Opraveno, omlouvám se zapomněl jsem.kucik wrote:V názvech souborů máš mezery. Viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... p=790#p790Fox wrote:Akinyi Al-Dali
Search found 27 matches
- 21:56 07. Aug 2017
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351020
Re: Portréty postav
- 20:32 06. Aug 2017
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351020
Re: Portréty postav
Akinyi Al-Dali
- 18:23 03. Aug 2017
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017
- Replies: 33
- Views: 52730
Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017
Sraz se povedl =)
- 19:29 14. Jul 2017
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017
- Replies: 33
- Views: 52730
Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017
Já s tím také počítám, rád zase uvidím osazenctvo =).
- 17:11 27. Jul 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50084
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Plzeňácí jedou po své ose 
- 17:09 22. Jul 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50084
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Pokud by někdo chtěl, budu mít ještě dvě volná místa na cestě z Plzně. Pojedu okolo šesté večer kvůli práci.
Docela škoda té hromadné neúčasti. Přeci jen je to akce jednou za uherák a myslím, že se pokaždé vydařila skvěle.
Docela škoda té hromadné neúčasti. Přeci jen je to akce jednou za uherák a myslím, že se pokaždé vydařila skvěle.
- 17:17 23. Jun 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50084
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Také pojedu :D
jedeš vlastním nebo tě naberu ? ale ne nárazníkem :mrgreen:
Tak povozit se na nárazníku je sice lákavá nabídka, ale musím odmítnout. Pojedu svým. Povezu zase haldu věcí a Rejťáka :D .
Každopádně ti děkuji.
Také pojedu :D
Očekávám oblečení! :D
Neboj, vezmu extra várku oblečení ...
jedeš vlastním nebo tě naberu ? ale ne nárazníkem :mrgreen:
Tak povozit se na nárazníku je sice lákavá nabídka, ale musím odmítnout. Pojedu svým. Povezu zase haldu věcí a Rejťáka :D .
Každopádně ti děkuji.
Také pojedu :D
Očekávám oblečení! :D
Neboj, vezmu extra várku oblečení ...
- 19:13 20. Jun 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50084
- 21:26 26. Jul 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86891
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
To bylo rychléRejty wrote:
Jinak fotky parádní a konečně po dlouhé době i celkem velký počet lidí v kostýmech ikdyž je na fotce 10 lidí.
- 16:14 26. Jul 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86891
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Ty vaše výrazy! :D Jestli se zjevim příští rok, tak si beru zimní bundu a vůbec všechny věci :D taková klendra tam! :D
No když přijedeš v mini sukýnce a tílku nediv se... Příští rok bude dekáda, takže je povinnost každého hráče se tam ukázat a hlavně Pajky TVOJE!. A pro sychr bych v tom termínu ...
No když přijedeš v mini sukýnce a tílku nediv se... Příští rok bude dekáda, takže je povinnost každého hráče se tam ukázat a hlavně Pajky TVOJE!. A pro sychr bych v tom termínu ...
- 15:57 26. Jul 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86891
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Sraz byl super díky všem, za parádní víkend.
Hlavně už jenom díky tomu, že se stala nečekaná věc. Večer dorazila i Pajky a to by chtělo pochvalu před nastoupenou jednotkou a fanfáry.
Hlavně už jenom díky tomu, že se stala nečekaná věc. Večer dorazila i Pajky a to by chtělo pochvalu před nastoupenou jednotkou a fanfáry.
- 20:54 03. Aug 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Charm kouzla
- Replies: 8
- Views: 5166
Re: Nespecifikovatelná chyba
S tímhle se setkám téměř pokaždé u Formianů, ale je to i v jiných lokacích. Pokaždé se "bugne frakce" když dostanu Omámení či Zmámení nebo jak se to jmenuje.
Veškeré pasti jsou zelené, veškeré nepřátele zmodrají a musíš na ně útočit přes kruhové menu. Tento bug zmizne po každém restartu. Ale ...
- 23:26 27. Jul 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
- Replies: 39
- Views: 36780
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Sraz byl super! Díky všem a hlavně těm, kteří mě vytrpěli a donesli v celku. :D
Bylo to náročné :D My to měli i s dobrodružstvím... Fox se nám v Konstantinkách ztratil a museli jsme ho hledat :D
Rejty zase přehání, jako vždycky. Člověk si odskočí na záchod a Rejty z toho zase udělal výlet po ...
Bylo to náročné :D My to měli i s dobrodružstvím... Fox se nám v Konstantinkách ztratil a museli jsme ho hledat :D
Rejty zase přehání, jako vždycky. Člověk si odskočí na záchod a Rejty z toho zase udělal výlet po ...
- 22:23 31. May 2014
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351020
Re: Portréty postav
Quisys
- 18:37 04. May 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
- Replies: 39
- Views: 36780
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Samozřejmě že pojedu, kdyby pršelo, kdo by vytahoval auta ven z louky 