Search found 50 matches

by harlequin_ichtyosis
10:29 11. Jun 2017
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404668

Re: Poděkování

Dík za town portal a dopisní papíry, /pecet je skvělá věc :)
by harlequin_ichtyosis
13:49 04. Jun 2017
Forum: Koš
Topic: Jazyky Povrch - Podtemno
Replies: 9
Views: 8776

Re: Jazyky Povrch - Podtemno

DnD říká, že umíš svůj rasovej a pak se naučíš tolik jazyků, kolik máš bonus za int, tedy při int 14 umíš tři jazyky. Další se učíš za skill pointy na levelu. Každá rasa má samozřejmě svůj, plus nějaká ta obecná řeč. Wizard se může jako jedničkový kouzlo naučit "comprehend languages", kouzlo díky ...
by harlequin_ichtyosis
13:04 08. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: Al Saher - Temná poušť
Replies: 18
Views: 15131

Re: Al Saher - Temná poušť

v tom pristavu v Al Saher jde najmout dřevorubač (jako summon), pres presvedcovani dokonce za 125 gp, je to 4. lvl barbar pulork
by harlequin_ichtyosis
00:25 18. Jan 2016
Forum: Ankety
Topic: Hráčky a jejich postavy
Replies: 36
Views: 34283

Re: Hráčky a jejich postavy

tak neni to tak dlouho co byl idealem Achiles, zena je idealem krasy tedka jen par set let :)
by harlequin_ichtyosis
21:44 02. Aug 2015
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404668

Re: Poděkování

Moc dík Bahňákovi za pokračování nadějného Q :)
by harlequin_ichtyosis
19:46 28. May 2015
Forum: Chyby - craft
Topic: craft koželužství
Replies: 46
Views: 112376

Re: craft koželužství

nově nejde ususit kuze digesteriho samce
by harlequin_ichtyosis
21:11 19. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: craft krejčovina
Replies: 12
Views: 10652

Re: craft krejčovina

na botech se neprojevi ohnivy opal, zkouseno 120% a 140%

PS: kdyby mi nekdo poslal pm s tim co ohnivej opal dela na botech, tak budu moc rad :)
by harlequin_ichtyosis
15:48 19. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: La la la laaaaaaaaag
Replies: 44
Views: 20400

Re: La la la laaaaaaaaag

dnes, pred restartem, i ted po jsem zaznamenal pravidelne lagy cca po 10ti minutach (nemeril jsem) a zda se mi ze maji i stejnou delku cca 1-2 min
by harlequin_ichtyosis
21:49 18. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu
Replies: 5
Views: 4289

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

me se nezobrazovala z namemorovanych akorat prodlozena regenerace, tak sla holt na listu
by harlequin_ichtyosis
14:22 13. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: VYřešeno: craft síla itemů
Replies: 14
Views: 10309

Re: craft krejčovina

+3 save to all je standart

+5 na ST bylo moc, nicmene zde je novy vzrust DC s epickym levelem (21 lvl +1, 23 +2.. atd.)

Vsak si spocitejte DC versus klasicke savy, a vubec moznosti obrany
by harlequin_ichtyosis
11:26 08. Jan 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO- Pergamen, dopis, dokument
Replies: 17
Views: 14469

UZAVŘENO- Pergamen, dopis, dokument

Pergamen, dopis, dokument - ani na jednu z techto veci nelze psat, vse zakoupeno u vetesnika v KAhzetu.
(dokonce jsem si i pro pocit poridil predmet: Brk s inkoustem)
by harlequin_ichtyosis
02:51 28. Mar 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404668

Re: Poděkování

diky neznamemu dm za zprijemneni nocniho hrani :)
by harlequin_ichtyosis
13:44 21. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Ragnarok mágů a zaklínačů
Replies: 127
Views: 42457

Re: Ragnarok mágů a zaklínačů

k tomu dmg maga v parte, tak ja zastavam nazor, ze utok navic, ktery ziska parta treba pres mass haste, je vlastne dmg maga, jen zprostredkovany.
a v parte, kde jsou treba tri bojovnici s obouruckama, kde je rozumne dmg 50-200 na ranu, to je v idealni pripade 3x200 dmg za kolo, ktere zprostredkuje ...
by harlequin_ichtyosis
16:34 19. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Ragnarok mágů a zaklínačů
Replies: 127
Views: 42457

Re: Ragnarok mágů a zaklínačů

v cvc je mag jeden z nejsilnejsich, tam to neni potreba