak neni to tak dlouho co byl idealem Achiles, zena je idealem krasy tedka jen par set let 
- 21:44 02. Aug 2015
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404668
Re: Poděkování
Moc dík Bahňákovi za pokračování nadějného Q 
- 19:46 28. May 2015
- Forum: Chyby - craft
- Topic: craft koželužství
- Replies: 46
- Views: 112376
Re: craft koželužství
nově nejde ususit kuze digesteriho samce
- 21:11 19. Mar 2015
- Forum: Koš
- Topic: craft krejčovina
- Replies: 12
- Views: 10652
Re: craft krejčovina
na botech se neprojevi ohnivy opal, zkouseno 120% a 140%
PS: kdyby mi nekdo poslal pm s tim co ohnivej opal dela na botech, tak budu moc rad
PS: kdyby mi nekdo poslal pm s tim co ohnivej opal dela na botech, tak budu moc rad
- 15:48 19. Mar 2015
- Forum: Koš
- Topic: La la la laaaaaaaaag
- Replies: 44
- Views: 20400
Re: La la la laaaaaaaaag
dnes, pred restartem, i ted po jsem zaznamenal pravidelne lagy cca po 10ti minutach (nemeril jsem) a zda se mi ze maji i stejnou delku cca 1-2 min
- 21:49 18. Mar 2015
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu
- Replies: 5
- Views: 4289
Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu
me se nezobrazovala z namemorovanych akorat prodlozena regenerace, tak sla holt na listu
- 14:22 13. Feb 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYřešeno: craft síla itemů
- Replies: 14
- Views: 10309
Re: craft krejčovina
+3 save to all je standart
+5 na ST bylo moc, nicmene zde je novy vzrust DC s epickym levelem (21 lvl +1, 23 +2.. atd.)
Vsak si spocitejte DC versus klasicke savy, a vubec moznosti obrany
+5 na ST bylo moc, nicmene zde je novy vzrust DC s epickym levelem (21 lvl +1, 23 +2.. atd.)
Vsak si spocitejte DC versus klasicke savy, a vubec moznosti obrany
- 18:03 10. Jan 2015
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu
- Replies: 28
- Views: 20249
Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu
co by na to řekli obyvatelé Hirošimy?
(dialog 2:45 - 4:41 http://onlinefilmyzdarma.eu/film.php?na ... na_pechota )
(dialog 2:45 - 4:41 http://onlinefilmyzdarma.eu/film.php?na ... na_pechota )
- 11:26 08. Jan 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO- Pergamen, dopis, dokument
- Replies: 17
- Views: 14469
UZAVŘENO- Pergamen, dopis, dokument
Pergamen, dopis, dokument - ani na jednu z techto veci nelze psat, vse zakoupeno u vetesnika v KAhzetu.
(dokonce jsem si i pro pocit poridil predmet: Brk s inkoustem)
(dokonce jsem si i pro pocit poridil predmet: Brk s inkoustem)
- 02:51 28. Mar 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404668
Re: Poděkování
diky neznamemu dm za zprijemneni nocniho hrani 
- 13:44 21. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Ragnarok mágů a zaklínačů
- Replies: 127
- Views: 42457
Re: Ragnarok mágů a zaklínačů
k tomu dmg maga v parte, tak ja zastavam nazor, ze utok navic, ktery ziska parta treba pres mass haste, je vlastne dmg maga, jen zprostredkovany.
a v parte, kde jsou treba tri bojovnici s obouruckama, kde je rozumne dmg 50-200 na ranu, to je v idealni pripade 3x200 dmg za kolo, ktere zprostredkuje ...
a v parte, kde jsou treba tri bojovnici s obouruckama, kde je rozumne dmg 50-200 na ranu, to je v idealni pripade 3x200 dmg za kolo, ktere zprostredkuje ...
- 16:34 19. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Ragnarok mágů a zaklínačů
- Replies: 127
- Views: 42457
Re: Ragnarok mágů a zaklínačů
v cvc je mag jeden z nejsilnejsich, tam to neni potreba