Přidávám se k poděkování, quest byl zajímavý, bylo fajn se zase jednou podívat do oblasti, která není běžně přístupná (Gruberik, Kryn, Khar - Durm).
Boj u trpaslíků byl drsný, ale nevadilo.
Postavy potkalo hodně nečekaných situací, mají o čem přemýšlet.
Díky moc.