Search found 17 matches

by Jesper
00:36 02. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Hadovka obří
Replies: 2
Views: 2641

OPRAVENO: Hadovka obří

Hadovka obří v Jaarigské slati ignoruje kamennou kůži.

Je to v pořádku?
by Jesper
13:46 29. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Dorenský hvozd 8 - vlčí jeskyně
Replies: 7
Views: 4676

OPRAVENO: Dorenský hvozd 8 - vlčí jeskyně

Zdravím,
Už podruhé se mi stalo, že jediné NPC, které jsem v tomto minidungu našel byl "vůdce smečky". Je možné že podruhé zůstal ušetřen nějakého nájezdu, nezdá se mi to však příliš pravděpodobné :)
by Jesper
02:47 29. Dec 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404832

Re: Poděkování

Děkuji za dnešek, a to všem se kterými jsem hrál. Bylo to rušné, ale bylo to fajn :)
by Jesper
23:09 20. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Oko rakshasy podruhé
Replies: 1
Views: 2440

VYŘEŠENO: Oko rakshasy podruhé

Rejty wrote:
Jesper wrote:Zdravím,
Kožešník mi za oko rakshasy (trofej z bosse od koboldů z Karathských stok, přesné jméno si bohužel nevybavuji), nabízí jen 6 zlatek. Je to v pořádku?
Opraveno.
Díval jsem se na to nyní a vetešník nabízí pořád jen 6 zlatek. Trofej mám původní, získanou ještě před opravou.
by Jesper
18:14 17. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Oko rakshasy
Replies: 1
Views: 2230

OPRAVENO: Oko rakshasy

Zdravím,
Kožešník mi za oko rakshasy (trofej z bosse od koboldů z Karathských stok, přesné jméno si bohužel nevybavuji), nabízí jen 6 zlatek. Je to v pořádku?
by Jesper
16:32 09. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Šlechtična s růžky
Replies: 1
Views: 2406

Šlechtična s růžky

Taková drobnost; šlechtična v Karatshkém horním městě, na náměstíčku s obchodem s hudebními nástroji má růžky.

http://www.imagehosting.cz/images/thaliedvd.jpg
by Jesper
01:55 09. Dec 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404832

Re: Poděkování

Děkuji celému týmu thalie za vytvoření tak báječného světa, jakým NT bezpochyby je.

Zároveň děkuji všem hráčům se kterými hraji, především pak paladinskému spolku. Hra s vámi všemi mě opravdu baví a moc si ji užívám :)
by Jesper
00:10 04. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 810744

Re: Co Vám na Thalii vadí?

No nevím jak ostatní, ale já třeba celý dnešní večer fungoval bez lagů.
by Jesper
12:27 30. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Zombie námořníka, Utopenec
Replies: 1
Views: 2068

OPRAVENO: Zombie námořníka, Utopenec

Zdravím,
Bestie Zombie námořníka a Utopenec nemají imunitu na kritické a zákeřné útoky. Zároveň nejdou odvrátit featem Odvracení nemrtvých.

Pozorováno v dungeonu "Starý maják"
by Jesper
00:09 27. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: PALADIN
Replies: 5
Views: 4362

Re: PALADIN

J.F.Payne wrote:Paladin na prvním levelu získává "Lay on Hands" 4 x za den a odvracení nemrtvých 9 x za den.
Já mám tedy Lay on Hands pouze jednou. Zato odstranění choroby mám asi devětkrát.
by Jesper
17:00 23. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Hromady knih v úvodní lokaci
Replies: 2
Views: 2856

Re: Hromady knih v úvodní lokaci

Měl by to být první ostrůvek s reáliemi.
by Jesper
16:36 23. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Hromady knih v úvodní lokaci
Replies: 2
Views: 2856

OPRAVENO: Hromady knih v úvodní lokaci

V hromadách knih v úvodní lokaci se spawnují předměty z NWN. Já v nich konkrétně našel:
Město Luskan (herní kniha)
Letohradský les (herní kniha)
Luskanské tajné bratrstvo (herní kniha)
Doba nesnází (herní kniha)
Zmam osobu (svitek)
by Jesper
14:40 23. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: Vstup do světa...
Replies: 3
Views: 3631

Re: Vstup do světa...

skarbi wrote:Karolina mě předběhla. Ze studu jsem zkusil založit novou postavu a to samé. Proběhne dialog s výběrem hlavy a po vstupu do Portálu rovnou přesun do chrámu v Karatě. Samo sebou nahý:).
Mám stejný problém. Co víc, postavička je dokonce mrtvá :D
by Jesper
21:24 22. Nov 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1333000

Re: Vtípky

Když už jsme u těch feministek, tahle stránka je vtip sama o sobě: http://www.feministky.com/

Jsem příznivce rovnoprávnosti mezi muži a ženami a nelíbí se mi, když se zvrhne v diskriminaci (a to jak pozitivní tak i negativní). Na druhou stranu si nemyslím, že autoři/autorky myslí články na této ...
by Jesper
15:48 22. Nov 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1333000

Re: Vtípky

Pochopil jsem, zasmál se. Ale jak už zde zaznělo, je to zbytečně dlouhé, na což doplácí kvalita. Rád ocením nadsázku, ale jen ocamcať pocamcať.

Mimochodem, brát situaci znásilněné ženy jako pozitivum je imho opravdu velká kravina.