Search found 8 matches

by Kraken
03:10 03. Dec 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1333107

Re: Vtípky

by Kraken
19:56 01. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: obchodníci podtemno
Replies: 43
Views: 19730

Re: obchodníci podtemno

Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.

Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem

Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty ...
by Kraken
21:06 29. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: Drow
Replies: 13
Views: 7015

Re: Drow

Čistě drow nedostává časovky ani xp z creepu, dluh od astarotha se však při creepu snižuje. Obsidiánový drow tento problém nemá.
by Kraken
05:14 29. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Boss trofeje
Replies: 11
Views: 5479

Re: Boss trofeje

Pavoučí jeskyně, doupě 3 - boss přízračný pavouk nedává trofej jestli ji dávat má
by Kraken
23:42 26. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Stahovatelná NPC bez trofejí
Replies: 7
Views: 4487

Re: Stahovatelná NPC bez trofejí

Bahnak wrote:Zatopené tunely - vyvrhelové
Stahovat jdou, zvyšuje to skill stahování, ale nic z nich nepadá.

Jen v posledním patře z určitých jedinců padne hlava, ale teď přesně nevím, kteří to jsou.
by Kraken
03:54 23. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27895

Re: nemohu se přihlásit

Hmmm, ne. Jsem zase pospíchal než abych si všechno pročetl. Už ok, sry a DÍK!
by Kraken
03:51 23. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27895

Re: nemohu se přihlásit

Hoja lidi,
mám menší problém, snažím se připojit do hry, někdy hodí hned byl jsi zaveden, jindy mě to pustí do hry, ale objevím se mrtev se zprávou: //Debug info: Zranil te Thalie bez pouziti stinovych zraneni. Umiras. No a když už mě to hodí do podsvětí, tak Astarot na mě vybalí, že nemám ...
by Kraken
03:33 23. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27895

Re: nemohu se přihlásit

Hoja lidi,
mám menší problém, snažím se připojit do hry, někdy hodí hned byl jsi zaveden, jindy mě to pustí do hry, ale objevím se mrtev se zprávou: //Debug info: Zranil te Thalie bez pouziti stinovych zraneni. Umiras. No a když už mě to hodí do podsvětí, tak Astarot na mě vybalí, že nemám svázanou ...