Search found 80 matches

by Zindo
11:20 29. Aug 2014
Forum: Koš
Topic: Není chybou: redukce dmg
Replies: 2
Views: 3099

Re: redukce dmg

ahoj nefungujou redukce dmg u promen z kouzla 9 okruhu Proměna.imky na zakerne a krity fungujou ale redukce ne :(: kdyz se proměním z5 tak nedostavam bonusy z obleceni musím je vsechny sundat a znova nasadit.

Tak s tím oblecenim se to stava jen nekdy.ale redukce vyzkouseny na vsech premenach a ani ...
by Zindo
10:06 05. May 2014
Forum: Koš
Topic: Zbraně a zbroje
Replies: 144
Views: 48539

Re: Zbraně a zbroje

Bahnak wrote:Hm, kozlorubec opět v krámku a cena se mu ještě o dalších 24 miliónů GP zvedla :-D
Holt špatný odhad ;) příště bude třeba zase o 24mega levnější :D
by Zindo
20:33 12. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - True seeing
Replies: 4
Views: 6631

Re: True seeing

Mourisson1 wrote:TS dostávám často a v temnotě mi funguje.
Tak se možná pletu, zase zkusim. Nerad to zkoušim, ono tak pak buguje a člověk musi relog ;)
by Zindo
20:30 12. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - True seeing
Replies: 4
Views: 6631

UZAVŘENO - True seeing

Podle mě nedává kouzlo "ultravidění" nedávalo ani na ST (dříve jsem to neřešil), ale s nynější temnoutou velmi často, by bylo fajn kdyby kouzlo splňovalo co má psáno.
Děkuji za zkouknutí, třeba se pletu :/

"True seeing (spell) - PŘESUNUTO Z NIŽŠÍHO KRUHU
http://nwn.wikia.com/wiki/True_seeing ...
by Zindo
10:00 02. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: Aprýl
Replies: 9
Views: 7007

Re: Aprýl

acc: Misgule
postava: Dughar

problem: stale ten podelanej jezevec, nemůžu zbraně do ruky. Jako vydařený aprilový vtip to nepovažuji.

prosím o nápravu,

děkuji.

Edit Myrpa: opraveno
by Zindo
11:37 25. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Černokněžník
Replies: 249
Views: 134293

Re: Černokněžník

mandos wrote:Warlock nemá jezdecký featy nemůže jezdit na zvířatech, nebo jsem slepej :D
Určite umyslné omezení ;) okecat si můžeme vše, všechny výhody a i nevýhody :P prostě ho nic nemá rado a na hřbet nepusti.
by Zindo
07:06 21. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Featy Mnicha
Replies: 10
Views: 5454

Re: Featy Mnicha

4x rozkmitana dlan by mela byt na 38levelu ne? To jsi docela pohnul :wink:
by Zindo
21:27 20. Mar 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362334

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Pokud něco, tak co takhle upravit stany, aby se v nich dalo spát?

Nastaví se jim nějaký omezený počet použití a zvedne cena, aby to spaní extra mimo město něco stálo. Popř. se i nastaví, že tak jako u ohniště je potřeba mít únavu víc jak 30% a že to neodunaví úplně.

Ne, od spaní jsou tábořiště ...
by Zindo
17:34 11. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - ECL 1 u pulorka
Replies: 2
Views: 2896

Re: ECL 1 u pulorka

kucik wrote:Jo, má ECL1. Opraveno na 0.
Diky moc, už mě to poměrne štvalo, ale stále jsem doufal, že tam chyba není. Až teď když je vetšina lidi o par lvl výše a já mám stale méně nebo stejně expu, mě přišlo stále víc divné až prudérní. ;)
by Zindo
13:15 28. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: monkuv flurry of blow
Replies: 29
Views: 13706

Re: monkuv flurry of blow

Kdyby se jim dal stejný rozah kritiku jako kamám a taky stejný dmg, tak samozřejmě není problém, aby mely flurry. bere se i kosmetický úprava v dmg..... krtik je ale smrtící.
to nepopiram, ze nunchaku a sai je silnejsi nez kama, stejne tomu tak je u katany oproti dlouhemu meci.Takze zalezi jestli ...
by Zindo
16:38 15. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO
Replies: 8
Views: 4576

Re: Tunely klepetnatcu I, Podtemno

Prosím hodit dlazdici na prechod lokace pred tu hlavu, taky bych se tam rád podíval :)

Děkuji nastotisíckrát :)
by Zindo
20:46 14. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Replies: 10
Views: 4560

Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací

kucik wrote:Viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... ead#unread

Je otázka, jestli nezmenšit vejšku halforkům.
A nestačilo by změnit průchod? Nebo aspon hodit "desku" průchodu před tu hlavu, aby se tam nemuselo zacházet.
by Zindo
16:05 14. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací
Replies: 10
Views: 4560

Re: Doupě klepetnatců přechod mezi první a druhou lokací

Zatím jsem našel jen jeden, ale prý jsou i jinde, ty jsem neměl možnost vyzkoušet.
by Zindo
16:01 14. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO
Replies: 8
Views: 4576

Tunely klepetnatcu I, Podtemno :VYŘEŠENO

Orc není schopen projít vchodem do další lokace přes průchod "vlčí hlava" nejspíše moc veliký model. Ano Hiran projde, orc bohužel ne, je to stejná chyba jako na ST v zamořených tunelech. Docela mě mrzí, že nemohu dál, děkuji za opravení.
by Zindo
14:17 14. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO Regenerate (spell) i po opravě pouze kola
Replies: 2
Views: 2548

OPRAVENO Regenerate (spell) i po opravě pouze kola

Kouzlo regenerate stale funguje pouze na kola.