po prvním přihlášení smrt

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Akmir
Nováček
Posts: 25
Joined: 18:18 17. Mar 2013

po prvním přihlášení smrt

Post by Akmir »

Po prvním přenášením do hry jsem umřel, udělal relog a dostal se do podsvětí. Násleně když se chci dostat ven, tak mi napíše , že nejsem svázán s žádným chrámem.
Akmir - Slušný a vychovaný trpaslík, kterého šikanuje společnost.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: po prvním přihlášení smrt

Post by karolina »

Akmir wrote:Po prvním přenášením do hry jsem umřel, udělal relog a dostal se do podsvětí. Násleně když se chci dostat ven, tak mi napíše , že nejsem svázán s žádným chrámem.
Asi chybně založená postava. Zkus založit postavu znovu podle návodu zde: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254
Na vyžádání.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: po prvním přihlášení smrt

Post by Shaman88 »

Nebo možná relog na prostředním ostrůvku bez průchodu vstupní lokací.
Locked