Já potvrzuju chybu. Plášť mizí často. V případě, že postavička jede na koni, tak ji zmizí i zbroj. Ostatní ji vidí jako nahou, já u sebe na PC pouze prázdný prostor. Když sesednu z koně oblečení je zase ok. Začalo se mi to stávat po tom, co jsem změnil vzhledy u krejčího.
o konich se to ví dávno ...
Search found 63 matches
- 15:53 18. Dec 2023
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: Neviditelné pláště
- Replies: 3
- Views: 22198
- 20:22 28. Sep 2021
- Forum: Ankety
- Topic: Budoucnost Thalie
- Replies: 34
- Views: 48381
Re: Budoucnost Thalie
Za mě jednoznačně možnost A. Kratké odůvodnéní: Nwn je zastaralá již nesehnatelná, nwnEE určitě přispěje k oživení thalie, páč prostě jde sehnat . A pokud thalie nějakým zajimavým způsobem zareaguje na ten 200let skok a nasledný wipe, proč ne .... nejlíp sou natom ti co meli elfy 
- 16:57 09. Jul 2020
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Ostrava a okolí
- Replies: 2
- Views: 5167
Re: Ostrava a okolí
ostrava !!!Shaman88 wrote:Je tady někdo z Ostravy a okolí?
Že bychom zašli společně na pivo nebo do čajovny?
- 19:10 27. Apr 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403523
Re: Poděkování
Nove děkuju Blueone za screeny ze svatby díky čekal jsem že aspoň někdo hodí screen :3
- 22:16 25. Apr 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403523
Re: Poděkování
Obrovské Díky DM Xantipě, za úžasnou domluvu a krásnou přípravu svatebního obřadu a ještě větší díky za tak geniální odehraní role kněze až sem ukápl slzu i já. a Obří díky Nesq za ic pomoc se zařizováním. A dále díky i ostatním co se na svatbě jakkoliv účastnily.
- 22:38 12. Apr 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403523
Re: Poděkování
Díky povedená akce :3
- 22:14 08. Apr 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469854
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Vladimír Zručný
- 13:43 20. Feb 2020
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: Brousek
- Replies: 5
- Views: 9293
Re: Brousek
já brousek použivám do teď a od doby co tu je takže bych hledal chybu jinde
- 11:38 26. Dec 2019
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552840
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
kuknu vypada zajimavěPuxina wrote:Celkem zajímavý film https://www.csfd.cz/film/299291-trans/komentare/ takový trošku mindfuck. Paradoxně je v eRku jen díky pár drsnějším záběrům a jedné vyholené prcince![]()
Dobře zamotaný děj, na konci jsem už nevěděl čí jsu
- 16:07 22. Dec 2019
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725209
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
no ... a coNesQe wrote:Dnes me ve hre potkala a dostala halapartna... Zucastneni budou vedet.
- 13:03 25. Feb 2019
- Forum: Koš
- Topic: Postava-Vladimír-XP
- Replies: 10
- Views: 7556
Re: Postava-Vladimír-XP
děkuji panekucik wrote:Vyřešeno. Jak pravil šáďovťíme.
- 13:34 22. Feb 2019
- Forum: Koš
- Topic: Postava-Vladimír-XP
- Replies: 10
- Views: 7556
Re: Postava-Vladimír-XP
to jde ?sandoftime wrote:Nebylo byj ednoušší umazat někde v db kill count jména vladimír?
- 13:16 22. Feb 2019
- Forum: Koš
- Topic: Postava-Vladimír-XP
- Replies: 10
- Views: 7556
Re: Postava-Vladimír-XP
Není to tím, že jsi (jak jsi mi psal) postavu smazal a teď založil se stejným jménem?
Možná, pokud jsi nenahrál mnoho lvlů, bych zvážil založit znovu s jiným příjmením. Možná (když ti to kokos/Rejty odsouhlasí), tak by šlo přenést nějaké XP nebo tak (ale nerad bych to dělal jako plošné pravidlo a ...
Možná, pokud jsi nenahrál mnoho lvlů, bych zvážil založit znovu s jiným příjmením. Možná (když ti to kokos/Rejty odsouhlasí), tak by šlo přenést nějaké XP nebo tak (ale nerad bych to dělal jako plošné pravidlo a ...
- 21:16 21. Feb 2019
- Forum: Koš
- Topic: Postava-Vladimír-XP
- Replies: 10
- Views: 7556
Re: Postava-Vladimír-XP
Bug stale přetrvava zatim za každého zabitahé bose pouze 250 xp ... nikoliv 3kDarkKnight wrote:Ahoj, za všechny bose s Vladimírem dostavam jen 250xp za bosse nwm zda chyba postavy nebo serveru
- 15:52 20. Feb 2019
- Forum: Koš
- Topic: Postava-Vladimír-XP
- Replies: 10
- Views: 7556
Postava-Vladimír-XP
Ahoj, za všechny bose s Vladimírem dostavam jen 250xp za bosse nwm zda chyba postavy nebo serveru