Search found 63 matches

by DarkKnight
15:53 18. Dec 2023
Forum: Ostatní chyby
Topic: Neviditelné pláště
Replies: 3
Views: 22198

Re: Neviditelné pláště

Já potvrzuju chybu. Plášť mizí často. V případě, že postavička jede na koni, tak ji zmizí i zbroj. Ostatní ji vidí jako nahou, já u sebe na PC pouze prázdný prostor. Když sesednu z koně oblečení je zase ok. Začalo se mi to stávat po tom, co jsem změnil vzhledy u krejčího.
o konich se to ví dávno ...
by DarkKnight
20:22 28. Sep 2021
Forum: Ankety
Topic: Budoucnost Thalie
Replies: 34
Views: 48381

Re: Budoucnost Thalie

Za mě jednoznačně možnost A. Kratké odůvodnéní: Nwn je zastaralá již nesehnatelná, nwnEE určitě přispěje k oživení thalie, páč prostě jde sehnat . A pokud thalie nějakým zajimavým způsobem zareaguje na ten 200let skok a nasledný wipe, proč ne .... nejlíp sou natom ti co meli elfy :D
by DarkKnight
16:57 09. Jul 2020
Forum: Srazy a setkání
Topic: Ostrava a okolí
Replies: 2
Views: 5167

Re: Ostrava a okolí

Shaman88 wrote:Je tady někdo z Ostravy a okolí?
Že bychom zašli společně na pivo nebo do čajovny?
ostrava !!!
by DarkKnight
19:10 27. Apr 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403523

Re: Poděkování

Nove děkuju Blueone za screeny ze svatby díky čekal jsem že aspoň někdo hodí screen :3
by DarkKnight
22:16 25. Apr 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403523

Re: Poděkování

Obrovské Díky DM Xantipě, za úžasnou domluvu a krásnou přípravu svatebního obřadu a ještě větší díky za tak geniální odehraní role kněze až sem ukápl slzu i já. a Obří díky Nesq za ic pomoc se zařizováním. A dále díky i ostatním co se na svatbě jakkoliv účastnily.
by DarkKnight
22:38 12. Apr 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403523

Re: Poděkování

Díky povedená akce :3
by DarkKnight
22:14 08. Apr 2020
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469854

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Vladimír Zručný
by DarkKnight
13:43 20. Feb 2020
Forum: Ostatní chyby
Topic: Brousek
Replies: 5
Views: 9293

Re: Brousek

já brousek použivám do teď a od doby co tu je takže bych hledal chybu jinde
by DarkKnight
11:38 26. Dec 2019
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552840

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Puxina wrote:Celkem zajímavý film https://www.csfd.cz/film/299291-trans/komentare/ takový trošku mindfuck. Paradoxně je v eRku jen díky pár drsnějším záběrům a jedné vyholené prcince :)

Dobře zamotaný děj, na konci jsem už nevěděl čí jsu :D
kuknu vypada zajimavě
by DarkKnight
16:07 22. Dec 2019
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725209

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

NesQe wrote:Dnes me ve hre potkala a dostala halapartna... Zucastneni budou vedet.
no ... a co :D :D ujelo ...
by DarkKnight
13:03 25. Feb 2019
Forum: Koš
Topic: Postava-Vladimír-XP
Replies: 10
Views: 7556

Re: Postava-Vladimír-XP

kucik wrote:Vyřešeno. Jak pravil šáďovťíme. ;)
děkuji pane
by DarkKnight
13:34 22. Feb 2019
Forum: Koš
Topic: Postava-Vladimír-XP
Replies: 10
Views: 7556

Re: Postava-Vladimír-XP

sandoftime wrote:Nebylo byj ednoušší umazat někde v db kill count jména vladimír?
to jde ?
by DarkKnight
13:16 22. Feb 2019
Forum: Koš
Topic: Postava-Vladimír-XP
Replies: 10
Views: 7556

Re: Postava-Vladimír-XP

Není to tím, že jsi (jak jsi mi psal) postavu smazal a teď založil se stejným jménem?
Možná, pokud jsi nenahrál mnoho lvlů, bych zvážil založit znovu s jiným příjmením. Možná (když ti to kokos/Rejty odsouhlasí), tak by šlo přenést nějaké XP nebo tak (ale nerad bych to dělal jako plošné pravidlo a ...
by DarkKnight
21:16 21. Feb 2019
Forum: Koš
Topic: Postava-Vladimír-XP
Replies: 10
Views: 7556

Re: Postava-Vladimír-XP

DarkKnight wrote:Ahoj, za všechny bose s Vladimírem dostavam jen 250xp za bosse nwm zda chyba postavy nebo serveru
Bug stale přetrvava zatim za každého zabitahé bose pouze 250 xp ... nikoliv 3k
by DarkKnight
15:52 20. Feb 2019
Forum: Koš
Topic: Postava-Vladimír-XP
Replies: 10
Views: 7556

Postava-Vladimír-XP

Ahoj, za všechny bose s Vladimírem dostavam jen 250xp za bosse nwm zda chyba postavy nebo serveru