Search found 243 matches

by radekdnb
17:21 06. May 2022
Forum: Pokec
Topic: Kdo stále hraje ?
Replies: 24
Views: 30513

Re: Kdo stále hraje ?

Darkvision...sotva přijde a už HATE :D

No, hrál bych taky, ale v tuhle chvíli už moc "psané RP" nefrčí, ale hraji na jednom CZ/SK Fantasy serveru, kde je tak nějak stejná "komorní" atmoška jako kdysi byla/je tady
pokud By někdo chtěl vícero Infa klidně zašlu sem nebo do PM
by radekdnb
16:59 22. Jan 2019
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Taky chci poděkovat za včerejší hru :)

Po dlouhý době jsem asi zjistil kam budu chodit odpočívat :D

Spešl díky Kokosákovy
by radekdnb
18:08 18. Jan 2019
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80580

Re: Relevely

Dobrý večer,

Ehm....Ještě se dělá RLvl?? jen, že jsem zjistil, že se Podtemno ruší tak aby mi ,,neumřela,, postava :D :twisted:
by radekdnb
11:48 29. Dec 2017
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Vánoce jsem už nestihl,

Ale přeji hezký nový rok všem z Podtemna :twisted: :roll: :wink:
by radekdnb
10:34 28. Dec 2016
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655297

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

CS:GO

Minulej týden, jsme se Kvalifikovali do CZ/SK ligy :)
by radekdnb
12:51 27. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Zaklínačův/čarodějův pet Panter
Replies: 5
Views: 5958

Re: Zaklínačův/čarodějův pet Panter

Já teda ze své zkušenosti vim, že většina podtemňáků používá pantera kvůli AC a zákeřnému útoku, hlavně mají kritický učinek.

Golem je dobrý na AC, když mu hodíš kamenku tak hodně vydrží, chodil jsem s ním v kombinaci s vyvolaným pavoukem který měl možnost dát Jed tím se enemy snížili HP (dobrý na ...
by radekdnb
12:18 24. Jan 2016
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Díky Damiánovi, za hezké zpestření IC dění v Podtemnu :oops: :wink:
by radekdnb
15:59 23. Dec 2015
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552846

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Sorráč, opraveno...mám to nějaký popletený

V tomto díle, se mi líbil děj jak vše do sebe zapadalo...

v tom rozdíle, že mi to přijde stýjný jako ta IV

- s tou Leiou a Leilou jsem se sekl, mám za zádama puštěnou Futuramu a nějak se mi to sem vepsalo :wall: :D
by radekdnb
15:46 23. Dec 2015
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552846

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Dnes jsem viděl SW a první pohled jak už zde padlo...

Špatný
- Evilák...na toho snad nemám komentář, docela by mě zajímalo kde ho sebrali...
- Han Solo....32 let čeká na další díl SW a pak ho ,,hned zabijou,,....
- 2 postavy.....stormtrooper a slečna, oba dva náhle začali umět se světelným mečem ...
by radekdnb
17:33 04. Dec 2015
Forum: Koš
Topic: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Replies: 135
Views: 111862

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

To je to samé jako Houbák...

dostat se k němu je dost obtížný a pak trofej je směšná, ale bylo něde řečeno že to je pro Low lvl
by radekdnb
10:08 08. Nov 2015
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Díky Podtemňákům, za včerejší akcičku ;)
by radekdnb
20:35 22. Oct 2015
Forum: Koš
Topic: Thalie
Replies: 120
Views: 62263

Re: Thalie

Já teda taky přidám něco do mlejna...

Když to vemu kolem a kolem, tak ano...momentálně je nejtěžší Dungeon DOle..(teda myslím)
a byli jsme 3 a dali jsme ho za necelou hodinu...

A k debatě co je tady, můj názor....
Už kolikrát jsem se překecával že napíšu jestli bych se mohl stát DM adeptem pač co ...
by radekdnb
18:05 14. Jul 2015
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469854

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Rau'nun Zau'ndar v celé své Kráse :roll: :wink:
by radekdnb
16:14 12. Jul 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Replies: 72
Views: 86857

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

S hassanem pořád vymějšlíme....dáme vědět
by radekdnb
21:09 06. Jul 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Replies: 72
Views: 86857

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Koukal jsem....z Loun to jezdí blbě :cry: :roll: