Search found 8 matches
- 19:56 01. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: obchodníci podtemno
- Replies: 43
- Views: 19730
Re: obchodníci podtemno
Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.
Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem
Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty ...
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.
Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem
Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty ...
Re: Drow
Čistě drow nedostává časovky ani xp z creepu, dluh od astarotha se však při creepu snižuje. Obsidiánový drow tento problém nemá.
- 05:14 29. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Boss trofeje
- Replies: 11
- Views: 5479
Re: Boss trofeje
Pavoučí jeskyně, doupě 3 - boss přízračný pavouk nedává trofej jestli ji dávat má
- 23:42 26. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Stahovatelná NPC bez trofejí
- Replies: 7
- Views: 4487
Re: Stahovatelná NPC bez trofejí
Bahnak wrote:Zatopené tunely - vyvrhelové
Stahovat jdou, zvyšuje to skill stahování, ale nic z nich nepadá.
Jen v posledním patře z určitých jedinců padne hlava, ale teď přesně nevím, kteří to jsou.
- 03:54 23. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27895
Re: nemohu se přihlásit
Hmmm, ne. Jsem zase pospíchal než abych si všechno pročetl. Už ok, sry a DÍK!
- 03:51 23. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27895
Re: nemohu se přihlásit
Hoja lidi,
mám menší problém, snažím se připojit do hry, někdy hodí hned byl jsi zaveden, jindy mě to pustí do hry, ale objevím se mrtev se zprávou: //Debug info: Zranil te Thalie bez pouziti stinovych zraneni. Umiras. No a když už mě to hodí do podsvětí, tak Astarot na mě vybalí, že nemám ...
mám menší problém, snažím se připojit do hry, někdy hodí hned byl jsi zaveden, jindy mě to pustí do hry, ale objevím se mrtev se zprávou: //Debug info: Zranil te Thalie bez pouziti stinovych zraneni. Umiras. No a když už mě to hodí do podsvětí, tak Astarot na mě vybalí, že nemám ...
- 03:33 23. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27895
Re: nemohu se přihlásit
Hoja lidi,
mám menší problém, snažím se připojit do hry, někdy hodí hned byl jsi zaveden, jindy mě to pustí do hry, ale objevím se mrtev se zprávou: //Debug info: Zranil te Thalie bez pouziti stinovych zraneni. Umiras. No a když už mě to hodí do podsvětí, tak Astarot na mě vybalí, že nemám svázanou ...
mám menší problém, snažím se připojit do hry, někdy hodí hned byl jsi zaveden, jindy mě to pustí do hry, ale objevím se mrtev se zprávou: //Debug info: Zranil te Thalie bez pouziti stinovych zraneni. Umiras. No a když už mě to hodí do podsvětí, tak Astarot na mě vybalí, že nemám svázanou ...