obchodníci podtemno

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

obchodníci podtemno

Post by Radim »

Když shrnu obchodníky v podtemnu tak:

nemáme prodejce zbrojí (lehkých,středních) jak obyčejných tak vylepšených (měla kněžka už nemá)

těžké pouze obyčejné protože platnéř v hagolu stále nemá opravený rozhovor (hlášeno tak před 14 dny)

OPRAVENO: klenotník či šperkař pouze výkup, žádný prodejný magický item

magický obchod pár holí, knihy vyvolávání nic víc

kněz v chrámu kostí a krve prodával slabší obnovu a neutralizuj jed (už nemá, ale má sortiment lektvaru do statů, neznáme lektvary co nevyzkoušíme protože ceny jsou velké a nevíme co dělají, afrodizikum atd..)

Nepíšu všechno, protože v tom je strašnej guláš a chce to předělat.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: obchodníci podtemno

Post by Rejty »

Co je chybného na rozhovoru u platnéře?
Vedoucí týmu Thalie
Mok
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:32 28. Nov 2013

Re: obchodníci podtemno

Post by Mok »

Zboží má vedle v bedně, ale v rozhovoru patrně chybí možnost vybrané zboží koupit
(netestoval jsem, ale nedávno jsem u něj byl a oproti jiným obchodníkům nemá volbu "koupím vybrané")
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: obchodníci podtemno

Post by Rejty »

Klenotník opraven.

Obyčejné šaty, lehké a střední zbroje přidány na tržnici.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: obchodníci podtemno

Post by Radim »

Nejde ta část rozhovoru kde chceš koupit a zaplatit.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: obchodníci podtemno

Post by -darkvision- »

Rejty wrote:Co je chybného na rozhovoru u platnéře?
Klikneš na nej a on se na tebe jen otočí. Žádný rozhovor se nespustí.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: obchodníci podtemno

Post by Radim »

-darkvision- wrote:
Rejty wrote:Co je chybného na rozhovoru u platnéře?
Klikneš na nej a on se na tebe jen otočí. Žádný rozhovor se nespustí.
Aha vyšší lvl, když jsem to prvně psal Shamanovi do PM měl funkční rozhovor kromě toho placení.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: obchodníci podtemno

Post by Rejty »

Až budu mít modul, tak kouknu, zda má kovář na sobě skripty na spouštění rozhovoru.

Jinak některé obchody jsem opravil, tak to prosím projděte a dejte vědět, co ještě chybí nebo nefunguje.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: obchodníci podtemno

Post by Radim »

Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.

Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem

Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur


Jestli bude třeba napíšu i jména
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Kraken
Nováček
Posts: 12
Joined: 08:38 17. Nov 2013

Re: obchodníci podtemno

Post by Kraken »

Radim wrote:Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.

Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem

Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur


Jestli bude třeba napíšu i jména
U klenotníka jsem narazil i na náhrdelníky na staty +
2 moudrost, +3 moudrost a kombinovanej + 1intel +1charisma, tak snad toho má v sortimentu i víc.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: obchodníci podtemno

Post by Radim »

Kraken wrote:
Radim wrote:Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.

Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem

Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur


Jestli bude třeba napíšu i jména
U klenotníka jsem narazil i na náhrdelníky na staty +
2 moudrost, +3 moudrost a kombinovanej + 1intel +1charisma, tak snad toho má v sortimentu i víc.

to jo ale je to random a 2-4 kusy max. z toho si fakt vybereš něco do začátku třeba
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Mok
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:32 28. Nov 2013

Re: obchodníci podtemno

Post by Mok »

Tulácký učitel, který dříve prodával hadry, začal prodávat lektvary a obvazy (a hadry už nemá).
Magický obchod stále prodává jen knihy a hole, svitky žádné a svitky ani nevykupují.
U krejčího a hlavně šperkaře, by neuškodila širší nabídka. Zvlášť šperkař nabízí věci cenově i levelově dost mimo a do začátku naprosto nepoužitelné.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: obchodníci podtemno

Post by Bahnak »

Mok wrote:Magický obchod stále prodává jen knihy a hole, svitky žádné a svitky ani nevykupují.
Přidávám se s pokornou prosbou:
Knihy na povolávání (vzhledem k tomu že nefungují) prosím odebrat.
Hole nechat :-D
To že neprodávají svitky mě nepřekvapuje, tipuji že se prodávat nebudou (alespoň ke konci na ST tomu tak bylo tak prostě tipuji že tomu tak bude i na NT)
Vykupovat svitky by ale mohl...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: obchodníci podtemno

Post by Infra »

Není jediný prodejce, který by vykupoval získané pasti, či prodával nové.
Někdo jako Roid na ST v karathe.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: obchodníci podtemno

Post by Infra »

Dále na náměstí, kovář porgo neprodává bič. Celkem zásadní věc, není jak bičovat otroky.
Případně ještě nějakou hezkou sadu nářadí pro mučení by to chtělo :twisted:
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
Locked