Search found 11 matches

by Akmir
18:43 09. May 2020
Forum: Chyby - fórum a web
Topic: Chyby webu
Replies: 187
Views: 210442

Re: Chyby webu

Nevím jak poznat jestli mám v pohodě cep, ale na žádném jiném serveru jsem nehrál. Když jsem to teď ale nově zapnul, tak jsem si stáhl jen poslední hak a poslední tlk, navíc u žádného jiného obchodníka (zatím co jsem byl) se mi to neděje, jestli to pomůže.
by Akmir
09:14 09. May 2020
Forum: Chyby - fórum a web
Topic: Chyby webu
Replies: 187
Views: 210442

Re: Chyby webu

Chtěl bych nahlásit chybu, že pokaždé, když si u nějakého vetešníka přejdu do sekci zbraní, abych si koupil nůž na stahování kůží, tak mi spadne hra.
by Akmir
23:43 03. Jul 2018
Forum: Pokec
Topic: Jak se daří lidičky?
Replies: 38
Views: 26785

Re: Jak se daří lidičky?

Podle mě byla Thalie pohřbena od chvíle, kdy se spustila nová. Stará byla dostačující a skvěle zlvádnuta. Nová je špatně zváldnuta lokačně, systémově. Karatha je menší - všechno je zahuštěně na jedné lokaci, a proto je minimální prostor na setkávání. Hospoda U Modrého racka je úplně mimo, nikdo tam ...
by Akmir
14:09 09. Jun 2015
Forum: Koš
Topic: TENTO TOPIC VYŘEŠE - Vyvolávání
Replies: 6
Views: 6432

Re: Vyvolávání

Budu vyvolávat elementály, i když použiju kouzlo spojenec z jiné sféry nebo podobná vyvolávací kouzla?
Diky za odpověď.
by Akmir
07:10 09. Jun 2015
Forum: Koš
Topic: TENTO TOPIC VYŘEŠE - Vyvolávání
Replies: 6
Views: 6432

TENTO TOPIC VYŘEŠE - Vyvolávání

Při každém vyvolání bytosti vždy místo nich vyvolám pouze elementála, který se jmenuje Povolany. Je to tak úmyslně nebo je to chyba?

Díky za odpověď.
by Akmir
14:32 08. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: JEZEVEC
Replies: 3
Views: 2665

Re: JEZEVEC

J.F.Payne wrote:To ho vždycky ulovil někdo před tebou.

Jo ale proc teda ostatni jezevci tam jsou nezraneni i ty pred jeskyni?
by Akmir
13:36 08. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: JEZEVEC
Replies: 3
Views: 2665

VYSVĚTLENO: JEZEVEC

Ahoj jen ze pokazde kdyz du do jezevci jeskyne tak tam je vsechno jak ma byt jsou tam jezevci atd. ale kdyz se dostanu ke staremu jezevci tak je vzdy napsano ze je mrtev!

Diky za odpoved
by Akmir
18:39 19. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Katana
Replies: 9
Views: 4814

Re: Katana

Rejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabiji
by Akmir
17:34 19. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Katana
Replies: 9
Views: 4814

Re: Katana

kucik wrote:Katanu bys nejspíš ani za vstupní peníze nepořídil.

Ale treba velka sekera stoji v uvodni loklaci asi 2500 a v normalu 5000 ale katana stoi v normalu pohych 3000 takze nechapu proc tam neni
by Akmir
16:51 19. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Katana
Replies: 9
Views: 4814

Katana

Jen se chci zeptat na uvodni lokaci u obchodnika jsem hledal jak jsem mohl ale nenasel jsem katanu je to takhle spravne?






Diky za odpoved
by Akmir
19:18 24. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: po prvním přihlášení smrt
Replies: 2
Views: 3150

po prvním přihlášení smrt

Po prvním přenášením do hry jsem umřel, udělal relog a dostal se do podsvětí. Násleně když se chci dostat ven, tak mi napíše , že nejsem svázán s žádným chrámem.