ahoj nefungujou redukce dmg u promen z kouzla 9 okruhu Proměna.imky na zakerne a krity fungujou ale redukce ne :(: kdyz se proměním z5 tak nedostavam bonusy z obleceni musím je vsechny sundat a znova nasadit.
Tak s tím oblecenim se to stava jen nekdy.ale redukce vyzkouseny na vsech premenach a ani ...
Search found 80 matches
- 11:20 29. Aug 2014
- Forum: Koš
- Topic: Není chybou: redukce dmg
- Replies: 2
- Views: 3099
- 10:06 05. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: Zbraně a zbroje
- Replies: 144
- Views: 48539
Re: Zbraně a zbroje
Holt špatný odhadBahnak wrote:Hm, kozlorubec opět v krámku a cena se mu ještě o dalších 24 miliónů GP zvedla
- 20:33 12. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - True seeing
- Replies: 4
- Views: 6631
Re: True seeing
Tak se možná pletu, zase zkusim. Nerad to zkoušim, ono tak pak buguje a člověk musi relogMourisson1 wrote:TS dostávám často a v temnotě mi funguje.
- 20:30 12. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - True seeing
- Replies: 4
- Views: 6631
UZAVŘENO - True seeing
Podle mě nedává kouzlo "ultravidění" nedávalo ani na ST (dříve jsem to neřešil), ale s nynější temnoutou velmi často, by bylo fajn kdyby kouzlo splňovalo co má psáno.
Děkuji za zkouknutí, třeba se pletu :/
"True seeing (spell) - PŘESUNUTO Z NIŽŠÍHO KRUHU
http://nwn.wikia.com/wiki/True_seeing ...
Děkuji za zkouknutí, třeba se pletu :/
"True seeing (spell) - PŘESUNUTO Z NIŽŠÍHO KRUHU
http://nwn.wikia.com/wiki/True_seeing ...
Re: Aprýl
acc: Misgule
postava: Dughar
problem: stale ten podelanej jezevec, nemůžu zbraně do ruky. Jako vydařený aprilový vtip to nepovažuji.
prosím o nápravu,
děkuji.
Edit Myrpa: opraveno
postava: Dughar
problem: stale ten podelanej jezevec, nemůžu zbraně do ruky. Jako vydařený aprilový vtip to nepovažuji.
prosím o nápravu,
děkuji.
Edit Myrpa: opraveno
- 11:37 25. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Černokněžník
- Replies: 249
- Views: 134293
Re: Černokněžník
Určite umyslné omezenímandos wrote:Warlock nemá jezdecký featy nemůže jezdit na zvířatech, nebo jsem slepej
- 07:06 21. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Featy Mnicha
- Replies: 10
- Views: 5454
Re: Featy Mnicha
4x rozkmitana dlan by mela byt na 38levelu ne? To jsi docela pohnul 
- 21:27 20. Mar 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362334
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pokud něco, tak co takhle upravit stany, aby se v nich dalo spát?
Nastaví se jim nějaký omezený počet použití a zvedne cena, aby to spaní extra mimo město něco stálo. Popř. se i nastaví, že tak jako u ohniště je potřeba mít únavu víc jak 30% a že to neodunaví úplně.
Ne, od spaní jsou tábořiště ...
Nastaví se jim nějaký omezený počet použití a zvedne cena, aby to spaní extra mimo město něco stálo. Popř. se i nastaví, že tak jako u ohniště je potřeba mít únavu víc jak 30% a že to neodunaví úplně.
Ne, od spaní jsou tábořiště ...
- 17:34 11. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - ECL 1 u pulorka
- Replies: 2
- Views: 2896
Re: ECL 1 u pulorka
Diky moc, už mě to poměrne štvalo, ale stále jsem doufal, že tam chyba není. Až teď když je vetšina lidi o par lvl výše a já mám stale méně nebo stejně expu, mě přišlo stále víc divné až prudérní.kucik wrote:Jo, má ECL1. Opraveno na 0.
- 13:15 28. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: monkuv flurry of blow
- Replies: 29
- Views: 13706
Re: monkuv flurry of blow
Kdyby se jim dal stejný rozah kritiku jako kamám a taky stejný dmg, tak samozřejmě není problém, aby mely flurry. bere se i kosmetický úprava v dmg..... krtik je ale smrtící.
to nepopiram, ze nunchaku a sai je silnejsi nez kama, stejne tomu tak je u katany oproti dlouhemu meci.Takze zalezi jestli ...
to nepopiram, ze nunchaku a sai je silnejsi nez kama, stejne tomu tak je u katany oproti dlouhemu meci.Takze zalezi jestli ...
- 16:38 15. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO
- Replies: 8
- Views: 4576
Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno
Prosím hodit dlazdici na prechod lokace pred tu hlavu, taky bych se tam rád podíval 
Děkuji nastotisíckrát
Děkuji nastotisíckrát
- 20:46 14. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
- Replies: 10
- Views: 4560
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
A nestačilo by změnit průchod? Nebo aspon hodit "desku" průchodu před tu hlavu, aby se tam nemuselo zacházet.kucik wrote:Viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... ead#unread
Je otázka, jestli nezmenšit vejšku halforkům.
- 16:05 14. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
- Replies: 10
- Views: 4560
Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Zatím jsem našel jen jeden, ale prý jsou i jinde, ty jsem neměl možnost vyzkoušet.
- 16:01 14. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO
- Replies: 8
- Views: 4576
Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO
Orc není schopen projít vchodem do další lokace přes průchod "vlčí hlava" nejspíše moc veliký model. Ano Hiran projde, orc bohužel ne, je to stejná chyba jako na ST v zamořených tunelech. Docela mě mrzí, že nemohu dál, děkuji za opravení.
- 14:17 14. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO Regenerate (spell) i po opravě pouze kola
- Replies: 2
- Views: 2548
OPRAVENO Regenerate (spell) i po opravě pouze kola
Kouzlo regenerate stale funguje pouze na kola.