Search found 11 matches
- 18:43 09. May 2020
- Forum: Chyby - fórum a web
- Topic: Chyby webu
- Replies: 187
- Views: 210442
Re: Chyby webu
Nevím jak poznat jestli mám v pohodě cep, ale na žádném jiném serveru jsem nehrál. Když jsem to teď ale nově zapnul, tak jsem si stáhl jen poslední hak a poslední tlk, navíc u žádného jiného obchodníka (zatím co jsem byl) se mi to neděje, jestli to pomůže.
- 09:14 09. May 2020
- Forum: Chyby - fórum a web
- Topic: Chyby webu
- Replies: 187
- Views: 210442
Re: Chyby webu
Chtěl bych nahlásit chybu, že pokaždé, když si u nějakého vetešníka přejdu do sekci zbraní, abych si koupil nůž na stahování kůží, tak mi spadne hra.
- 23:43 03. Jul 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Jak se daří lidičky?
- Replies: 38
- Views: 26785
Re: Jak se daří lidičky?
Podle mě byla Thalie pohřbena od chvíle, kdy se spustila nová. Stará byla dostačující a skvěle zlvádnuta. Nová je špatně zváldnuta lokačně, systémově. Karatha je menší - všechno je zahuštěně na jedné lokaci, a proto je minimální prostor na setkávání. Hospoda U Modrého racka je úplně mimo, nikdo tam ...
- 14:09 09. Jun 2015
- Forum: Koš
- Topic: TENTO TOPIC VYŘEŠE - Vyvolávání
- Replies: 6
- Views: 6432
Re: Vyvolávání
Budu vyvolávat elementály, i když použiju kouzlo spojenec z jiné sféry nebo podobná vyvolávací kouzla?
Diky za odpověď.
Diky za odpověď.
- 07:10 09. Jun 2015
- Forum: Koš
- Topic: TENTO TOPIC VYŘEŠE - Vyvolávání
- Replies: 6
- Views: 6432
TENTO TOPIC VYŘEŠE - Vyvolávání
Při každém vyvolání bytosti vždy místo nich vyvolám pouze elementála, který se jmenuje Povolany. Je to tak úmyslně nebo je to chyba?
Díky za odpověď.
Díky za odpověď.
- 14:32 08. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: JEZEVEC
- Replies: 3
- Views: 2665
Re: JEZEVEC
J.F.Payne wrote:To ho vždycky ulovil někdo před tebou.
Jo ale proc teda ostatni jezevci tam jsou nezraneni i ty pred jeskyni?
- 13:36 08. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: JEZEVEC
- Replies: 3
- Views: 2665
VYSVĚTLENO: JEZEVEC
Ahoj jen ze pokazde kdyz du do jezevci jeskyne tak tam je vsechno jak ma byt jsou tam jezevci atd. ale kdyz se dostanu ke staremu jezevci tak je vzdy napsano ze je mrtev!
Diky za odpoved
Diky za odpoved
Re: Katana
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabijiRejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Re: Katana
kucik wrote:Katanu bys nejspíš ani za vstupní peníze nepořídil.
Ale treba velka sekera stoji v uvodni loklaci asi 2500 a v normalu 5000 ale katana stoi v normalu pohych 3000 takze nechapu proc tam neni
Katana
Jen se chci zeptat na uvodni lokaci u obchodnika jsem hledal jak jsem mohl ale nenasel jsem katanu je to takhle spravne?
Diky za odpoved
Diky za odpoved
- 19:18 24. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: po prvním přihlášení smrt
- Replies: 2
- Views: 3150
po prvním přihlášení smrt
Po prvním přenášením do hry jsem umřel, udělal relog a dostal se do podsvětí. Násleně když se chci dostat ven, tak mi napíše , že nejsem svázán s žádným chrámem.