Hadovka obří v Jaarigské slati ignoruje kamennou kůži.
Je to v pořádku?
Search found 17 matches
- 00:36 02. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Hadovka obří
- Replies: 2
- Views: 2641
- 13:46 29. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Dorenský hvozd 8 - vlčí jeskyně
- Replies: 7
- Views: 4676
OPRAVENO: Dorenský hvozd 8 - vlčí jeskyně
Zdravím,
Už podruhé se mi stalo, že jediné NPC, které jsem v tomto minidungu našel byl "vůdce smečky". Je možné že podruhé zůstal ušetřen nějakého nájezdu, nezdá se mi to však příliš pravděpodobné
Už podruhé se mi stalo, že jediné NPC, které jsem v tomto minidungu našel byl "vůdce smečky". Je možné že podruhé zůstal ušetřen nějakého nájezdu, nezdá se mi to však příliš pravděpodobné
- 02:47 29. Dec 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404832
Re: Poděkování
Děkuji za dnešek, a to všem se kterými jsem hrál. Bylo to rušné, ale bylo to fajn 
- 23:09 20. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Oko rakshasy podruhé
- Replies: 1
- Views: 2440
VYŘEŠENO: Oko rakshasy podruhé
Díval jsem se na to nyní a vetešník nabízí pořád jen 6 zlatek. Trofej mám původní, získanou ještě před opravou.Rejty wrote:Opraveno.Jesper wrote:Zdravím,
Kožešník mi za oko rakshasy (trofej z bosse od koboldů z Karathských stok, přesné jméno si bohužel nevybavuji), nabízí jen 6 zlatek. Je to v pořádku?
- 18:14 17. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Oko rakshasy
- Replies: 1
- Views: 2230
OPRAVENO: Oko rakshasy
Zdravím,
Kožešník mi za oko rakshasy (trofej z bosse od koboldů z Karathských stok, přesné jméno si bohužel nevybavuji), nabízí jen 6 zlatek. Je to v pořádku?
Kožešník mi za oko rakshasy (trofej z bosse od koboldů z Karathských stok, přesné jméno si bohužel nevybavuji), nabízí jen 6 zlatek. Je to v pořádku?
- 16:32 09. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Šlechtična s růžky
- Replies: 1
- Views: 2406
Šlechtična s růžky
Taková drobnost; šlechtična v Karatshkém horním městě, na náměstíčku s obchodem s hudebními nástroji má růžky.
http://www.imagehosting.cz/images/thaliedvd.jpg
http://www.imagehosting.cz/images/thaliedvd.jpg
- 01:55 09. Dec 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404832
Re: Poděkování
Děkuji celému týmu thalie za vytvoření tak báječného světa, jakým NT bezpochyby je.
Zároveň děkuji všem hráčům se kterými hraji, především pak paladinskému spolku. Hra s vámi všemi mě opravdu baví a moc si ji užívám
Zároveň děkuji všem hráčům se kterými hraji, především pak paladinskému spolku. Hra s vámi všemi mě opravdu baví a moc si ji užívám
- 00:10 04. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 810744
Re: Co Vám na Thalii vadí?
No nevím jak ostatní, ale já třeba celý dnešní večer fungoval bez lagů.
- 12:27 30. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Zombie námořníka, Utopenec
- Replies: 1
- Views: 2068
OPRAVENO: Zombie námořníka, Utopenec
Zdravím,
Bestie Zombie námořníka a Utopenec nemají imunitu na kritické a zákeřné útoky. Zároveň nejdou odvrátit featem Odvracení nemrtvých.
Pozorováno v dungeonu "Starý maják"
Bestie Zombie námořníka a Utopenec nemají imunitu na kritické a zákeřné útoky. Zároveň nejdou odvrátit featem Odvracení nemrtvých.
Pozorováno v dungeonu "Starý maják"
- 00:09 27. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: PALADIN
- Replies: 5
- Views: 4362
Re: PALADIN
Já mám tedy Lay on Hands pouze jednou. Zato odstranění choroby mám asi devětkrát.J.F.Payne wrote:Paladin na prvním levelu získává "Lay on Hands" 4 x za den a odvracení nemrtvých 9 x za den.
- 17:00 23. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Hromady knih v úvodní lokaci
- Replies: 2
- Views: 2856
Re: Hromady knih v úvodní lokaci
Měl by to být první ostrůvek s reáliemi.
- 16:36 23. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Hromady knih v úvodní lokaci
- Replies: 2
- Views: 2856
OPRAVENO: Hromady knih v úvodní lokaci
V hromadách knih v úvodní lokaci se spawnují předměty z NWN. Já v nich konkrétně našel:
Město Luskan (herní kniha)
Letohradský les (herní kniha)
Luskanské tajné bratrstvo (herní kniha)
Doba nesnází (herní kniha)
Zmam osobu (svitek)
Město Luskan (herní kniha)
Letohradský les (herní kniha)
Luskanské tajné bratrstvo (herní kniha)
Doba nesnází (herní kniha)
Zmam osobu (svitek)
- 14:40 23. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: Vstup do světa...
- Replies: 3
- Views: 3631
Re: Vstup do světa...
Mám stejný problém. Co víc, postavička je dokonce mrtváskarbi wrote:Karolina mě předběhla. Ze studu jsem zkusil založit novou postavu a to samé. Proběhne dialog s výběrem hlavy a po vstupu do Portálu rovnou přesun do chrámu v Karatě. Samo sebou nahý:).
Re: Vtípky
Když už jsme u těch feministek, tahle stránka je vtip sama o sobě: http://www.feministky.com/
Jsem příznivce rovnoprávnosti mezi muži a ženami a nelíbí se mi, když se zvrhne v diskriminaci (a to jak pozitivní tak i negativní). Na druhou stranu si nemyslím, že autoři/autorky myslí články na této ...
Jsem příznivce rovnoprávnosti mezi muži a ženami a nelíbí se mi, když se zvrhne v diskriminaci (a to jak pozitivní tak i negativní). Na druhou stranu si nemyslím, že autoři/autorky myslí články na této ...
Re: Vtípky
Pochopil jsem, zasmál se. Ale jak už zde zaznělo, je to zbytečně dlouhé, na což doplácí kvalita. Rád ocením nadsázku, ale jen ocamcať pocamcať.
Mimochodem, brát situaci znásilněné ženy jako pozitivum je imho opravdu velká kravina.
Mimochodem, brát situaci znásilněné ženy jako pozitivum je imho opravdu velká kravina.